Programul competiČšiei

Eliminatoriu

  • LICEUL TEHNOLOGIC IOAN LUPAS-Saliste

  • 6 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA-Sibiu

Meciul 1 / 01-04-17 / 10.00 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • COLEGIUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA-Sibiu

  • 2 - 3
  • "COLEGIUL ECONOMIC""G.BARITIU""-Sibiu"

Meciul 2 / 01-04-17 / 10.50 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU-Sibiu

  • 8 - 2
  • COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC-Sibiu

Meciul 3 / 01-04-17 / 11.40 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • "LICEUL TEHNOLOGIC ""J.LEBEL""-Talmaciu"

  • 8 - 1
  • COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC A.SAGUNA-Sibiu

Meciul 4 / 01-04-17 / 12.30 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • "COLEGIUL TEHNIC""CIBINIUM"" Sibiu"

  • 1 - 5
  • "COLEGIUL NATIONAL ""GHE. LAZAR""-Sibiu "

Meciul 5 / 01-04-17 / 13.20 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • "LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII""CAROL I"" Sibiu"

  • 2 - 8
  • LICEUL TEHNOLOGIC TIMOTEI CIPARIU-Dumbraveni

Meciul 6 / 01-04-17 / 14.10 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA-Sibiu

  • 0 - 3
  • "COLEGIUL NATIONAL ""S.von Brukenthal""-Sibiu "

Meciul 7 / 01-04-17 / 15.00 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • LICEUL TEHNOLOGIC IOAN LUPAS-Saliste

  • 5 - 2
  • "COLEGIUL ECONOMIC""G.BARITIU""-Sibiu"

CASTIGATOARE 1 / 01-04-17 / 15.50 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU-Sibiu

  • 5 - 3
  • "LICEUL TEHNOLOGIC ""J.LEBEL""-Talmaciu"

CASTIGATOARE 2 / 01-04-17 / 16.40 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • "COLEGIUL NATIONAL ""GHE. LAZAR""-Sibiu "

  • 7 - 8
  • LICEUL TEHNOLOGIC TIMOTEI CIPARIU-Dumbraveni

CASTIGATOARE 3 / 01-04-17 / 17.30 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • LICEUL TEHNOLOGIC IOAN LUPAS-Saliste

  • 2 - 9
  • LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU-Sibiu

SEMIFINALA 1 / 02-04-17 / 10.00 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • LICEUL TEHNOLOGIC TIMOTEI CIPARIU-Dumbraveni

  • 3 - 2
  • "COLEGIUL NATIONAL ""S.von Brukenthal""-Sibiu "

SEMIFINLA 2 / 02-04-17 / 11.40 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU-Satu Mare

  • 3 - 0
  • LICEUL REFORMAT-Satu Mare

C1 / 16-03-17 / 14.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI-Satu Mare

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD-Ardud

C2 / 16-03-17 / 15.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA-Satu Mare

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC PETOFI SANDOR-Lazuri

C3 / 16-03-17 / 16.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC-Satu Mare

  • 3 - 0
  • COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOS-Satu Mare

C4 / 16-03-17 / 17.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • LICEUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA EMIL PALADE-Satu Mare

  • 3 - 0
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Satu Mare

C5 / 16-03-17 / 18.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Satu Mare

  • 0 - 3
  • LICEUL TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT-Satu Mare

F1 / 17-03-17 / 14.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL TEHNIC I.C.BRATIANU-Satu Mare

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOCIC CONSTANTIN BRINCUSI-Satu Mare

F2 / 17-03-17 / 15.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL TEHNIC UNIO TRAIAN VUIA-Satu Mare

  • 0 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU-Satu Mare

F3 / 17-03-17 / 16.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL TEHNIC UNIO TRAIAN VUIA Satu Mare

  • 5 - 1
  • COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU-Satu Mare

S1 / 20-03-17 / 14.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI-Satu Mare

  • 2 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC I.C.BRATIANU-Satu Mare

S2 / 20-03-17 / 15.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA-Satu Mare

  • 5 - 9
  • COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC-Satu Mare

S3 / 20-03-17 / 16.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • LICEUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA EMIL PALADE-Satu Mare

  • 1 - 3
  • LICEUL TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT-Satu Mare

S4 / 20-03-17 / 17.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL TEHNIC UNIO TRAIAN VUIA Satu Mare

  • 0 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC I.C.BRATIANU-Satu Mare

Finalista 1 / 21-03-17 / 14.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC-Satu Mare

  • 4 - 7
  • LICEUL TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT-Satu Mare

Finalista 2 / 21-03-17 / 16.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • LICEUL DIMITRIE NEGREANU-Botosani

  • 0 - 10
  • LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA-Botosani

Grupa 1 Botosani / 19-03-17 / 11.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • COLEGIUL ECONOMIC OCTAV ONICESCU-Botosani

  • 1 - 5
  • LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA-Botosani

Castigatoare Botosani / 19-03-17 / 13.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • LICEUL STEFAN D.LUCHIAN STEFANESTI-Stefanesti

  • 2 - 12
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFINT-Vorona

Castigatoare Flamanzi / 19-03-17 / 15.00 / Botosani (SALA LIC. TEHN.N. BALCESCU-Flamanzi)
  • LICEUL DIMITRIE CANTEMIR-Darabani

  • 1 - 6
  • LICEUL REGINA MARIA-Dorohoi

Castigatoare Dorohoi / 25-03-17 / 15.00 / Botosani (SALA LIC. REGINA MARIA-Dorohoi)
  • COLEGIUL TEHNIC VALERIU D.COTEA -Focsani

  • 3 - 7
  • COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA -Adjud

Meciul 3 / 18-03-17 / 10.00 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA-Focsani

  • 5 - 4
  • COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU-Focsani

Meciul 4 / 18-03-17 / 10.45 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • LICEUL TEORETIC D.ZAMFIRESCU -Odobesti

  • 4 - 3
  • LICEUL TEORETIC SIMION MEHEDINTI -Vidra

Meciul 5 / 18-03-17 / 11.30 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • COLEGIUL ECONOMIC MIHAIL KOGALNICEANU -Focsani

  • 9 - 7
  • LICEUL TEORETIC GRIGORE GHEBA -Dumitresti

Meciul 6 / 18-03-17 / 12.15 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • COLEGIUL TEHNIC AUTO TRAIAN VUIA -Focsani

  • 4 - 3
  • COLEGIUL TEHNOLOGIC ION MINCU -Focsani

Meciul 7 / 18-03-17 / 13.00 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • LICEUL TEORETIC D.ZAMFIRESCU (Odobesti)

  • 0 - 6
  • COLEGIUL ECONOMIC MIHAIL KOGALNICEANU

Meciul 8 / 25-03-17 / 9.00 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • LICEUL TEHNOLOGIC EREMIA GRIGORESCU (Marasesti)

  • 9 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC AUTO TRAIAN VUIA (Focsani)

Meciul 9 / 25-03-17 / 10.00 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA

  • 0 - 7
  • COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA (Adjud)

Meciul 10 / 25-03-17 / 11.00 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • LICEUL TEHNOLOGIC LUDUS

  • 4 - 5
  • LICEUL TEHNOLOGIC-Iernut

Castigatoare Ludus / 15-03-17 / 16.00 / Mures (SALA LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Ludus)
  • COLEGIUL TEHNIC RADU NEGRU - Galati

  • 20 - 7
  • LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA - Galati

Meciul 1 / 25-03-17 / 9:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE - Galati

  • 11 - 3
  • SEMINARUL TEOLOGIC SF APOSTOL ANDREI - Galati

Meciul 2 / 25-03-17 / 10:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • LICEUL TEHNOLOGIC PAUL BUJOR - Beresti

  • 0 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU - Galati

Meciul 3 / 25-03-17 / 11:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY - Galati

  • 2 - 4
  • Liceul H.P.BENGESCU - Ivesti

Meciul 4 / 25-03-17 / 12:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU - Galati

  • 12 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA - Galati

Meciul 5 / 25-03-17 / 13:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI KOGALNICEANU - Galati

  • 4 - 15
  • COLEGIUL INDUSTRIAL ELENA DOAMNA - Galati

Meciul 6 / 25-03-17 / 14:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • COLEGIUL TEHNIC RADU NEGRU - Galati

  • 9 - 7
  • LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE - Galati

Meciul 7 / 01-04-17 / 9:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU - Galati

  • 6 - 9
  • Liceul H.P.BENGESCU - Ivesti

Meciul 8 / 01-04-17 / 10:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU - Galati

  • 6 - 9
  • COLEGIUL TEHNIC RADU NEGRU - Galati

Meciul 9 / 08-04-17 / 9:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • COLEGIUL INDUSTRIAL ELENA DOAMNA - Galati

  • 9 - 3
  • Liceul H.P.BENGESCU - Ivesti

Meciul 10 / 08-04-17 / 10:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)
  • LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA -Buzau

  • 9 - 0
  • COLEGIUL TEHNIC-Buzau

Meciul 1 / 22-03-17 / 9:00 / Buzau (Sala de Sport a Liceului Tehnologic Henri Coanda Buzau)
  • LICEUL TEHNOLOGIC SF MC SAVA - Berca

  • 3 - 4 dp
  • SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX CHESARIE EPISCOPIEl- Buzau

Meciul 2 / 22-03-17 / 9.50 / Buzau (Sala de Sport a Liceului Tehnologic Henri Coanda Buzau)
  • LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE - Rm Sarat

  • 2 - 1
  • COLEGIUL AGRICOL DR.C. ANGELESCU-Buzau

Meciul 3 / 22-03-17 / 10.40 / Buzau (Sala de Sport a Liceului Tehnologic Henri Coanda Buzau)
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU - Buzau

  • 5 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL-Smeeni

Meciul 4 / 22-03-17 / 11.30 / Buzau (Sala de Sport a Liceului Tehnologic Henri Coanda Buzau)
  • LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA -Buzau

  • 6 - 2
  • SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX CHESARIE EPISCOPIEl- Buzau

Meciul 5 / 22-03-17 / 12.20 / Buzau (Sala de Sport a Liceului Tehnologic Henri Coanda Buzau)
  • LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE - Rm Sarat

  • 1 - 0
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU - Buzau

Meciul 6 / 22-03-17 / 13.10 / Buzau (Sala de Sport a Liceului Tehnologic Henri Coanda Buzau)
  • C.N. C. NEGRI-Tg. Ocna

  • 0 - 3
  • C.T. GRIGORE COBALCESCU -Moinesti

Meciul 1 / 20-03-17 / 15:00 / Bacau (Sala de Sport a LICEULULUI TEORETIC SPIRU HARET)
  • LIC.TEORETIC SPIRU HARET-Moinesti

  • 7 - 2
  • LIC. TEHN. -DARMANESTI

Meciul 2 / 20-03-17 / 16:00 / Bacau (Sala de Sport a LICEULULUI TEORETIC SPIRU HARET)
  • C.T. GRIGORE COBALCESCU -Moinesti

  • 3 - 6
  • LIC.TEORETIC SPIRU HARET-Moinesti

Meciul 3 / 20-03-17 / 17:00 / Bacau (Sala de Sport a LICEULULUI TEORETIC SPIRU HARET)
  • C.T. GHEORGHE ASACHI-Onesti

  • 9 - 3
  • C.N. GRIGORE MOISIL-Onesti

Meciul 4 / 20-03-17 / 15:00 / Bacau (Sala C.Tehn. Gheorghe Asachi)
  • C.T. GHEORGHE ASACHI-Onesti

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC - Corbu - Harghita

Meciul 5 / 20-03-17 / 16:00 / Bacau (Sala C.Tehn. Gheorghe Asachi)
  • C.TEHN. D. MANGERON-Bacau

  • 3 - 1
  • C.N. CATOLIC Sf. Iosif-Bacau

Meciul 6 / 21-03-17 / 15:00 / Bacau (Sala de Sport a ?colii Gimnaziale SPIRU HARET Bacau )
  • LIC. TEHN. PETRU RARE?-Bacau

  • 0 - 3
  • COL. EC. ION GHICA-Bacau

Meciul 10 / 21-03-17 / 15:00 / Bacau (Sala de Sport a ?colii G.M. CANCICOV Bacau )
  • COL.TEHN. N.V. KARPEN- Bacau

  • 3 - 6
  • C.N. GH. VRANCEANU-Bacau

Meciul 11 / 21-03-17 / 16:00 / Bacau (Sala de Sport a ?colii G.M. CANCICOV Bacau )
  • COL. EC. ION GHICA-Bacau

  • 9 - 0
  • C.N. GH. VRANCEANU-Bacau

Meciul 12 / 21-03-17 / 17:00 / Bacau (Sala de Sport a ?colii G.M. CANCICOV Bacau )
  • COLEGIUL ECONOMIC HERMES-Petrosani

  • 8 - 2
  • COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU-Rovinari

MECIUL 1 / 21-03-17 / 11.00 / Hunedoara (Sala de Sport a C.E. Hermes)
  • COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA-Petrosani

  • 4 - 1
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Petrosani

MECIUL 2 / 21-03-17 / 12.00 / Hunedoara (Sala de Sport a C.E. Hermes)
  • LICEUL TEHNOLOGIC LUPENI-Lupeni

  • 0 - 5
  • COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA CARMEN SYLVA-Petrosani

MECIUL 3 / 21-03-17 / 13.00 / Hunedoara (Sala de Sport a C.E. Hermes)
  • COLEGIUL ECONOMIC HERMES-Petrosani

  • 8 - 2
  • COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA-Petrosani

MECIUL 4 / 21-03-17 / 14.00 / Hunedoara (Sala de Sport a C.E. Hermes)
  • COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA CARMEN SYLVA-Petrosani

  • 0 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI-Petrila

MECIUL 5 / 21-03-17 / 15.00 / Hunedoara (Sala de Sport a C.E. Hermes)
  • LICEUL CORNELIU MEDREA-Zlatna

  • 1 - 7
  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA-Alba Iulia

CASTIGATOARE Alba-Iulia / 07-04-17 / 14.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)
  • COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU-Cimpeni

  • 3 - 7
  • LICEUL DR LAZAR CHIRILA-Baia de Aries

CASTIGATOARE Cimpeni / 04-04-17 / 14.00 / Alba (Sala Col National Avram Iancu-Cimpeni)
  • LICEUL TEHNOLOGIC T.CIPARIU-Blaj

  • 4 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA-Blaj

CASTIGATOARE BLAJ / 28-03-17 / 14.00 / Alba (Sala Lic Tehnologic Timotei Cipariu-Blaj)
  • LICEUL TEHNOLOGIC OCNA MURES

  • 2 - 5
  • LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR-Ocna Mures

CASTIGATOARE OCNA MURES / 30-03-17 / 14.00 / Alba (Sala Scoala Lucian Blaga-Ocna Mures)
  • LICEUL TEHNOLOGIC T.CIPARIU-Blaj

  • 2 - 0
  • LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR-Ocna Mures

CASTIGATOARE ZONA BLAJ-OCNA MURES / 04-04-17 / 14.00 / Alba (Sala Scoala Lucian Blaga-Ocna Mures)
  • LICEUL TEORETIC GEORGE VALSAN-Faurei

  • 7 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC MATEI BASARAB-Maxineni

A2 / 27-03-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA-Braila

  • 7 - 4
  • COLEGIUL TENNIC C.D.NENITESCU-Braila

A3 / 27-03-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE TITULESCU-Insuratei

  • 2 - 11
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Braila

A4 / 28-03-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA-Braila

  • 9 - 3
  • COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI-Braila

B1 / 28-03-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC PANAIT CERNA-Braila

  • 8 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL-Braila

B2 / 29-03-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ANGELESCU-Ianca

  • 12 - 2
  • LICEUL TEHNIC G.K.CONSTANTINESCU-Braila

B3 / 29-03-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES-Tg Mures

  • 6 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL GHEORGHE-Sangeorgiu de Padure

Finala / 01-04-17 / 13.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB-Rm Valcea

  • 5 - 7
  • COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU-Dragasani

C2 / 04-04-17 / 11.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • COLEGIUL ENERGETIC-Rm Valcea

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC BAILE GOVORA-Baile Govora

C3 / 04-04-17 / 12.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • COLEGIUL ECONOMIC-Rm Valcea

  • 11 - 5
  • LICEUL PREDA BUZESCU-Berbesti

C4 / 04-04-17 / 13.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • LICEUL TEHNOLOGIC GENERAL MAGHERU-Rm Valcea

  • 6 - 5
  • LICEUL GEORGE TARNEA-Babeni

C5 / 07-04-17 / 9.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • COLEGIUL DE SILVICULTURA SI PROTECTIA MEDIULUI-Rm Valcea

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC JUSTINIAN MARINA-Baile Olanesti

C6 / 07-04-17 / 10.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • LICEUL TEHNOLOGIC H.COANDA-Rm Valcea

  • 1 - 10
  • COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN-Rm Valcea

C7 / 07-04-17 / 11.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • LICEUL CONSTANTIN BRINCOVEANU-Horezu

  • 4 - 16
  • COLEGIUL NATIONAL AL.LAHOVARI-Rm Valcea

C8 / 07-04-17 / 12.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CPT NIC PLESOIANU-Rm Valcea

  • 9 - 3
  • COLEGIUL DE SILVICULTURA SI PROTECTIA MEDIULUI-Rm Valcea

SF 1 / 07-04-17 / 13.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • COLEGIUL ENERGETIC-Rm Valcea

  • 4 - 5
  • COLEGIUL NATIONAL AL.LAHOVARI-Rm Valcea

SF 2 / 10-04-17 / 9.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU-Dragasani

  • 5 - 9
  • LICEUL TEHNOLOGIC GENERAL MAGHERU-Rm Valcea

SF 3 / 10-04-17 / 10.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • COLEGIUL ECONOMIC-Rm Valcea

  • 2 - 5
  • COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN-Rm Valcea

SF 4 / 10-04-17 / 11.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CPT NIC PLESOIANU-Rm Valcea

  • 13 - 12
  • LICEUL TEHNOLOGIC GENERAL MAGHERU-Rm Valcea

G1 / 10-04-17 / 12.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • COLEGIUL NATIONAL AL.LAHOVARI-Rm Valcea

  • 6 - 7
  • COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN-Rm Valcea

G2 / 10-04-17 / 13.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • LICEUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE I.N.SOCOLESCU

  • 11 - 5
  • COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU

T1 / 01-04-17 / 10.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA

  • 3 - 0
  • COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI

T2 / 01-04-17 / 11.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL TEHNIC MEDIA

  • 7 - 1
  • COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA

T3 / 01-04-17 / 12.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNOLOGIC PETRU PONI

  • 5 - 10
  • COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU

T4 / 01-04-17 / 13.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU

  • 2 - 9
  • COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU

T5 / 01-04-17 / 14.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL

  • 16 - 0
  • LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU

T6 / 01-04-17 / 15.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA

  • 2 - 11
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELIE RADU

T13 / 01-04-17 / 16.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU

  • 2 - 3
  • LICEUL MIGUEL DE CERVANTES

T14 / 01-04-17 / 17.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN

  • 3 - 4
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU

T15 / 01-04-17 / 18.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL TEHNIC DINICU GOLESCU

  • 9 - 1
  • COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET

T16 / 01-04-17 / 19.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL

  • 7 - 5
  • LICEUL TEHNOLOGIC DANTE ALIGHERI

T7 / 02-04-17 / 10.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU

  • 6 - 1
  • COLEGIUL NATIONAL DE MUZICA GEORGE ENESCU

T8 / 02-04-17 / 11.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE I.N.SOCOLESCU

  • 1 - 17
  • LICEUL TEHNOLOGIC SF PANTELIMON

T9 / 02-04-17 / 12.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA

  • 3 - 10
  • LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU

T11 / 02-04-17 / 13.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL TEHNIC MEDIA

  • 11 - 0
  • COLEGIUL ECONOMIC COSTIN C.KIRITESCU

T10 / 02-04-17 / 14.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU

  • 12 - 8
  • COLEGIUL GERMAN GOETHE

T12 / 02-04-17 / 15.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNOLOGIC MIRCEA VULCANESCU

  • 9 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY

T17 / 02-04-17 / 16.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA

  • 9 - 1
  • COLEGIUL SF. IOSIF

T18 / 02-04-17 / 17.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN

  • 6 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL

T19 / 02-04-17 / 18.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU

  • 5 - 4
  • LICEUL C.A.ROSETTI

T20 / 02-04-17 / 19.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL TEHNIC D.NENITESCU

  • 0 - 3
  • LICEUL TEORETIC MARIN PREDA

T21 / 08-04-17 / 14.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU

  • 7 - 3
  • COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA

T22 / 08-04-17 / 15.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU

  • 4 - 0
  • LICEUL MIGUEL DE CERVANTES

T23 / 08-04-17 / 16.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU

  • 0 - 5
  • COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I

T24 / 08-04-17 / 17.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNOLOGIC MIRCEA VULCANESCU

  • 2 - 1
  • COLEGIUL TEHNIC MEDIA

T25 / 08-04-17 / 18.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU

  • 2 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC DINICU GOLESCU

T26 / 08-04-17 / 19.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL

  • 2 - 9
  • LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN

T27 / 08-04-17 / 20.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEORETIC MARIN PREDA

  • 2 - 10
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL PANTELIMON

T28 / 09-04-17 / 16.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELIE RADU

  • 6 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU

T29 / 09-04-17 / 17.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELIE RADU

  • 10 - 1
  • COLEGIUL TEHNIC DINICU GOLESCU

T30 / 09-04-17 / 19.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNOLOGIC MIRCEA VULCANESCU

  • 7 - 5
  • COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU

T31 / 09-04-17 / 20.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I

  • 6 - 1
  • LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN

T32 / 09-04-17 / 21.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL PANTELIMON

  • 13 - 4
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU

T33 / 09-04-17 / 18.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELIE RADU

  • 2 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL PANTELIMON

CASTIGATOARE BUCURESTI / 11-04-17 / 10.00 / Bucuresti (SCOALA 162)
  • COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I

  • 6 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC MIRCEA VULCANESCU

CASTIGATOARE BUCURESTI / 11-04-17 / 11.00 / Bucuresti (SCOALA 162)
  • LICEUL TEHNOLOGIC-Topolog

  • 6 - 8
  • LICEUL GHEORGHE MUNTEANU-Macin

Meciul 4 / 01-04-17 / 12.00 / Tulcea (Colegiul Agricol Nicolae Cornateanu)
  • COLEGIUL DOBROGEAN SPIRU HARET-Tulcea

  • 1 - 8
  • LICEUL TEORETIC JEAN BART-Sulina

Meciul 5 / 01-04-17 / 13.00 / Tulcea (Colegiul Agricol Nicolae Cornateanu)
  • LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA-Urlati

  • 3 - 2
  • COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU-Ploiesti

G1 / 04-04-17 / 9.00 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • COLEGIUL TEHNIC TOMA N.SOCOLESCU-Ploiesti

  • 3 - 0
  • COLEGIUL NATIONAL MILITAR DIMITRIE CANTEMIR-Breaza

G2 / 04-04-17 / 9.40 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR-Plopeni

  • 0 - 3
  • LICEUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY-Ploiesti

G3 / 04-04-17 / 10.20 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEHNOLOGIC VASILE GHERASIM-Marginea

  • 10 - 4
  • COLEGIUL VASILE LOVINESCU-Falticeni

Meciul 1 / 14-04-17 / 8.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • LICEUL TEHNIC OLTEA DOAMNA-Dolhasca

  • 2 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT-Suceava

Meciul 2 / 14-04-17 / 9.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU-Dumbraveni

  • 9 - 6
  • COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA-C-lung Moldovenesc

Meciul 3 / 14-04-17 / 10.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN-Gura Humorului

  • 0 - 3
  • COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE-Tg. Neamt

Meciul 4 / 14-04-17 / 11.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES-Suceava

  • 6 - 0
  • COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI-Radauti

Meciul 5 / 14-04-17 / 12.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • COLEGIUL SILVIC BUCOVINA-C-lung Moldovenesc-

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRLAN LITEANU-Liteni

Meciul 6 / 14-04-17 / 13.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Suceava

  • 3 - 0
  • C.S.E.I SF ANDREI-Gura Humorului

Meciul 7 / 14-04-17 / 14.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • LICEUL TEHNOLOGIC VASILE GHERASIM-Marginea

  • 7 - 5
  • COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT-Suceava

Meciul 8 / 14-04-17 / 15.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES-Suceava

  • 6 - 11
  • COLEGIUL SILVIC BUCOVINA-C-lung Moldovenesc-

Meciul 9 / 14-04-17 / 16.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA

  • 10 - 9
  • COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE-Tg. Neamt

Meciul 10 / 14-04-17 / 17.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU-Dumbraveni

  • 4 - 2
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Suceava

Meciul 11 / 14-04-17 / 18.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU-Dumbraveni

  • 5 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC VASILE GHERASIM-Marginea

Meciul 12 / 14-04-17 / 19.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • COLEGIUL SILVIC BUCOVINA-C-lung Moldovenesc-

  • 8 - 12
  • COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA

Meciul 13 / 14-04-17 / 20.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI-Pitesti

  • 4 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA-Pitesti

C1 / 26-03-17 / 9.00 / Arges (Scoala TRAIAN Pitesti)
  • COLEGIUL TEHNIC C.D.NENITESCU-Pitesti

  • 3 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC DACIA-Pitesti

C2 / 26-03-17 / 9.45 / Arges (Scoala TRAIAN Pitesti)
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Maracineni

  • 5 - 6
  • COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU ODOBESCU-Pitesti

C3 / 26-03-17 / 10.30 / Arges (Scoala TRAIAN Pitesti)
  • COLEGIUL NATIONAL ZINCA GOLESCU-Pitesti

  • 3 - 8
  • COLEGIUL NATIONAL ION C.BRATIANU-Pitesti

C4 / 26-03-17 / 11.15 / Arges (Scoala TRAIAN Pitesti)
  • LICEUL TEORETIC ION BARBU-Pitesti

  • 3 - 1
  • COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU-Pitesti

C5 / 26-03-17 / 12.00 / Arges (Scoala TRAIAN Pitesti)
  • COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA-Pitesti

  • 8 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC DACIA-Pitesti

A1 / 26-03-17 / 13.30 / Arges (Scoala TRAIAN Pitesti)
  • COLEGIUL NATIONAL ION C.BRATIANU-Pitesti

  • 5 - 1
  • LICEUL TEORETIC ION BARBU-Pitesti

F2 / 26-03-17 / 14.15 / Arges (Scoala TRAIAN Pitesti)
  • COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA-Pitesti

  • 1 - 5
  • COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU ODOBESCU-Pitesti

F1 / 26-03-17 / 15.00 / Arges (Scoala TRAIAN Pitesti)
  • COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU ODOBESCU-Pitesti

  • 4 - 5
  • COLEGIUL NATIONAL ION C.BRATIANU-Pitesti

Castigatoare Pitesti / 26-03-17 / 15.45 / Arges (Scoala TRAIAN Pitesti)
  • LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU-Mozaceni

  • 10 - 3
  • LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE-Topoloveni

/ 24-03-17 / 10.00 / Arges (Sala Stefanesti)
  • COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI-Iasi

  • 3 - 0
  • LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL-Iasi

Meciul 3 / 29-03-17 / 14.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC V.M.CRAIU-Belcesti

  • 3 - 9
  • COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI-Iasi

Meciul 6 / 29-03-17 / 15.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • SCOALA PROFESIONALA FANTANELE-Fantanele

  • 2 - 6
  • LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI-Raducaneni

Meciul 4 / 30-03-17 / 12.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC AG.M.KOGALNICEANU-Miroslava

  • 5 - 4
  • LICEUL TEHNOLOGIC EC.V.MADGEARU-Iasi

Meciul 5 / 30-03-17 / 13.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE-Hirlau

  • 5 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC I.C.STEFANESCU-Iasi

Meciul 7 / 30-03-17 / 14.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC HARALAMB VASILIU-Podul Iloaiei

  • 7 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC-Harlau

Meciul 8 / 30-03-17 / 15.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC AG.M.KOGALNICEANU-Miroslava

  • 9 - 5
  • COLEGIUL TEHNIC I.C.STEFANESCU-Iasi

Meciul 9 / 05-04-17 / 12.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI-Raducaneni

  • 3 - 8
  • COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI-Iasi

Meciul 10 / 05-04-17 / 13.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI-Iasi

  • 1 - 8
  • LICEUL TEHNOLOGIC HARALAMB VASILIU-Podul Iloaiei

Meciul 11 / 05-04-17 / 14.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI-Iasi

  • 7 - 0
  • LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA-Vaslui

Meciul 12 / 06-04-17 / 12.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC HARALAMB VASILIU-Podul Iloaiei

  • 8 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC AG.M.KOGALNICEANU-Miroslava

Meciul 13 / 06-04-17 / 13.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI-Iasi

  • 2 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC HARALAMB VASILIU-Podul Iloaiei

Meciul 14 / 12-04-17 / 13.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA - Craiova

  • 1 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC - Craiova

Meciul 5 / 05-04-17 / 17.00 / Dolj (COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DIMITRIE FILISANU - Filiasi

  • 11 - 3
  • COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI - Craiova

Meciul 6 / 05-04-17 / 17.45 / Dolj (COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DIMITRIE LEONIDA-Constanta

  • 1 - 5
  • LICEUL TEORETIC TRAIAN-Constanta

E1 / 05-04-17 / 14.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU-Medgidia

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC I.C.BRATIANU-Nicolae Balcescu

E2 / 05-04-17 / 15.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ION BANESCU-Mangalia

  • 7 - 0
  • LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA-Constanta

E3 / 05-04-17 / 16.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CARSIUM-Harsova

  • 3 - 0
  • LICEUL TEORETIC BANEASA-Baneasa

E4 / 05-04-17 / 17.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU-Ciobanu

  • 2 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC OVIDIUS-Constanta

E5 / 06-04-17 / 14.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ION PODARU-Ovidiu

  • 2 - 8
  • LICEUL TEORETIC TRAIAN-Constanta

E6 / 06-04-17 / 15.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEORETIC GEORGE EMIL PALADE-Constanta

  • 5 - 12
  • LICEUL TEORETIC DECEBAL-Constanta

E7 / 06-04-17 / 16.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEORETIC ANGHEL SALIGNY-Cernavoda

  • 6 - 11
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Constanta

E8 / 06-04-17 / 17.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CARSIUM-Harsova

  • 3 - 6
  • LICEUL TEORETIC DECEBAL-Constanta

E9 / 07-04-17 / 14.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ION BANESCU-Mangalia

  • 4 - 6
  • LICEUL TEORETIC TRAIAN-Constanta

E10 / 07-04-17 / 15.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Constanta

  • 3 - 4
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU-Medgidia

E11 / 07-04-17 / 16.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEHNOLOGIC LAZAR EDELEANU-Navodari

  • 8 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC OVIDIUS-Constanta

E12 / 07-04-17 / 17.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU-Medgidia

  • 0 - 5
  • LICEUL TEORETIC TRAIAN-Constanta

E13 / 09-04-17 / 9.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEHNOLOGIC LAZAR EDELEANU-Navodari

  • 6 - 5
  • LICEUL TEORETIC DECEBAL-Constanta

E14 / 09-04-17 / 10.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU-Medgidia

  • 1 - 6
  • LICEUL TEORETIC DECEBAL-Constanta

Finala mica / 09-04-17 / 12.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL TEORETIC TRAIAN-Constanta

  • 6 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC LAZAR EDELEANU-Navodari

Finala mare / 09-04-17 / 13.00 / Constanta (SALA ALBATROS-Constanta)
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Baia Mare

  • 5 - 4
  • COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI-Baia Mare

/ 06-04-17 / 10.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Baia Mare

  • 5 - 4
  • COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY-Baia Mare

/ 06-04-17 / 11.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZUL-Cavnic

  • 4 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC DR.F.ULMEANU-Ulmeni

/ 06-04-17 / 12.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA-Viseul de Sus

  • 0 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC C.D.NENITESCU-Baia Mare

/ 06-04-17 / 13.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEHNOLOGIC TRAIAN VUIA-Tautii Magheraus

  • 2 - 8
  • COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU-Baia Mare

/ 07-04-17 / 10.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SF.IOSIF MARTURISITORUL-Baia Mare

  • 2 - 9
  • LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE C.MOISIL-Tg Lapus

/ 07-04-17 / 11.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU-Baia Mare

  • 3 - 5
  • LICEUL TEORETIC PETRU RARES-Tg Lapus

/ 07-04-17 / 12.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO-Baia Mare

  • 6 - 5
  • LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU FILIPESCU-Petrova

/ 07-04-17 / 13.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU-Baia Mare

  • 7 - 4
  • LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU-Somcuta Mare

Semifinala / 12-04-17 / 10.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU-Baia Mare

  • 6 - 4
  • LICEUL TEORETIC PETRU RARES-Tg Lapus

Semifinala / 12-04-17 / 11.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU-Somcuta Mare

  • 3 - 0
  • LICEUL TEORETIC PETRU RARES-Tg Lapus

Finala mica / 14-04-17 / 10.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU-Baia Mare

  • 5 - 1
  • COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU-Baia Mare

Finala mare / 14-04-17 / 11.00 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Alexandria

  • 0 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE BALCESCU-Voluntari

/ 10-04-17 / 14.00 / Ilfov (SCOALA 162)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DOAMNA CHIAJNA

  • 9 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE BALCESCU-Voluntari

/ 10-04-17 / 15.00 / Ilfov (SCOALA 162)
  • COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU-Timisoara

  • 1 - 2
  • COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA-Timisoara

/ 12-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA-Timisoara

  • 8 - 2
  • LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL-Timisoara

/ 12-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL TEORETIC RECAS

  • 0 - 3
  • COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN-Timisoara

/ 12-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM SPIRU HARET-Timisoara

  • 0 - 3
  • LICEUL LEONIDA-Timisoara

/ 12-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL SPECIAL GHEORGHE ATANASIU-Timisoara

  • 8 - 7
  • LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO-Timisoara

/ 12-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL TEORETIC VLAD TEPES-Timisoara

  • 1 - 4
  • COLEGIUL TEHNIC ION MINCU-Timisoara

/ 12-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA-Timisoara

  • 0 - 3
  • LICEUL TEORETIC N.LENAU-Timisoara

/ 12-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL WALDORF-Timisoara

  • 0 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC DE VEST-Timisoara

/ 12-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL TEORETIC-Gataia

  • 3 - 0
  • LICEUL TEORETIC PECIU NOU

/ 13-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • COLEGIUL NATIONAL BANATEAN-Timisoara

  • 3 - 0
  • LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA-Resita

/ 13-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA-Timisoara

  • 7 - 5
  • LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA-Timisoara

/ 13-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN-Timisoara

  • 8 - 7
  • LICEUL LEONIDA-Timisoara

/ 13-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL SPECIAL GHEORGHE ATANASIU-Timisoara

  • 0 - 11
  • COLEGIUL TEHNIC ION MINCU-Timisoara

/ 13-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • COLEGIUL TEHNIC DE VEST-Timisoara

  • 5 - 2
  • LICEUL TEORETIC-Gataia

/ 13-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • COLEGIUL TEHNIC DE VEST-Timisoara

  • 1 - 10
  • LICEUL TEORETIC N.LENAU-Timisoara

/ 13-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN-Timisoara

  • 1 - 7
  • COLEGIUL TEHNIC ION MINCU-Timisoara

/ 14-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • LICEUL LEONIDA-Timisoara

  • 0 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC ION MINCU-Timisoara

/ 14-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • COLEGIUL TEHNIC DE VEST-Timisoara

  • 4 - 5
  • COLEGIUL NATIONAL BANATEAN-Timisoara

/ 14-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)
  • COLEGIUL TEHNIC ION MINCU-Timisoara

  • 5 - 7
  • COLEGIUL NATIONAL BANATEAN-Timisoara

/ 14-04-17 / / Timis (SALA CSS BEGA)

  • LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU-Sibiu

  • 3 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC TIMOTEI CIPARIU-Dumbraveni

FINALA / 02-04-17 / 13.20 / Sibiu (LICEUL DE ARTA-Sibiu)
  • COLEGIUL TEHNIC I.C.BRATIANU-Satu Mare

  • 0 - 5
  • LICEUL TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT-Satu Mare

CASTIGATOARE SATU-MARE / 21-03-17 / 18.00 / Satu Mare (Sala de sport Colegiul Tehnic UNIO-Traian Vuia)
  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN-Alesd

  • 4 - 8
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Suplacu de Barcau

grupa finala / 13-04-17 / 13.00 / Bihor (SALA Santandrei)
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Suplacu de Barcau

  • 11 - 1
  • LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO-Oradea

grupa finala / 13-04-17 / 14.00 / Bihor (SALA Santandrei)
  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN-Alesd

  • 4 - 8
  • LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO-Oradea

grupa finala / 13-04-17 / 15.00 / Bihor (SALA Santandrei)
  • COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN-Hunedoara

  • 8 - 1
  • LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR-Ilia

CASTIGATOARE DEVA / 24-03-17 / 13.00 / Hunedoara (SALA SPORTURILOR DEVA)
  • COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE-Deva

  • 3 - 4
  • COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA-Deva

CASTIGATOARE DEVA / 24-03-17 / 13.40 / Hunedoara (SALA SPORTURILOR DEVA)
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN HELL SANTANA-Santana

  • 5 - 1
  • LICEUL ION BUTEANU-Gurahont

Semifinala 1 / 12-04-17 / 15.30 / Arad ("SALA C.N )
  • COLEGIUL NATIONAL PREPARANDIA DIMITRIE TICHINDEAL-Arad

  • 5 - 1
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Arad

Semifinala 2 / 12-04-17 / 16.30 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Arad

  • 3 - 0
  • LICEUL ION BUTEANU-Gurahont

Finala mica / 12-04-17 / 17.30 / Arad ("SALA C.N )
  • COLEGIUL NATIONAL PREPARANDIA DIMITRIE TICHINDEAL-Arad

  • 5 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN HELL SANTANA-Santana

Finala mare / 12-04-17 / 18.30 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU-Mozaceni

  • 1 - 0
  • COLEGIUL NATIONAL ION C.BRATIANU-Pitesti

Finala mica / 02-04-17 / 16.00 / Arges (SALA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges)
  • LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I -Curtea de Arges

  • 1 - 3
  • LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN-Campulung

Finala mare / 02-04-17 / 17.00 / Arges (SALA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges)
  • -
/ / /

grupa

  • LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU-Mozaceni

  • 9 - 2
  • LICEUL TEORETIC COSTESTI

Grupa Mozaceni / 09-03-17 / 14.00 / Arges (LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU-Mozaceni)
  • LICEUL TEHNOLOGIC COSTESTI

  • 2 - 0
  • LICEUL TEORETIC COSTESTI

Grupa Mozaceni / 09-03-17 / 15.00 / Arges (LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU-Mozaceni)
  • LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU-Mozaceni

  • 6 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC COSTESTI

Grupa Mozaceni / 09-03-17 / 16.00 / Arges (LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU-Mozaceni)

Tur Preliminar

  • SEMINARUL TEOLOGIC

  • 3 - 5
  • LICEUL TEHNOLOGIC PETRE IONESCU MUSCEL-Domnesti

C1 / 15-03-17 / 13.00 / Arges (Colegiul National Vlaicu Voda)
  • COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU ODOBESCU-Pitesti

  • 0 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I -Curtea de Arges

/ 02-04-17 / 9.00 / Arges (SALA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges)

Grupa

  • LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER

  • 3 - 4
  • LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I

Grupa 2 / 15-03-17 / 14.00 / Arges (Colegiul National Vlaicu Voda)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN DOBRESCU

  • 2 - 7
  • COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA

Grupa 1 / 15-03-17 / 15.00 / Arges (Colegiul National Vlaicu Voda)
  • LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER

  • 6 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC AUTO

Grupa 2 / 15-03-17 / 16.00 / Arges (Colegiul National Vlaicu Voda)
  • LICEUL TEHNOLOGIC PETRE IONESCU MUSCEL-Domnesti

  • 6 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN DOBRESCU

Grupa 1 / 15-03-17 / 17.00 / Arges (Colegiul National Vlaicu Voda)
  • LICEUL TEHNOLOGIC AUTO

  • 2 - 7
  • LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I

Grupa 2 / 15-03-17 / 18.00 / Arges (Colegiul National Vlaicu Voda)
  • LICEUL TEHNOLOGIC PETRE IONESCU MUSCEL-Domnesti

  • 1 - 4
  • COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA

Grupa 1 / 15-03-17 / 19.00 / Arges (Colegiul National Vlaicu Voda)
  • LICEUL TEHNOLOGIC PETRU RARES-Botosani

  • 9 - 6
  • COLEGIUL ECONOMIC OCTAV ONICESCU-Botosani

Grupa 2 Botosani / 19-03-17 / 9.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • LICEUL TEORETIC GRIGORE ANTIPA-Botosani

  • 6 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC PETRU RARES-Botosani

Grupa 2 Botosani / 19-03-17 / 10.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • COLEGIUL ECONOMIC OCTAV ONICESCU-Botosani

  • 10 - 6
  • LICEUL TEORETIC GRIGORE ANTIPA-Botosani

Grupa 2 Botosani / 19-03-17 / 12.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • LICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA-Bucecea

  • 4 - 1
  • LICEUL STEFAN D.LUCHIAN STEFANESTI-Stefanesti

Grupa 1 / 19-03-17 / 9.00 / Botosani (SALA LIC. TEHN.N. BALCESCU-Flamanzi)
  • LICEUL TEHN.N.BALCESCU-Flamanzi

  • 5 - 11
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFINT-Vorona

Grupa 2 / 19-03-17 / 10.00 / Botosani (SALA LIC. TEHN.N. BALCESCU-Flamanzi)
  • LICEUL DEMOSTENE BOTEZ-Trusesti

  • 2 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA-Bucecea

Grupa 1 / 19-03-17 / 11.00 / Botosani (SALA LIC. TEHN.N. BALCESCU-Flamanzi)
  • LICEUL TEORETIC DR MIHAI CIUCA-Saveni

  • 2 - 5
  • LICEUL TEHN.N.BALCESCU-Flamanzi

Grupa 2 / 19-03-17 / 12.00 / Botosani (SALA LIC. TEHN.N. BALCESCU-Flamanzi)
  • LICEUL STEFAN D.LUCHIAN STEFANESTI-Stefanesti

  • 9 - 3
  • LICEUL DEMOSTENE BOTEZ-Trusesti

Grupa 1 / 19-03-17 / 13.00 / Botosani (SALA LIC. TEHN.N. BALCESCU-Flamanzi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFINT-Vorona

  • 6 - 3
  • LICEUL TEORETIC DR MIHAI CIUCA-Saveni

Grupa 2 / 19-03-17 / 14.00 / Botosani (SALA LIC. TEHN.N. BALCESCU-Flamanzi)
  • LICEUL DIMITRIE CANTEMIR-Darabani

  • 4 - 2
  • LICEUL TEORETIC ANASTASIE BASOTA-Pomirla

Grupa 1 / 25-03-17 / 9.00 / Botosani (SALA LIC. REGINA MARIA-Dorohoi)
  • LICEUL REGINA MARIA-Dorohoi

  • 11 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC PLOPENII MARI-Ungureni

Grupa 2 / 25-03-17 / 10.00 / Botosani (SALA LIC. REGINA MARIA-Dorohoi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC COTUSCA

  • 1 - 6
  • LICEUL DIMITRIE CANTEMIR-Darabani

Grupa 1 / 25-03-17 / 11.00 / Botosani (SALA LIC. REGINA MARIA-Dorohoi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU VLAHUTA-Sendriceni

  • 2 - 9
  • LICEUL REGINA MARIA-Dorohoi

Grupa 2 / 25-03-17 / 12.00 / Botosani (SALA LIC. REGINA MARIA-Dorohoi)
  • LICEUL TEORETIC ANASTASIE BASOTA-Pomirla

  • 10 - 7
  • LICEUL TEHNOLOGIC COTUSCA

Grupa 1 / 25-03-17 / 10.00 / Botosani (SALA LIC. REGINA MARIA-Dorohoi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC PLOPENII MARI-Ungureni

  • 2 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU VLAHUTA-Sendriceni

Grupa 2 / 25-03-17 / 14.00 / Botosani (SALA LIC. REGINA MARIA-Dorohoi)
  • COLEGIUL TEHNIC GHE ASACHI-Botosani

  • 4 - 1
  • LICEUL REGINA MARIA-Dorohoi

Grupa finala / 09-04-17 / 9.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFINT-Vorona

  • 4 - 7
  • LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA-Botosani

Grupa finala / 09-04-17 / 10.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • LICEUL REGINA MARIA-Dorohoi

  • 5 - 3
  • LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA-Botosani

Grupa finala / 09-04-17 / 11.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • COLEGIUL TEHNIC GHE ASACHI-Botosani

  • 7 - 4
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFINT-Vorona

Grupa finala / 09-04-17 / 12.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFINT-Vorona

  • 2 - 10
  • LICEUL REGINA MARIA-Dorohoi

Grupa finala / 09-04-17 / 13.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA-Botosani

  • 1 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC GHE ASACHI-Botosani

Grupa finala / 09-04-17 / 14.00 / Botosani (SALA COL. TEHN. GHE. ASACHI-Botosani)
  • LICEUL TEHNOLOGIC EREMIA GRIGORESCU (Marasesti)

  • 2 - 2
  • COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA -Adjud

Grupa finala / 01-04-17 / 9.00 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • COLEGIUL ECONOMIC MIHAIL KOGALNICEANU -Focsani

  • 6 - 5
  • LICEUL TEHNOLOGIC EREMIA GRIGORESCU (Marasesti)

Grupa finala / 01-04-17 / 10.00 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA -Adjud

  • 5 - 0
  • COLEGIUL ECONOMIC MIHAIL KOGALNICEANU -Focsani

Grupa finala / 01-04-17 / 11.00 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • LICEUL TEORETIC BOCSKAI ISTVAN-Miercurea Nirajului

  • 3 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL GHEORGHE-Sangeorgiu de Padure

Cistigatoare GR SOVATA / 21-03-17 / 14.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata)
  • LICEUL TEORETIC BOCSKAI ISTVAN-Miercurea Nirajului

  • 2 - 8
  • LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER-Sovata

Cistigatoare GR SOVATA / 21-03-17 / 14.50 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata)
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL GHEORGHE-Sangeorgiu de Padure

  • 2 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER-Sovata

Cistigatoare GR SOVATA / 21-03-17 / 15.50 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata)
  • COLEGIUL TEHNIC APULUM-Alba Iulia

  • 0 - 9
  • COLEGIUL NATIONAL MILITAR MIHAI VITEAZUL-Alba Iulia

Grupa 1 / 28-03-17 / 14.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)
  • COLEGIUL TEHNIC APULUM-Alba Iulia

  • 5 - 11
  • LICEUL CORNELIU MEDREA-Zlatna

Grupa 1 / 30-03-17 / 15.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)
  • LICEUL CORNELIU MEDREA-Zlatna

  • 5 - 2
  • COLEGIUL NATIONAL MILITAR MIHAI VITEAZUL-Alba Iulia

Grupa 1 / 04-04-17 / 14.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)
  • COLEGIUL ECONOMIC D.P.M-Alba Iulia

  • 8 - 10
  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA-Alba Iulia

Grupa 2 / 28-03-17 / 14.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Al. Domsa-Alba Iulia)
  • COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL-Alba Iulia

  • 2 - 10
  • LICEUL TEORETIC TEIUS

Grupa 2 / 28-03-17 / 15.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Al. Domsa-Alba Iulia)
  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA-Alba Iulia

  • 5 - 5
  • LICEUL TEORETIC TEIUS

Grupa 2 / 30-03-17 / 14.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Al. Domsa-Alba Iulia)
  • COLEGIUL ECONOMIC D.P.M-Alba Iulia

  • 10 - 5
  • COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL-Alba Iulia

Grupa 2 / 30-03-17 / 15.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Al. Domsa-Alba Iulia)
  • COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL-Alba Iulia

  • 1 - 28
  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA-Alba Iulia

Grupa 2 / 31-03-17 / 14.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Al. Domsa-Alba Iulia)
  • LICEUL TEORETIC TEIUS

  • 8 - 7
  • COLEGIUL ECONOMIC D.P.M-Alba Iulia

Grupa 2 / 31-03-17 / 15.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Al. Domsa-Alba Iulia)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM SI ALIMENTATIE ARIESENI

  • 8 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC TARA MOTILOR-Albac

Grupa 1 / 28-03-17 / 14.00 / Alba (Sala Col National Avram Iancu-Cimpeni)
  • COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU-Cimpeni

  • 12 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC TARA MOTILOR-Albac

Grupa 1 / 28-03-17 / 15.00 / Alba (Sala Col National Avram Iancu-Cimpeni)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM SI ALIMENTATIE ARIESENI

  • 3 - 11
  • COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU-Cimpeni

Grupa 1 / 28-03-17 / 16.00 / Alba (Sala Col National Avram Iancu-Cimpeni)
  • LICEUL DR LAZAR CHIRILA-Baia de Aries

  • 8 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC-Cimpeni

Grupa 2 / 30-03-17 / 15.00 / Alba (Sala Col National Avram Iancu-Cimpeni)
  • LICEUL PEDAGOGIC D.P.PERPESSICIUS-Braila

  • 1 - 8
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Braila

Grupa A / 30-03-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC GEORGE VALSAN-Faurei

  • 10 - 6
  • COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA-Braila

Grupa A / 30-03-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Braila

  • 7 - 4
  • COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA-Braila

Grupa A / 03-04-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL PEDAGOGIC D.P.PERPESSICIUS-Braila

  • 4 - 7
  • LICEUL TEORETIC GEORGE VALSAN-Faurei

Grupa A / 03-04-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC GEORGE VALSAN-Faurei

  • 7 - 3
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Braila

Grupa A / 05-04-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA-Braila

  • 7 - 6
  • LICEUL PEDAGOGIC D.P.PERPESSICIUS-Braila

Grupa A / 05-04-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA-Braila

  • 5 - 5
  • COLEGIUL NATIONAL NICOLAE BALCESCU-Braila

Grupa B / 31-03-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC PANAIT CERNA-Braila

  • 2 - 5
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ANGELESCU-Ianca

Grupa B / 31-03-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • COLEGIUL NATIONAL NICOLAE BALCESCU-Braila

  • 4 - 7
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ANGELESCU-Ianca

Grupa B / 04-04-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA-Braila

  • 4 - 1
  • LICEUL TEORETIC PANAIT CERNA-Braila

Grupa B / 04-04-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC PANAIT CERNA-Braila

  • 5 - 13
  • COLEGIUL NATIONAL NICOLAE BALCESCU-Braila

Grupa B / 06-04-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ANGELESCU-Ianca

  • 1 - 5
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA-Braila

Grupa B / 06-04-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES-Tg Mures

  • 2 - 1
  • LICEUL VOCATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU-Tg Mures

/ 20-03-17 / 15.00 / Mures (LICEU TEHNOL ELECTROMURES)
  • LICEUL VOCATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU-Tg Mures

  • 3 - 2
  • COLEGIUL NATIONAL AL.PAPIU ILARIAN-Tg Mures

/ 20-03-17 / 16.00 / Mures (LICEU TEHNOL ELECTROMURES)
  • COLEGIUL NATIONAL AL.PAPIU ILARIAN-Tg Mures

  • 1 - 8
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES-Tg Mures

/ 20-03-17 / 17.00 / Mures (LICEU TEHNOL ELECTROMURES)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES-Tg Mures

  • 2 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC-Iernut

Grupa 1 / 01-04-17 / 9.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Sighisoara

  • 0 - 3
  • COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA-Tg Mures

Grupa 1 / 01-04-17 / 10.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • LICEUL TEHNOLOGIC-Iernut

  • 0 - 1
  • COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA-Tg Mures

Grupa 1 / 01-04-17 / 11.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES-Tg Mures

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Sighisoara

Grupa 1 / 01-04-17 / 12.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Sighisoara

  • 0 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC-Iernut

Grupa 1 / 01-04-17 / 13.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA-Tg Mures

  • 1 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES-Tg Mures

Grupa 1 / 01-04-17 / 14.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • LICEUL TEHNOLOGIC CORBU-Harghita

  • 2 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL GHEORGHE-Sangeorgiu de Padure

Grupa 2 / 01-04-17 / 9.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • LICEUL TEHNOLOGIC CORBU-Harghita

  • 1 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER-Sovata

Grupa 2 / 01-04-17 / 10.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL GHEORGHE-Sangeorgiu de Padure

  • 4 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER-Sovata

Grupa 2 / 01-04-17 / 11.00 / Mures (SALA LIC. TEHN. DOMOKOS KAZMER-Sovata )
  • LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND 1-Rm Valcea

  • 8 - 5
  • LICEUL TEHNOLOGIC CPT NIC PLESOIANU-Rm Valcea

/ 12-04-17 / 9.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND 1-Rm Valcea

  • 11 - 10
  • COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN-Rm Valcea

/ 12-04-17 / 10.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • LICEUL TEHNOLOGIC CPT NIC PLESOIANU-Rm Valcea

  • 12 - 11
  • COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN-Rm Valcea

/ 12-04-17 / 11.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE-Deva

  • 1 - 2
  • COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN-Hunedoara

Grupa A / 24-03-17 / 9.00 / Hunedoara (SALA SPORTURILOR DEVA)
  • COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA-Deva

  • 5 - 1
  • COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY-Simeria

Grupa B / 24-03-17 / 9.40 / Hunedoara (SALA SPORTURILOR DEVA)
  • COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC REGINA MARIA-Deva

  • 4 - 8
  • COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE-Deva

Grupa A / 24-03-17 / 10.20 / Hunedoara (SALA SPORTURILOR DEVA)
  • LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR-Ilia

  • 3 - 4
  • COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA-Deva

Grupa B / 24-03-17 / 11.00 / Hunedoara (SALA SPORTURILOR DEVA)
  • COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC REGINA MARIA-Deva

  • 0 - 12
  • COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN-Hunedoara

Grupa A / 24-03-17 / 11.40 / Hunedoara (SALA SPORTURILOR DEVA)
  • LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR-Ilia

  • 5 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY-Simeria

Grupa B / 24-03-17 / 12.20 / Hunedoara (SALA SPORTURILOR DEVA)
  • COLEGIUL ECONOMIC HERMES-Petrosani

  • 4 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA-Deva

/ 03-04-17 / 11.00 / Hunedoara (SALA HATEG)
  • COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN-Hunedoara

  • 14 - 3
  • COLEGIUL ECONOMIC HERMES-Petrosani

/ 03-04-17 / 11.00 / Hunedoara (SALA HATEG)
  • COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI-Petrila

  • 0 - 4
  • COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA-Deva

/ 03-04-17 / 11.00 / Hunedoara (SALA HATEG)
  • COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA-Deva

  • 4 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN-Hunedoara

/ 03-04-17 / 11.00 / Hunedoara (SALA HATEG)
  • COLEGIUL ECONOMIC HERMES-Petrosani

  • 0 - 8
  • COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI-Petrila

/ 03-04-17 / 11.00 / Hunedoara (SALA HATEG)
  • COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN-Hunedoara

  • 4 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI-Petrila

/ 03-04-17 / 11.00 / Hunedoara (SALA HATEG)
  • LICEUL TEHNOLOGIC LUDOVIC MRAZEK-Ploiesti

  • 3 - 6
  • LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA-Urlati

Grupa A / 03-04-17 / 9.00 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE-Filipestii de Padure

  • 2 - 8
  • LICEUL TEHNOLOGIC LUDOVIC MRAZEK-Ploiesti

Grupa A / 03-04-17 / 9.40 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA-Urlati

  • 10 - 0
  • LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE-Filipestii de Padure

Grupa A / 03-04-17 / 10.20 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU-Ploiesti

  • 6 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC 1 MAI-Ploiesti

Grupa E / 03-04-17 / 11.00 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII SF.APOSTOL ANDREI-Ploiesti

  • 2 - 8
  • COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU-Ploiesti

Grupa E / 03-04-17 / 11.40 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEHNOLOGIC 1 MAI-Ploiesti

  • 2 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII SF.APOSTOL ANDREI-Ploiesti

Grupa E / 03-04-17 / 12.20 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU-Ploiesti

  • 4 - 5
  • LICEUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR-Plopeni

Grupa D / 03-04-17 / 13.00 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL ST.O.IOSIF-Rupea

  • 0 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU-Ploiesti

Grupa D / 03-04-17 / 13.40 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR-Plopeni

  • 3 - 0
  • LICEUL ST.O.IOSIF-Rupea

Grupa D / 03-04-17 / 14.20 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA-Ploiesti

  • 3 - 9
  • COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU-Ploiesti

Grupa B / 03-04-17 / 9.00 / Prahova (TEREN 2 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY-Ploiesti

  • 11 - 1
  • COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA-Ploiesti

Grupa B / 03-04-17 / 9.40 / Prahova (TEREN 2 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU-Ploiesti

  • 5 - 10
  • LICEUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY-Ploiesti

Grupa B / 03-04-17 / 10.20 / Prahova (TEREN 2 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI-Codlea

  • 2 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU-Valeni

Grupa C / 03-04-17 / 11.00 / Prahova (TEREN 2 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • COLEGIUL NATIONAL MILITAR DIMITRIE CANTEMIR-Breaza

  • 4 - 1
  • COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI-Codlea

Grupa C / 03-04-17 / 11.40 / Prahova (TEREN 2 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU-Valeni

  • 5 - 6
  • COLEGIUL NATIONAL MILITAR DIMITRIE CANTEMIR-Breaza

Grupa C / 03-04-17 / 12.20 / Prahova (TEREN 2 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • COLEGIUL TEHNIC TOMA N.SOCOLESCU-Ploiesti

  • 0 - 7
  • LICEUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY-Ploiesti

Grupa Finala / 04-04-17 / 11.40 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA-Urlati

  • 4 - 4
  • COLEGIUL TEHNIC TOMA N.SOCOLESCU-Ploiesti

Grupa Finala / 04-04-17 / 12.20 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY-Ploiesti

  • 5 - 2
  • LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA-Urlati

Grupa Finala / 04-04-17 / 13.00 / Prahova (TEREN 1 BAZA SPORTIVA KIRU SPORT)
  • LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU-Mioveni

  • 2 - 8
  • LICEUL TEHNIC CONSTRUCTII MASINI-Colibasi

A / 24-03-17 / 9.00 / Arges (Sala Stefanesti)
  • LICEUL TEHNIC DINU BRATIANU-Stefanesti

  • 2 - 9
  • LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN-Campulung

/ 24-03-17 / 11.00 / Arges (Sala Stefanesti)
  • LICEUL TEHNIC DINU BRATIANU-Stefanesti

  • 0 - 2
  • LICEUL TEHNIC CONSTRUCTII MASINI-Colibasi

/ 24-03-17 / 12.00 / Arges (Sala Stefanesti)
  • LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN-Campulung

  • 5 - 2
  • LICEUL TEHNIC CONSTRUCTII MASINI-Colibasi

/ 24-03-17 / 13.00 / Arges (Sala Stefanesti)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ION MINCU-Vaslui

  • 2 - 2
  • LICEUL STEFAN PROCOPIU-Vaslui

Meciul 1 / 03-04-17 / 13.00 / Vaslui (LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA-Vaslui)
  • LICEUL STEFAN PROCOPIU-Vaslui

  • 1 - 2
  • LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA-Vaslui

Meciul 2 / 03-04-17 / 14.00 / Vaslui (LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA-Vaslui)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ION MINCU-Vaslui

  • 1 - 5
  • LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA-Vaslui

Meciul 3 / 03-04-17 / 15.00 / Vaslui (LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA-Vaslui)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DIMITRIE FILISANU - Filiasi

  • 4 - 8
  • COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC - Craiova

Meciul 7 / 06-04-17 / 14.00 / Dolj (COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova)
  • COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC - Craiova

  • 4 - 4
  • LICEUL TEHNOLOGIC AUTO - Craiova

Meciul 8 / 06-04-17 / 15.30 / Dolj (COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova)
  • LICEUL TEHNOLOGIC AUTO - Craiova

  • 8 - 7
  • LICEUL TEHNOLOGIC DIMITRIE FILISANU - Filiasi

Meciul 9 / 06-04-17 / 17.00 / Dolj (COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova)
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Baia Mare

  • 3 - 9
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Baia Mare

Grupa B / 10-04-17 / 8.30 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE C.MOISIL-Tg Lapus

  • 3 - 5
  • COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU-Baia Mare

Grupa D / 10-04-17 / 9.25 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU-Baia Mare

  • 10 - 2
  • COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZUL-Cavnic

Grupa A / 10-04-17 / 10.20 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU-Somcuta Mare

  • 8 - 10
  • LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE C.MOISIL-Tg Lapus

Grupa D / 10-04-17 / 11.15 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU-Baia Mare

  • 4 - 2
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Baia Mare

Grupa B / 10-04-17 / 12.10 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU-Baia Mare

  • 2 - 6
  • LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU-Somcuta Mare

Grupa D / 10-04-17 / 13.05 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU-Baia Mare

  • 7 - 2
  • COLEGIUL TEHNIC C.D.NENITESCU-Baia Mare

Grupa A / 11-04-17 / 8.30 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEORETIC PETRU RARES-Tg Lapus

  • 3 - 0
  • LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO-Baia Mare

Grupa C / 11-04-17 / 9.25 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL TEHNIC C.D.NENITESCU-Baia Mare

  • 3 - 10
  • COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZUL-Cavnic

Grupa A / 11-04-17 / 10.20 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEHNOLOGIC-Poienile de sub Munte

  • 2 - 8
  • LICEUL TEORETIC PETRU RARES-Tg Lapus

Grupa C / 11-04-17 / 11.15 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU-Baia Mare

  • 3 - 4
  • COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU-Baia Mare

Grupa B / 11-04-17 / 12.10 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO-Baia Mare

  • 0 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC-Poienile de sub Munte

Grupa C / 11-04-17 / 13.05 / Maramures (SCOALA VASILE ALECSANDRI-Baia Mare)
  • COLEGIUL TEHNIC DE CONSTR.SI PROTECTIA MEDIULUI-Arad

  • 4 - 3
  • LICEUL ATANASIE MARINESCU-Lipova

Grupa D / 03-04-17 / 15.00 / Arad ("SALA SC GIMNAZIALA )
  • COLEGIUL CSIKI GERGELY-Arad

  • 4 - 8
  • COLEGIUL ECONOMIC-Arad

Grupa D / 03-04-17 / 16.00 / Arad ("SALA SC GIMNAZIALA )
  • COLEGIUL TEHNIC DE CONSTR.SI PROTECTIA MEDIULUI-Arad

  • 6 - 2
  • COLEGIUL CSIKI GERGELY-Arad

Grupa D / 03-04-17 / 17.00 / Arad ("SALA SC GIMNAZIALA )
  • LICEUL ATANASIE MARINESCU-Lipova

  • 3 - 3
  • COLEGIUL ECONOMIC-Arad

Grupa D / 03-04-17 / 18.00 / Arad ("SALA SC GIMNAZIALA )
  • COLEGIUL TEHNIC DE CONSTR.SI PROTECTIA MEDIULUI-Arad

  • 7 - 3
  • COLEGIUL ECONOMIC-Arad

Grupa D / 03-04-17 / 19.00 / Arad ("SALA SC GIMNAZIALA )
  • LICEUL ATANASIE MARINESCU-Lipova

  • 6 - 5
  • COLEGIUL CSIKI GERGELY-Arad

Grupa D / 03-04-17 / 20.00 / Arad ("SALA SC GIMNAZIALA )
  • COLEGIUL NATIONAL PREPARANDIA DIMITRIE TICHINDEAL-Arad

  • 7 - 2
  • LICEUL TEORETIC CERNEI-Cermei

Grupa B / 04-04-17 / 15.00 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL TEORETIC A.M GUTTENBRUN-Arad

  • 5 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC MOGA VOIEVOD-Halmagiu

Grupa B / 04-04-17 / 16.00 / Arad ("SALA C.N )
  • COLEGIUL NATIONAL PREPARANDIA DIMITRIE TICHINDEAL-Arad

  • 5 - 2
  • LICEUL TEORETIC A.M GUTTENBRUN-Arad

Grupa B / 04-04-17 / 17.00 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL TEORETIC CERNEI-Cermei

  • 4 - 4
  • LICEUL TEHNOLOGIC MOGA VOIEVOD-Halmagiu

Grupa B / 04-04-17 / 18.00 / Arad ("SALA C.N )
  • COLEGIUL NATIONAL PREPARANDIA DIMITRIE TICHINDEAL-Arad

  • 10 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC MOGA VOIEVOD-Halmagiu

Grupa B / 04-04-17 / 19.00 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL TEORETIC CERNEI-Cermei

  • 2 - 6
  • LICEUL TEORETIC A.M GUTTENBRUN-Arad

Grupa B / 04-04-17 / 20.00 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL MIHAI VITEAZUL-Ineu

  • 2 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC SAVA BRANCOVICI-Ineu

Grupa F / 05-04-17 / 9.30 / Arad ("SALA Liceul )
  • LICEUL TEHNOLOGIC BELIU-Beliu

  • 3 - 6
  • LICEUL ION BUTEANU-Gurahont

Grupa F / 05-04-17 / 10.30 / Arad ("SALA Liceul )
  • LICEUL MIHAI VITEAZUL-Ineu

  • 3 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC BELIU-Beliu

Grupa F / 05-04-17 / 11.30 / Arad ("SALA Liceul )
  • LICEUL TEHNOLOGIC SAVA BRANCOVICI-Ineu

  • 6 - 3
  • LICEUL ION BUTEANU-Gurahont

Grupa F / 05-04-17 / 12.30 / Arad ("SALA Liceul )
  • LICEUL MIHAI VITEAZUL-Ineu

  • 1 - 3
  • LICEUL ION BUTEANU-Gurahont

Grupa F / 05-04-17 / 13.30 / Arad ("SALA Liceul )
  • LICEUL TEHNOLOGIC SAVA BRANCOVICI-Ineu

  • 3 - 4
  • LICEUL TEHNOLOGIC BELIU-Beliu

Grupa F / 05-04-17 / 14.30 / Arad ("SALA Liceul )
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Arad

  • 3 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC PENTICOSTAL-Arad

Grupa A / 06-04-17 / 10.30 / Arad (SALA LPS-Arad)
  • COLEGIUL NATIONAL VASILE GOLDIS-Arad

  • 5 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC MINIS-Minis

Grupa A / 06-04-17 / 11.30 / Arad (SALA LPS-Arad)
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Arad

  • 3 - 1
  • COLEGIUL NATIONAL VASILE GOLDIS-Arad

Grupa A / 06-04-17 / 12.30 / Arad (SALA LPS-Arad)
  • LICEUL TEHNOLOGIC PENTICOSTAL-Arad

  • 3 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC MINIS-Minis

Grupa A / 06-04-17 / 13.30 / Arad (SALA LPS-Arad)
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Arad

  • 5 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC MINIS-Minis

Grupa A / 06-04-17 / 14.30 / Arad (SALA LPS-Arad)
  • LICEUL TEHNOLOGIC PENTICOSTAL-Arad

  • 1 - 2
  • COLEGIUL NATIONAL VASILE GOLDIS-Arad

Grupa A / 06-04-17 / 15.30 / Arad (SALA LPS-Arad)
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN HELL SANTANA-Santana

  • 2 - 1
  • LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU-Chisineu-Cris

Grupa E / 07-04-17 / 10.00 / Arad (SALA Liceul Tehnologic Santana)
  • LICEUL TEHNOLOGIC VINGA-Vinga

  • 1 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN HELL SANTANA-Santana

Grupa E / 07-04-17 / 11.00 / Arad (SALA Liceul Tehnologic Santana)
  • LICEUL TEHNOLOGIC VINGA-Vinga

  • 1 - 2
  • LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU-Chisineu-Cris

Grupa E / 07-04-17 / 12.00 / Arad (SALA Liceul Tehnologic Santana)
  • COLEGIUL DE ARTE SABIN DRAGOI-Arad

  • 1 - 0
  • LICEUL NATIONAL DE INFORMATICA-Arad

Grupa C / 10-04-17 / 9.30 / Arad ("SALA Liceul de Arte )
  • LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICI-Arad

  • 12 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC IULIU MOLDOVAN-Arad

Grupa C / 10-04-17 / 10.30 / Arad ("SALA Liceul de Arte )
  • COLEGIUL DE ARTE SABIN DRAGOI-Arad

  • 1 - 3
  • LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICI-Arad

Grupa C / 10-04-17 / 11.30 / Arad ("SALA Liceul de Arte )
  • LICEUL NATIONAL DE INFORMATICA-Arad

  • 9 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC IULIU MOLDOVAN-Arad

Grupa C / 10-04-17 / 12.30 / Arad ("SALA Liceul de Arte )
  • COLEGIUL DE ARTE SABIN DRAGOI-Arad

  • 10 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC IULIU MOLDOVAN-Arad

Grupa C / 10-04-17 / 13.30 / Arad ("SALA Liceul de Arte )
  • LICEUL NATIONAL DE INFORMATICA-Arad

  • 3 - 2
  • LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICI-Arad

Grupa C / 10-04-17 / 14.30 / Arad ("SALA Liceul de Arte )
  • COLEGIUL TEHNIC DE CONSTR.SI PROTECTIA MEDIULUI-Arad

  • 3 - 6
  • LICEUL ION BUTEANU-Gurahont

Grupa 1 / 12-04-17 / 9.30 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICI-Arad

  • 0 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN HELL SANTANA-Santana

Grupa 2 / 12-04-17 / 10.30 / Arad ("SALA C.N )
  • COLEGIUL NATIONAL PREPARANDIA DIMITRIE TICHINDEAL-Arad

  • 5 - 1
  • COLEGIUL TEHNIC DE CONSTR.SI PROTECTIA MEDIULUI-Arad

Grupa 1 / 12-04-17 / 11.30 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Arad

  • 4 - 2
  • LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICI-Arad

Grupa 2 / 12-04-17 / 12.30 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL ION BUTEANU-Gurahont

  • 1 - 6
  • COLEGIUL NATIONAL PREPARANDIA DIMITRIE TICHINDEAL-Arad

Grupa 1 / 12-04-17 / 13.30 / Arad ("SALA C.N )
  • LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN HELL SANTANA-Santana

  • 3 - 0
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Arad

Grupa 2 / 12-04-17 / 14.30 / Arad ("SALA C.N )
  • COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges

  • 2 - 5
  • LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN-Campulung

Grupa 1 / 02-04-17 / 10.00 / Arges (SALA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges)
  • LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU-Mozaceni

  • 3 - 2
  • COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU-Campulung

Grupa 2 / 02-04-17 / 11.00 / Arges (SALA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges)
  • COLEGIUL NATIONAL ION C.BRATIANU-Pitesti

  • 5 - 4
  • COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges

Grupa 1 / 02-04-17 / 12.00 / Arges (SALA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges)
  • LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I -Curtea de Arges

  • 5 - 2
  • LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU-Mozaceni

Grupa 2 / 02-04-17 / 13.00 / Arges (SALA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges)
  • LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN-Campulung

  • 7 - 3
  • COLEGIUL NATIONAL ION C.BRATIANU-Pitesti

Grupa 1 / 02-04-17 / 14.00 / Arges (SALA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges)
  • COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU-Campulung

  • 3 - 4
  • LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I -Curtea de Arges

Grupa 2 / 02-04-17 / 15.00 / Arges (SALA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA-Curtea de Arges)
  • COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I

  • 4 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL PANTELIMON

Grupa finala / 14-04-17 / 15.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I

  • 5 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC DOAMNA CHIAJNA

Grupa finala / 14-04-17 / 17.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)
  • LICEUL TEHNOLOGIC SFINTUL PANTELIMON

  • 1 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC DOAMNA CHIAJNA

Grupa finala / 14-04-17 / 18.00 / Bucuresti (SALA POLIVALENTA RAPID)

Fnala Mare

  • COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA

  • 7 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I

/ 15-03-17 / 20.00 / Arges (Colegiul National Vlaicu Voda)

Finala Mica

  • LICEUL TEHNOLOGIC AUTO

  • 5 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC PETRE IONESCU MUSCEL-Domnesti

/ 15-03-17 / 21.00 / Arges (Colegiul National Vlaicu Voda)
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ANGELESCU-Ianca

  • 4 - 3
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA-Braila

/ 10-04-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)

Grupa finala

  • LICEUL GHEORGHE MUNTEANU-Macin

  • 6 - 3
  • LICEUL TEORETIC ION CREANGA-Tulcea

Meciul 6 / 08-04-17 / 9.00 / Tulcea (Colegiul Agricol Nicolae Cornateanu)
  • LICEUL TEORETIC JEAN BART-Sulina

  • 3 - 11
  • LICEUL GHEORGHE MUNTEANU-Macin

Meciul 7 / 08-04-17 / 11.00 / Tulcea (Colegiul Agricol Nicolae Cornateanu)
  • LICEUL TEORETIC ION CREANGA-Tulcea

  • 0 - 3
  • LICEUL TEORETIC JEAN BART-Sulina

Meciul 8 / 08-04-17 / 13.00 / Tulcea (Colegiul Agricol Nicolae Cornateanu)

Tur prelim.

  • LICEUL TEORETIC D.ZAMFIRESCU -Odobesti

  • 7 - 2
  • LICEUL PEDAGOGIC -Focsani

Meciul 1 / 18-03-17 / 8.30 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • COLEGIUL NATIONAL UNIREA -Focsani

  • 3 - 5
  • LICEUL TEORETIC GRIGORE GHEBA -Dumitresti

Meciul 2 / 18-03-17 / 9.15 / Vrancea (Sala COL. ECONOMIC-Focsani)
  • LICEUL TEHNOLOGIC ION MINCU-Tulcea

  • 4 - 5
  • COLEGIUL DOBROGEAN SPIRU HARET-Tulcea

Meciul 1 / 01-04-17 / 9.00 / Tulcea (Colegiul Agricol Nicolae Cornateanu)
  • COLEGIUL BRAD SEGAL-Tulcea

  • 3 - 14
  • LICEUL GHEORGHE MUNTEANU-Macin

Meciul 2 / 01-04-17 / 10.00 / Tulcea (Colegiul Agricol Nicolae Cornateanu)
  • COLEGIUL ECONOMIC DELTA DUNARII-Tulcea

  • 3 - 7
  • LICEUL TEORETIC JEAN BART-Sulina

Meciul 3 / 01-04-17 / 11.00 / Tulcea (Colegiul Agricol Nicolae Cornateanu)
  • LICEUL TEHNOLOGIC EC.V.MADGEARU-Iasi

  • 5 - 2
  • COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURZA-Iasi

Meciul 1 / 29-03-17 / 12.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DE MECATRONICA SI AUTOMATIZARI-Iasi

  • 3 - 11
  • LICEUL TEHNOLOGIC HARALAMB VASILIU-Podul Iloaiei

Meciul 2 / 29-03-17 / 13.00 / Ia?i (Sala Scoala George Calinescu-Iasi)
  • COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova

  • 4 - 5
  • LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA - Craiova

Meciul 1 / 05-04-17 / 14.00 / Dolj (COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova)
  • COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC - Craiova

  • 8 - 5
  • COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA - Craiova

Meciul 2 / 05-04-17 / 14.45 / Dolj (COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova)
  • LICEUL TEHNOLOGIC DIMITRIE FILISANU - Filiasi

  • 6 - 0
  • COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN VELOVAN - Craiova

Meciul 3 / 05-04-17 / 15.30 / Dolj (COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova)
  • COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI - Craiova

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE - Craiova

Meciul 4 / 05-04-17 / 16.15 / Dolj (COLEGIUL STEFAN ODOBLEJA - Craiova)

Finala

  • COLEGIUL INDUSTRIAL ELENA DOAMNA - Galati

  • 7 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC RADU NEGRU - Galati

Meciul 11 / 08-04-17 / 11:00 / Galati (Sala de Sport a C.T. Aurel Vlaicu Galati)

Finala

  • LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE - Rm Sarat

  • 3 - 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA -Buzau

Meciul 7 / 22-03-17 / 15.00 / Buzau (Sala de Sport a Liceului Tehnologic Henri Coanda Buzau)
  • LIC.TEORETIC SPIRU HARET-Moinesti

  • 10 - 2
  • C.TEHN. D. MANGERON-Bacau

Meciul 15 / 23-03-17 / 17:00 / Bacau (Sala de Sport a ?colii Gimnaziale SPIRU HARET Bacau )
  • COLEGIUL ECONOMIC HERMES-Petrosani

  • 0 - 0
  • COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI-Petrila

MECIUL 6 / 21-03-17 / 16.00 / Hunedoara (Sala de Sport a C.E. Hermes)
  • COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU

  • 6 - 4
  • LICEUL TEHNOLOGIC ALEX-BORZA

/ 11-04-17 / 15.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU-Dumbraveni

  • -
  • COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA

Meciul 14 / 14-04-17 / 21.00 / Suceava (Sala Colegiului Vasile Lovinescu)

baieti

  • COL.HENRI COANDA-Bacau

  • 16:00 - 0
  • "COL.

Eliminatoriu / 21-03-17 / Bacau / Meciul 7
  • COL.NAT. VASILE ALECSANDRI- Bacau

  • 15:00 - 3
  • "COL.

Eliminatoriu / 22-03-17 / Bacau / Meciul 8
  • C.TEHN. D. MANGERON-Bacau

  • 16:00 - 5
  • "COL.

Eliminatoriu / 22-03-17 / Bacau / Meciul 9
  • LICEUL CORNELIU MEDREA-Zlatna

  • 15.00 - 7
  • "COLEGIUL NATIONAL HORIA

Grupa / 28-03-17 / Alba Iulia / Grupa 1
  • COLEGIUL NATIONAL MILITAR MIHAI VITEAZUL-Alba Iulia

  • 14.00 - 3
  • "COLEGIUL NATIONAL HORIA

Grupa / 30-03-17 / Alba Iulia / Grupa 1
  • "COLEGIUL NATIONAL HORIA

  • 15.00 - 15
  • CLOSCA SI CRISAN=Alba Iulia"

Grupa / 04-04-17 / Alba Iulia / Grupa 1
  • LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC-Cimpeni

  • 14.00 - 5
  • "LICEUL HOREA

Grupa / 30-03-17 / Cimpeni / Grupa 2
  • "LICEUL HOREA

  • 16.00 - 3
  • CLOSCA SI CRISAN-Abrud"

Grupa / 30-03-17 / Cimpeni / Grupa 2

Eliminatoriu finala

  • LIC.TEORETIC SPIRU HARET-Moinesti

  • 8 - 3
  • COL. EC. ION GHICA-Bacau

Meciul 13 / 23-03-17 / 15:00 / Bacau (Sala de Sport a ?colii Gimnaziale SPIRU HARET Bacau )
  • C.T. GHEORGHE ASACHI-Onesti

  • 0 - 6
  • C.TEHN. D. MANGERON-Bacau

Meciul 14 / 23-03-17 / 16:00 / Bacau (Sala de Sport a ?colii Gimnaziale SPIRU HARET Bacau )

fete

  • LICEUL TEORETIC SPIRU HARET-Moinesti

  • 16:00 - 3
  • "LIC.TEHN.- Corbu

Eliminatoriu / 24-03-17 / Moinesti / Meciul 17

Grupa Finala

  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA-Alba Iulia

  • 10 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC T.CIPARIU-Blaj

/ 11-04-17 / 14.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)
  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA-Alba Iulia

  • 1 - 12
  • LICEUL DR LAZAR CHIRILA-Baia de Aries

/ 11-04-17 / 15.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)
  • CASTIGATOARE ZONA BLAJ-OCNA MURES

  • 3 - 7
  • LICEUL DR LAZAR CHIRILA-Baia de Aries

/ 11-04-17 / 14.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA-Alba Iulia

  • 12 - 9
  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA-Alba Iulia

/ 11-04-17 / 15.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)
  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA-Alba Iulia

  • 5 - 8
  • CASTIGATOARE ZONA BLAJ-OCNA MURES

/ 13-04-17 / 14.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)
  • LICEUL DR LAZAR CHIRILA-Baia de Aries

  • 2 - 5
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA-Alba Iulia

/ 13-04-17 / 15.00 / Alba (Sala Colegiul Tehnic Apulum-Alba Iulia)

Serie Alesd

  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN-Alesd

  • 6 - 4
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN SERBAN-Alesd

eliminatoriu / 24-03-17 / 13.00 / Bihor (Sala Alesd)

Serie Suncuius

  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1 SUNCUIUS-Suncuius

  • 11 - 2
  • LICEUL TEORETIC-Bratca

grupa / 24-03-17 / 14.30 / Bihor (Sala LIC TEHNOLOGIC NR 1 SUNCUIUS-Suncuius)
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1 SUNCUIUS-Suncuius

  • 9 - 3
  • LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA-Borod

grupa / 24-03-17 / 15.30 / Bihor (Sala LIC TEHNOLOGIC NR 1 SUNCUIUS-Suncuius)
  • LICEUL TEORETIC-Bratca

  • 8 - 3
  • LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA-Borod

grupa / 24-03-17 / 16.30 / Bihor (Sala LIC TEHNOLOGIC NR 1 SUNCUIUS-Suncuius)

Serie Marghita

  • COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA-Marghita

  • 14 - 0
  • COLEGIUL TEHNOLOGIC HOREA-Marghita

grupa / 29-03-17 / 13.00 / Bihor (SALA COL NAT OCTAVIAN GOGA-Marghita)
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Suplacu de Barcau

  • 9 - 2
  • COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA-Marghita

grupa / 29-03-17 / 14.00 / Bihor (SALA COL NAT OCTAVIAN GOGA-Marghita)
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Suplacu de Barcau

  • 23 - 2
  • COLEGIUL TEHNOLOGIC HOREA-Marghita

grupa / 29-03-17 / 15.00 / Bihor (SALA COL NAT OCTAVIAN GOGA-Marghita)

Serie Sacuieni

  • LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR-Sacuieni

  • 5 - 6
  • LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS-Marghita

grupa / 22-03-17 / 14.00 / Bihor (Sala Sacuieni)
  • LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR-Sacuieni

  • 3 - 0
  • COLEGIUL AGRICOL NR 1-Valea lui Mihai

grupa / 22-03-17 / 15.00 / Bihor (Sala Sacuieni)
  • LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS-Marghita

  • 3 - 0
  • COLEGIUL AGRICOL NR 1-Valea lui Mihai

grupa / 22-03-17 / 16.00 / Bihor (Sala Sacuieni)

Serie 1 Oradea

  • L.T.S.N.VOICULESCU-Oradea

  • 3 - 13
  • LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO-Oradea

grupa / 28-03-17 / 13.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)
  • LICEUL DON ORIONE-Oradea

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC PENTICOSTAL BETEL-Oradea

grupa / 28-03-17 / 14.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)
  • L.T.S.N.VOICULESCU-Oradea

  • 3 - 0
  • LICEUL DON ORIONE-Oradea

grupa / 28-03-17 / 15.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)
  • LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO-Oradea

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC PENTICOSTAL BETEL-Oradea

grupa / 28-03-17 / 16.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)
  • L.T.S.N.VOICULESCU-Oradea

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC PENTICOSTAL BETEL-Oradea

grupa / 28-03-17 / 17.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)
  • LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO-Oradea

  • 4 - 0
  • LICEUL DON ORIONE-Oradea

grupa / 28-03-17 / 18.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)

Seria 2 Oradea

  • COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL-Mihai Viteazul

  • 10 - 1
  • LICEUL DE ARTE-Oradea

grupa / 30-03-17 / 13.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)
  • COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL-Mihai Viteazul

  • 4 - 8
  • COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU-Oradea

grupa / 30-03-17 / 14.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)
  • LICEUL DE ARTE-Oradea

  • 2 - 17
  • COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU-Oradea

grupa / 30-03-17 / 15.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)

C1

  • COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN-Alesd

  • 10 - 8 dp
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1 SUNCUIUS-Suncuius

eliminatoriu / 04-04-17 / 14.00 / Bihor (Sala LIC TEHNOLOGIC NR 1 SUNCUIUS-Suncuius)

C2

  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1-Suplacu de Barcau

  • 7 - 2
  • LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS-Marghita

eliminatoriu / 10-04-17 / 14.00 / Bihor (SALA COL NAT OCTAVIAN GOGA-Marghita)

C3

  • LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO-Oradea

  • 8 - 7
  • COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU-Oradea

eliminatoriu / 06-04-17 / 14.00 / Bihor (Sala Col. Tehnic. Traian Vuia-Oradea)

Grupa

SEMIFINALA 1

  • LICEUL TEORETIC GEORGE VALSAN-Faurei

  • 7 - 4
  • LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ANGELESCU-Ianca

/ 07-04-17 / 14.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)

SEMIFINALA 2

  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Braila

  • 7 - 3
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA-Braila

/ 07-04-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)

Finala Mare

  • LICEUL TEORETIC GEORGE VALSAN-Faurei

  • 5 - 4
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-Braila

/ 10-04-17 / 15.30 / Braila (SALA POLIVALENTA DANUBIUS-Braila)

Tur preliminar

  • COLEGIUL NATIONAL AL.LAHOVARI-Rm Valcea

  • 3 - 0
  • LICEUL TEHNOLOGIC PETRACHE POENARU-Balcesti

T1 / 04-04-17 / 9.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)
  • SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF NICOLAE-Rm Valcea

  • 1 - 7
  • LICEUL TEHNOLOGIC CPT NIC PLESOIANU-Rm Valcea

C1 / 04-04-17 / 10.00 / Valcea (Sala Colegiul de Silvicultura Rm Valcea)

eliminatoriu

  • LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL SAMUS

  • 1 - 6
  • COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC

C1 / 28-03-17 / 14.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA

  • 0 - 3
  • LICEUL TEHNOLOGIC AUREL VLAICU

C2 / 28-03-17 / 14.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU BISTRITA

  • 7 - 5
  • COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC

C3 / 28-03-17 / 15.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL GRECO-CATOLIC INOCHENTIE MICU

  • 2 - 10
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1

C4 / 28-03-17 / 15.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC

  • 0 - 3
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV

C5 / 28-03-17 / 16.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA T.

  • 0 - 3
  • COLEGIUL TEHNIC RALUCA RIPAN

C6 / 28-03-17 / 16.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX

  • 3 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU BORZA

C7 / 30-03-17 / 14.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU

  • 3 - 0
  • COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC BISTRITA

C8 / 30-03-17 / 14.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU

  • 3 - 2
  • LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN

C9 / 30-03-17 / 15.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN

  • 7 - 9
  • LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA

C10 / 30-03-17 / 15.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI

  • 6 - 7
  • LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST  MARANATHA

C11 / 30-03-17 / 16.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP

  • 19 - 1
  • LICEUL DE ARTE VIZUALE ROMULUS LADEA

C12 / 30-03-17 / 16.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC

  • 0 - 6
  • COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP

A1 / 04-04-17 / 14.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL TEHNOLOGIC AUREL VLAICU

  • 1 - 8
  • LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST  MARANATHA

B1 / 04-04-17 / 14.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU BISTRITA

  • 2 - 3
  • LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA

A2 / 04-04-17 / 15.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL TEHNOLOGIC NR 1

  • 1 - 4
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU

B2 / 04-04-17 / 15.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL CU PROGRAM SPORTIV

  • 4 - 7
  • COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU

A3 / 04-04-17 / 16.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL TEHNIC RALUCA RIPAN

  • 3 - 8
  • LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU BORZA

B3 / 04-04-17 / 16.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)

Grupa A

  • COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP

  • 5 - 3
  • LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA

/ 06-04-17 / 14.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP

  • 1 - 4
  • COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU

/ 06-04-17 / 15.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA

  • 2 - 6
  • COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU

/ 06-04-17 / 16.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)

Grupa B

  • LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST  MARANATHA

  • 2 - 5
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU

/ 06-04-17 / 14.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST  MARANATHA

  • 2 - 13
  • LICEUL TEHNOLOGIC ALEX-BORZA

/ 06-04-17 / 15.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)
  • LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU

  • 2 - 6
  • LICEUL TEHNOLOGIC ALEX-BORZA

/ 06-04-17 / 16.00 / Cluj (Baza Sportiva Gheorghieni)

S1

S2

T1

T2

T3

T4

G1

G2



Doua castigatoare merg in faza finala de la Bucuresti