• Colegiul
    National
    Octavian Goga Marghita

    Antrenor: Turc Marius

    Echipa
    Marina Darius Andrei
    Manciu Andrei Cristian
    Iuhas Sergiu Laurian
    Sarac Florin Iulian
    Carasec Madalin Marcel
    Cosma Florin Adrian
    Negrean Andrei Calin
    Bandula Timotei Denis
    Blidar Remus Marius
    Cszme Norbert Roland
    Manciu Gabriel Georgian
    Colegiul
    National Emil
    Racovita Cluj-Napoca

    Antrenor: Cublesan Monica Angela

    Echipa
    Achim Mihai Adrian
    Lazea Daniel Sebastian
    Loga Darius
    Muresan Tudor Vlad
    Padurean Radulescu Mihnea
    Vancea Teodor Marian
    Vancea Gavris Nicolae
    Sustic Alessandro
    Vlad Lupu
    Lid Yang Stefan
    Liceul
    Tehnologic
    T.Cipariu Blaj

    Antrenor: Blaga Lucian Horatiu

    Echipa
    Pintea Cristian
    Trif Victor Mihai
    Pinca Ovidiu Ioan
    Tepean Flavius
    Spatacean Adrian
    Dani Paul
    Irimie Matei
    Muresan Flavius
    Aleman Nicolae
    Rosa Catalin
    Ciortea Cristian
    Lazar Raducu
    Colegiul
    National Zinca
    Golescu Pitesti

    Antrenor: Dumitrescu Ciprian

    Echipa
    Mitran Teodor Cristian
    Neacsu Teodor Valentin
    Roceanu Adelin Adrian
    Jarca Adrian Cristian
    Bratulescu Razvan Alexandru
    Costache Toma
    Nastase Stefan Ionut
    Olteanu Robert Constantin
    Cicu Stefan Cristian
    Popescu Sorin
    Cirje Constantin Bogdan
    Sandru Theodor Florian
    Liceul Teoretic
    Nicolae
    Balcescu Medgidia

    Antrenor: Giuglea Denise

    Echipa
    Ion Romeo
    Constantinescu Titus
    Noman Serin Eden
    Paparau Dragos
    Osman Eden
    Anton Catalin
    Cimpeanu Eduard
    Maxinese Constantin
    Bechir Asin Asan
    Tuca Vlad Marian
    Sapioniac Adrian
    Lazar Andrei
    Liceul Teoretic
    Nicolae
    Balcescu Medgidia

    Antrenor: Giuglea Denise

    Echipa
    Chirchiboi Maria
    Despa Ioana
    Irimia Andra
    Buzoianu Melania
    Gradinaru Elena
    Nicolae Ana Maria
    Micu Bianca Stefania
    Vasile Ana Maria
    Ismail Serena
  • Colegiul Tehnic
    Dimitrie Dima Pitesti

    Antrenor: Busuroi Marin Vasile

    Echipa
    Calin Daniela
    Costea Alexandra
    Radulescu Andreea
    Vasilache Denisa
    Rizea Catalina
    Briceag Carmen
    Alexandru AnaMaria
    Iancu Camelia Florentina
    Nedelea Alexandra
    Colegiul
    National
    I.C.Bratianu Hateg

    Antrenor: Stanculesc Paul

    Echipa
    Argire Madalina
    Deatc Bianca Silvana
    Onescu Ligia
    Toader Georgiana
    Enache Mirona
    Anghel Larisa
    Garz Raluca
    Dragan Daniel
    Aiacoboaie Loredana
    Vintan Alexandra
    Trimbitoni Bianca
    Liceul
    Tehnologic
    I.C.Bratianu
    Nicolae
    Balcescu Nicolae Balcescu

    Antrenor: Frigioiu Luigi

    Echipa
    Holdor Marius Nicusor
    Brinza Dorin Gabriel
    Andronache Andrei Laurentiu
    Andronache Nicusor Iulian
    Timis Vasile Iosif
    Ureche Nicolae Ionut
    Pricop Petru
    Vieru Constantin
    Predescu Ionut Bogdan
    Pricop Nicusor
    Liceul
    Pedagogic
    D.P.Perpessiciu
    s Braila

    Antrenor: Grigore Bogdan Mircea

    Echipa
    Chelu Danut Nicusor
    Zaharia Adrian Stefan
    Ion Marius
    Niculae Alexandru
    Jercan Marius
    Negura Mircea Dragos
    Ciuca Stefan Alexandru
    Mircea Daniel Catalin
    Chiriac Cosmin Nicu
    Baiculescu Robert
    Macreanu Georgian Ionut
    Ghenea Ionut
    Liceul
    Tehnologic
    Special Bucuresti

    Antrenor: Moisa Ioan Pavel

    Echipa
    Ilinca Gabriel
    Dumitrascu Ovidiu Stefan
    Stoicescu Arnold Cristian
    Circiu Andrei Cristian
    Iacovache Petru Eduard
    Petrache Radu
    Anca Marian Alin
    Bratu Vasile
    Oprea Alin Ionut
    Alexandroae Andrei Lucian
    Gherbezan Robert Mario
    Ionescu Alex Cristian
    Ciobanescu Ionut
    Apostol Daniel Constantin
    Dogaru George Cristian
    Colegiul Ucecom
    Spiru Haret Bucuresti

    Antrenor: Grozescu Alexandru

    Echipa
    Panaiteanu Daniel
    Oprea Savel
    Varga Cristian
    Ilie Robert
    Pavel Madalin
    Vatamanu Ionut
    Ionita Mario
    Giurgea Roberto
    Matei Marius
    Miteata Costin
    Chirita Andrei
    Milan Radu
    Andrei Daniel
    Radu Marian
    Serban Marius
  • Colegiul Tehnic
    Alexandru Domsa Alba Iulia

    Antrenor: Vancea Dan

    Echipa
    Uta Andrei
    Lupse George
    Botinat Timotei
    Ratiu Alin
    Topircean George
    Ledean Marius
    Micu Iulian
    Coltor Adrian
    Budula Florin
    Alexandroae David
    Lacatus Andrei
    Todor Gelu
    Albu Madalin
    Rus Ioan
    Liceul Teoretic
    Octavian Goga Huedin

    Antrenor: Pavel Cosmin Viorel

    Echipa
    Cosiu Raul
    Lucaciu Adrian
    Todea Eugen
    Mihai Sebastian
    Costea Raul
    Hoca Raul
    Merca Rares
    Nicoara Andrei
    Pop Stefan
    Mihaly Vlad Ionut
    Kerekes Robert
    Farcas Cosmin
    Liceul Teoretic
    Bocskai Istvan Miercurea Nirajului

    Antrenor: Domo Lorant

    Echipa
    Keresztes Robert
    Mozes Barna
    Veres Tamas
    Szocs Rajmond
    Darvas Edward
    Cserei Hunor
    Lunka Szabolcs
    Lakatos Levente
    Suba Robert
    Trimba Arpad
    Tekeres Arpad
    Kovacs Hunor
    Liceul Teoretic
    Bocskai Istvan Miercurea Nirajului

    Antrenor: Domo Lorant

    Echipa
    Farcas Andrea
    Balog Andrea
    Ozsvath Hadassa
    Berecki Henrietta
    Karacsony Barbara
    Marton Szidonia
    Miklos Krisztina
    Csiztradia Brigitta
    Kelemen Krisztina
    Szekely Renata
    Beres Erzsebet
    Papp Paula
    Liceul
    Tehnologic Topolog

    Antrenor: Almaghe Adrian

    Echipa
    Batog Ionut Marian
    Burlacu Daniel Florentin
    Tanase Vasile Alexandru
    Dobre Alin
    Hagighiol Ionut Adrian
    Ioneticu Daniel
    Iordache Ionut Alexandru
    Roibu Claudiu Mihail
    Stamate Valentin
    Stan Iulian Marian
    Nica Iosif Sorin
    Urlea Ionut Nicolae
    Condulet Cristian Vasile
    Moldoveanu Ion
    Constantin Alexandru Cristian
    Liceul
    Tehnologic Topolog

    Antrenor: Almaghe Adrian

    Echipa
    Costache Alexandra
    Flerea Mirela
    Rotaru Elena
    Serban Bianca Andreea
    Dascalu Sandra Alina
    Nedelcu Elena
    Stefan Simona Georgiana
    Treanta Stefania
    Zbarcea Daniela Cristina
    Ghiata Andreea Angelica
    Badea Maria
    Tufa Bianca Ionela
    Ignachiuc Cristina Amalia
    Musat Oana Cristina
    Mita Nicoleta Cerasela
  • Liceul Teoretic
    Nicolae Iorga Braila

    Antrenor: Urse Virgil Lucian

    Echipa
    Cantor Eugen
    Boboc Valentin
    Niculai Dragos
    Baciu Cosmin
    Munteanu Cosmin
    Orzan Marian
    Turcu Adelin
    Gusar Alexandru
    Rusu Andrei
    Iosif Razvan
    Liceul Teoretic
    Dimitrie
    Bolintineanu Bucuresti

    Antrenor: Petre Elena

    Echipa
    Ionascu Gabriel
    Sandu Alexandru
    Gherghel Mihai
    Iacob Victor
    Militaru Antonio Mihai
    Vara Dragos
    Ticu Andrei
    Sala Radu
    Liceul
    Tehnologic
    Henri Coanda Sibiu

    Antrenor: Cornea Gina

    Echipa
    Tinu Bogdan Ioan
    Reftu Constantin Razvan
    Mracu Ionut Gabriel
    Branzan Emanuel Roland
    Cojocaru Gabriel Florin
    Jurca Nicolae Cosmin
    Giurca Daniel
    Mihai Cristian
    Furdui Beniamin
    Ifrim Mihaita
    Medesan Alexandru Claudiu
    Liceul
    Tehnologic
    Grigore
    C.Moisil Tg Lapus

    Antrenor: Lese Cristian

    Echipa
    Danciu Cosmin Alexandru
    Filip Alin
    Nodis Claudiu Alexandru
    Gaspar Kevin
    Duma Ionut Flor
    Ilea Adrian Ilie
    Coman Marius
    Maris Bogdan
    Oana Paul
    Boga Andrei
    Iuga Razvan
    Pop Gheorghita
    Volos Marius Daniel
    Costea Dan Ionut
    Bologh Daniel Andrei
    Liceul Teoretic
    Mihail
    Sebastian Braila

    Antrenor: Barbu Nicolae

    Echipa
    Iorga Cristina
    Cursaru Adela
    Petrovici Daniela
    Menu Georgiana
    Enache Cristina
    Brezuica Iuliana
    Scarlat Maria
    Ion Ana
    Novac Mihaela
    Porumboiu Madalina
    Ariciu Nicoleta
    Lipan Georgiana
    Liceul
    Tehnologic
    Vasile Gherasim Marginea

    Antrenor: Lungu Adrian Constantin

    Echipa
    Bolea Dumitru
    Niculcea Florin Iliuta
    Antimie Danut Gurel
    Grigorean Loris
    Domohaci Adrian Ionut
    Niculce Dorin Valentin
    Halip Gavril
    Suhani Marcel
    Strungariu Eduard Teodor
    Bodale Costel
  • Colegiul
    National Mircea
    Eliade Sighisoara

    Antrenor: Simo Tiberiu

    Echipa
    Cadariu Razvan
    Dandea Mircea Ionut
    Sos Hunor
    Csiki Sszilveszter
    Suto Peter
    Mot Sergiu Ioan
    Burnete Sebastian
    Ioan Cosmin
    Bozas Paul Alex
    Barbu Bogdan
    Banut Claudiu Daniel
    Dezi Ruben Dorian
    Doruttya Oliver
    Cotoara Cristian Daniel
    Tardai Alex Stefan
    Liceul Teoretic
    Benjamin
    Franklin Bucuresti

    Antrenor: Fleancu Florentin

    Echipa
    Stoica Dana Gabriela
    Dervisi Carina Valentina
    Constantin Alexandra Gabriela
    Ungurian Beatrice Andreea
    Abu Shaireh Sajeda
    Caravan Georgiana
    Viciu Elena Monica
    Boboc Catalina Ioana
    Tihulca Florentina
    Vilcan Ana Maria
    Chelaru Elena Alina
    Liceul Teologic
    Romano-Catolic
    Szent Laszlo Oradea

    Antrenor: Toth Monika Erika

    Echipa
    Dande Devid Karoly
    Laszlo Laszlo Krisztian
    Tiponut Erik
    Tyepak Janos Tamas
    Keri Gabriel
    Orban Krisztian
    Gergely Robert
    Liceul
    Tehnologoc Ion
    Banescu Mangalia

    Antrenor: Negoita Marian

    Echipa
    Brais Vasilica Andrei
    Bouros Marius Valentin
    Birzoiu Ovidiu Marian
    Grumes Vlad Stefan
    Domnica Cosmin Florin
    Tiron Alexandru Madalin
    Vintu Narcis Marian
    Osman Ervina Daniar
    Zainea Arif Anis
    Saringa Valentin Rares
    Apetroae Marian
    Graur Mihai Catalin
    Chiriac Ion
    Ungurean Stefan Ionut
    Poteras Vasile Mircea
    Liceul Dimitrie
    Cantemir Darabani

    Antrenor: Dascalu Vasile

    Echipa
    Hrimiuc Fernando Marcel
    Curtean Cosmin George
    Ghiorghiciuc Cristian
    Horeanu Alexandru Marian
    Timpau Alexandru Ioan
    Capracu Cristian Valentin
    Cojocariu Florin
    Ceica Sergiu
    Discalicau Alexandru
    Alexoae Andrei Marian
    Danila Andrei Dan
    Ciobanu Sergiu Andrei
    Liceul
    Tehnologoc Nr.1
    Suncuius Suncuius

    Antrenor: Dobai Stefan

    Echipa
    Erdei Denis
    Bodea Alin
    Filip Raul
    Dungau Madalin
    Iancu Bogdan
    Motosan Alin
    Bot Andrei
    Rusu Ionut
    Coboc Casian
    Ardelean Alexandru
    Marc Razvan
    Marusca Florin
  • Colegiul Tehnic
    Dorin Pavel Alba Iulia

    Antrenor: Popita Aurel

    Echipa
    Ganga Adrian
    Kiss Peter
    Cercea Sorin
    Bacar Gabriel
    Cercea Sebastian
    Sirbu Claudiu
    Manta Adrian
    Manta Nicolae
    Bolca Gabriel
    Dat Mihai
    Franc Andrei
    Monescu David Antoniu
    Barbu Razvan
    Barbu Vlad
    Buruiana Paul
    Colegiul Tehnic
    Matei Corvin Hunedoara

    Antrenor: Cimpoca Sorin

    Echipa
    Magyari Eduard
    Cublesan Paul
    Marcu Alexandru
    Bularda Darius
    Caval Razvan
    Marinica Adrian
    Vitonescu Raul
    Potcovaru Albert
    Jurca Bogdan
    Kocsis Andrei
    Chelemen Daniel
    Enache Stefan
    Colegiul
    National Ion
    C.Bratianu Pitesti

    Antrenor: Margescu Daniel Ioan

    Echipa
    Zamfir Alexandru Mihai
    Zamfir Andrei Gabriel
    Suhani Liviu
    Radu Catalin Constantin
    Voinea Andrei Ionut
    Penescu Razvan
    Tanasie Octavian Valentin
    Dragusin Marian Mircea
    Surcel Laurentiu Marius
    Mazilu Andrei
    Caramaliu Ionut
    Neata Dragos Florentin
    Linte Leonard
    Bujdoiu Radu Marian
    Coculescu Gabriel
    Liceul Ion
    Buteanu Gurahont

    Antrenor: Faur Ionut Raul

    Echipa
    Popa Daniel
    Jula Razvan
    Ghilea Dacian
    Bogdan Fabian
    Bacos Madalin
    Bascarau Eduard
    Caprar Abian
    Martin Adrian
    Bogdan Flavius
    Gligor Madalin
    Crisan Alexandru
    Urs Eduard
    Galea Denis
    Tigan Florin
    Pricop Robert
    Liceul
    Tehnologic Iernut

    Antrenor: Fodor Iosif

    Echipa
    Damaschin Georgian Ioan
    Moldovan Radu Cristian
    Stoica Valentin Viorel
    Necula Denis Andrei
    Calugar Marius
    Pacurar Mihai Ciprian
    Iernutan Raul Catalin
    Marian George Anghel
    Apoltan Adelin Catalin
    Botezan Sergiu Viorel
    Cristurean Radu George
    Puscasu Gabriel Georgian
    Cimpean Rares Horatiu
    Luca Teodor Cosmin
    Nistor Ilie Alin
    Liceul
    Tehnologic Iernut

    Antrenor: Fodor Iosif

    Echipa
    Festeu Maria Andreea
    Luca Cosmin Maria
    Stan Madalina Cosmina
    Hanca Larisa Maria
    Muntean Dorina Ioana
    Truta Camelia Maria
    Biris Victoria
    Cristurean Raluca Elena
    Zacarias Casina Daniela
    Maftei Maria Alexandra
    Sos Diana Iuliana
    Zvoristeanu Anda Lina
    Silaghi Tia Carina
    Sopterean Alina Diana
    Roiban Cristina Alexandra
  • Colegiul
    National
    Costache Negri Tg Ocna

    Antrenor: Botezatu Ioan

    Echipa
    Carozescu Adelina Elena
    Anghel Ana Maria
    Ababei Roxana Maria
    Ciobanu Alexandra Loredana
    Puluc Andreea
    Bortos Adnana Claudia
    Diaconu Diana Elena
    Pelin Florentina Emanuela
    Alexa Iuliana Madalina
    Pargaru Martina Teodora
    Lazaroiu Elisabeth
    Budau Carla Tereza
    Mironica Maria
    Dragomir Maria Teodora
    Lungu Alexandra
    Colegiul
    National
    Costache Negri Tg Ocna

    Antrenor: Botezatu Ioan

    Echipa
    Ghihanis Victor
    Mandric Cosmin Ionut
    Melinte Nelu
    Boghin Alexandru
    Bratu Dorin
    Diaconu Doru
    Ilies Stefan
    Melinte Adrian
    Miler Iosif Marian
    Resmerita Mihai Ionut
    Boboc Emil Augustin
    Neantu Radu Cosmin
    Puscasu Mihai Emanuel
    Botezatu Ionut Razvan
    Lungu Gheorghe
    Liceul
    Tehnologic
    Stefan Cel Mare
    si Sfant Vorona

    Antrenor: Rosu Mihai Catalin

    Echipa
    Rotariu Dumitrita
    Sorohan Ana Maria
    Serbu Mihaela Diana
    Amoasei Florentina
    Guzu Nicoleta
    Rujuc Dumitrita Mihaela
    Rasa Nicoleta Claudia
    Gurita Cosmina Gabriela
    Rotariu Ionela Brindusa
    Azoitei Ana Maria
    Gurita Andreea
    Corlat Mihaela
    Brehuescu Iuliana
    Anton Mihaela Denisa
    Colegiul Tehnic
    Simion
    Mehedinti Codlea

    Antrenor: Nita Paul Alex

    Echipa
    Agache Ionut
    Benedic Florin Adrian
    Dragusin Silviu Mihai
    Dumitriu Florin
    Delcea David Florin
    Iudeanu Liviu Nicolae
    Oprga Rares Andrei
    Clopotel Gheorghe
    Stan Andrei Gabriel
    Liceul
    Tehnologic
    Nicolae
    Titulescu Insuratei

    Antrenor: Tanase Viorel

    Echipa
    Preda Daniel
    Staicu Florin
    Marcu Sorin
    Nedelcu Madalin
    Baltag Florin
    Pirciulescu Florin
    Voicu Mihaita
    Ionascu Robert
    Giuglea Florin
    Stan Valentin
    Rosu Ionut
    Leu Mihaita
    Stoican Madalin
    Popa Ionut
    Sfarleaja Alexandru
    Liceul
    Greco-Catolic
    Inochentie Micu Cluj-Napoca

    Antrenor: Julean Ana Maria

    Echipa
    Huldusan Bogdan
    Morar George
    Zah Alexandru
    Mateas Raul
    Greavu Alexandru
    Toader Mihai
    Toth Alexandru
    Petric Flaviu
    Cimpean Bogdan
    Suciu Claudiu
  • Liceul
    Pedagogic
    Mircea Scarlat Alexandria

    Antrenor: Musat Carmen

    Echipa
    Rosu Diana Florentina
    Jderu Patricia Paula
    Genescu Gabriela Dorina
    Durla Otilia Alexandra
    Delcea Andrada Diana
    Nedelus Alexandra
    Ilie Stefania Julieta
    Dorobantu Elena Raluca
    Bugean Bianca Elena
    Ciortea Carmen Ancuta
    Cristian Diana Andreea
    Colegiul
    National
    Gheorghe Sincai Baia Mare

    Antrenor: Dulfu Ovidiu

    Echipa
    Rogojan Relian
    Somcherechi Denis
    Sut Octavian
    Kadar Eric
    Chis Marian
    Osan Catalin
    Cin Ioan
    Gherasim Andrei
    Buciu Stefan
    Ilea Liviu
    Colegiul
    National
    Alexandru Ioan
    Cuza Focsani

    Antrenor: Grigoriu Ioan

    Echipa
    Potirniche George
    Dediu Catalin
    Bolovan Vladut
    Moroiu Marius
    Ardeleanu Remus
    Panaite Bogdan
    Dumitrascu Bogdan
    Razvan Marian
    Ricu Alexandru
    David Razvan
    Stef Alexandru
    Alexandru Octavian
    Chirila Nicu
    Marcu Titi Paul
    Liceul cu
    Program Sportiv Baia Mare

    Antrenor: Dragos Dana

    Echipa
    Birlea Ionela Rozalia
    Pop Alexandra Adriana
    Oancea Renata Carla
    Predoi Denisa
    Lupan Cristina Sefora
    Cimpan Iulia Florina
    Pop Kiseleva Andreea Natasa
    Jago Noemi Pamela
    Gandi Raluca Diana
    Colegiul Tehnic
    Victor
    Ungureanu Campia Turzii

    Antrenor: Morea Cornel

    Echipa
    Ciungan Gabriel
    Paleoca Cristian
    Sdeorna Darius
    Costin Sebastian
    Rus Rares
    Moldovan Mihai
    Szasz Dan Catalin
    Rusu Rares
    Ciungan Daniel
    Indrei Darius
    Moldovan Sebastian
    Caucean Cristian
    Covaci Marius
    Cristurean Cristian
    Colegiul
    Economic Pintea
    Viteazul Cavnic

    Antrenor: Sitaru Gheorghe

    Echipa
    Caut David
    Ghirasim Alexandru
    Butuza Vladut
    Tamas Raul
    Pascu Andrei
    Vitus Norbert
    Ostopenco Paul
    Tmor Remus
    Ardelean Andrei
    Giugan Andrehas
    Focsa Marius
    Gircsis Mihai Cristian
  • Liceul
    Tehnologic
    Mircea
    Vulcanescu Bucuresti

    Antrenor: Neagu Gheorghe

    Echipa
    Scutelnicu Catalin
    Lunca Andrei
    Vlad Daniel
    Marin Catalin
    Lupu Andrei
    Georgescu Tiberiu
    Stoica Daniel
    Ion Alexandru
    Ghetu Andrei
    Visalom Alexandru
    Liceul
    Pedagogic
    Nicolae Iorga Botosani

    Antrenor: Lozneanu Stelian

    Echipa
    Nicu Lucian
    Hraniciuc Luigi Ionut
    Cucu Vlad Paul
    Bordeianu Ionut Alexandru
    Mitel Robert Cosmin
    Iuriet Alexandru Emanuel
    Epureanu Sergiu
    Tucaliuc Costin
    Cirimpei Daniel Dumitru
    Toma Daniel Madalin
    Dolineanu Gabriel
    Chicarasa Andrei
    Vicovan Vlad Dorian
    Seminarul
    Teologic
    Ortodox Cluj-Napoca

    Antrenor: Lazar Ilie

    Echipa
    Andreica Alex Octavian
    Dodea Catalin Adrian
    Moldovan Razvan Liviu
    Pod Gabriel Ioan
    Somlea Marian Daniel
    Velea Mihai
    Rusu Timotei
    Mazare Dan Vasile
    Nistor Paul Catalin
    Marginean Florin Daniel
    Pirv Daniel
    Beldean Vlad Ionut Felician
    Liceul Teoretic
    Emil Racovita Vaslui

    Antrenor: Salcianu Ovidiu Adrian

    Echipa
    Manolachi Diana Maria
    Pantea Andreea
    Balan Eliza Stefania
    Barbu Loredana
    Tanase Narcisa Diana
    Ghiorghe Andreea
    Salabina Milena
    Antochi Laura Nicoleta
    Serban Maria Magdalena
    Balan Maria Raluca
    Sima Elena
    Anton Denisa Georgiana
    Nechita Camelia
    Apetrei Bianca Cristiana
    Radu Catalina Mihaela
    Liceul Teoretic
    Emil Racovita Vaslui

    Antrenor: Salcianu Ovidiu Adrian

    Echipa
    Chisca Iulian Stefan
    Olaru Ovidiu Nicolae
    Surugiu Radu Constantin
    Roman Robert Iulian
    Mihaila Stefan
    Cosovat Gabriel
    Balan Dragos Ionut
    Sirbu Octavian
    Grigoras Gelu Tiberiu
    Andone George
    Brinza Tiberiu Iulian
    Mosneagu Alexandru George
    Tartarau Alexandru
    Ciobanu Razvan Ioan
    Liceul
    Tehnologic
    Ferdinand I Curtea de Arges

    Antrenor: Lazar Sorin

    Echipa
    Badea Andreea
    Badica Andreea
    Dobrin Ionela
    Petrescu Malina
    Popa Madalina
    Stanica Andreea
    Coriiu Alexandra
    Smaranda Andreea
    Blajan Ana
    Stoicescu Roxana
  • Liceul
    Tehnologic
    Ferdinand I Curtea de Arges

    Antrenor: Lazar Sorin

    Echipa
    Stancu Andrei
    Ciobanu Sorin
    Dobre Sebastian
    Radu Catalin
    Ciolan Stefan
    Laita Andrei
    Toma George
    Banciu Robert
    Hulea Alin
    Ungureanu Marian
    Cretu Vladut
    Papainoc Alexandru
    Ghitulete Alexandru
    Colegiul
    National Avram
    Iancu Cimpeni

    Antrenor: Achimet Nicolae

    Echipa
    Beleiu Raluca
    David Denisa
    Bus Ana Maria
    Pacurar Sorina
    Petrea Paulina
    Nandrea Lacramioara
    Muntea Madalina
    Narita Teodora
    Petrea Ionela
    Coroiu Emilia
    Liceul
    Tehnologic
    Plopenii Mari Ungureni

    Antrenor: Bruma Mircia

    Echipa
    Surubariu Marcel Mihai
    Apostol Bogdan
    Blezniuc Petru
    Zanoaga Denis Constantin
    Bors Narcis Florin
    Arhiri Eduard Constantin
    Mosnegutu Andrei
    Carausu Denis
    Pocriveschi Alexandru Iulian
    Badragan Sebastian
    Liceul
    Tehnologic
    Plopenii Mari Ungureni

    Antrenor: Bruma Mircia

    Echipa
    Buga Loredana Monica
    Chiabac Iuliana Cerasela
    Cojocariu Madalina
    Chiabac Mirabela Lacramioara
    Bucher Iuliana Madalina
    Batir Ana Maria
    Agafitei Esmina
    Cojocaru Madalina Paula
    Ivancescu Andreea Emilia
    Ciobanu Alina Alexandra
    Colegiul Tehnic
    Gheorghe Asachi Onesti

    Antrenor: Stanciu Victor Sorin

    Echipa
    Coanta Bogdan
    David Alexandru
    Giurgea Ioan
    Ioncica Tiberiu
    Mihaila Benone
    Oprea Cosmin
    Palau Marcu Beniamin
    Paragint Costel
    Postolache Iliuta
    Stanciu Cosmin
    Vacaru Eduard
    Lenghen Vladut
    Colegiul
    National Avram
    Iancu Cimpeni

    Antrenor: Achimet Niculae

    Echipa
    Gialeanu Vlad
    Nicula Andrei
    Jeflea Raul
    Motoar George
    Gita Stefan
    Gligor Daniel
    Dragoiu Ionut
    Ghinita Mihai
    Hristea Marian
    Matei Tiberiu
    Gombos Raul
  • Liceul Teoretic
    Benjamin
    Franklin Bucuresti

    Antrenor: Fleancu Florentin

    Echipa
    Muresan Robert Alin
    Nistor Andrei Natanael
    Gheorghe Ion
    Mototol Bogdan Cristian
    Balan Andrei Nicolae
    Niculae Robert Daniel
    Niculescu Vasile Alexandru
    Chircorian Denis Gabriel
    Mecic Daniel Adrian
    Prasacu Dragos Cosmin
    Nistor David Gabriel
    Parcea Andrei Ciprian
    Paraschiv Alberto Oneata
    Voicu Antonio Florin
    Gheorghe Dan Giovanni
    Colegiul
    National
    Militar
    Dimitrie
    Cantemir Breaza

    Antrenor: Soreanu Stelian Adrian

    Echipa
    Sava Stefan
    Medeleanu Florinel
    Fronescu Mario Viorel
    Ionica Cristian Aurelian
    Manea Cosmin Alexandru
    Putinaru Claudiu Marian
    Gherghicescu Andrei Gabriel
    Milea Andrei Emilian
    Cristescu Ionel Danut
    Dumitru George
    Anton Claudiu
    Piele Razvan
    Colegiul Vasile
    Lovinescu Falticeni

    Antrenor: Amariei Vasile

    Echipa
    Balaneasa Elena
    Pascan Carmen
    Mitrut Raluca
    Dumitru Andreea
    Lazar Nicoleta
    Axinte Teofana
    Rosu Cosmina
    Rosu Catalina
    Stan Florentina
    Loghin Gabriela
    Colegiul Vasile
    Lovinescu Falticeni

    Antrenor: Amariei Vasile

    Echipa
    Vamesu Adelin
    Zaharia Razvan
    Simion Flavius
    Amariei Florin
    Pintilei Andrei
    Artenie Alex
    Fitu Adelin
    "Florea Alexandru
    "
    Tirnovan Andrei
    Munteanu Florin
    Colegiul Tehnic
    Alexandru Roman Alesd

    Antrenor: Moisin Sebastian Ioan

    Echipa
    Uifalusi Paulina
    Uifalusi Renatka
    Vatlavic Ianka
    Iabloncsik Roxana
    Morong Olinka
    Lele Iulia
    Marta Genina
    Simut Madalina
    Biber Andreea
    Bara Marcela
    Costache Andreea
    Borodan Adelina
    Lascau Larisa
    Pisec Anca
    Chirodea Andreea
    Colegiul Tehnic
    Alexandru Roman Alesd

    Antrenor: Moisin Sebastian Ioan

    Echipa
    Gavris Sergiu Danut
    Toie Valentin
    Dordea Sergiu
    Batari Adrian
    Mucha Miroslav
    Lascau Adelin
    Matei Iuras
    Gordan Vladut
    Terici Gabrian
    Fechete Sergiu
    Puris Razvan
    Pascalau Ionut
    Horvat Adrian
    Madar Nicolae
    Jurca Razvan
  • Liceul
    Tehnologic
    Dante Aligheri Bucuresti

    Antrenor: Petcu Florin

    Echipa
    Mara Alexandru
    Danila Andrei
    Ciobanu Iulian
    Badici Alexandru
    Popescu Mihai Alexandru
    Stan Eugen Nicolae
    Costache Nicolae
    Cotiga Alexandru
    Ghile Bogdan
    Enclezia Eduard
    Liceul
    Tehnologic
    Petru Rares Bacau

    Antrenor: Rusu Paul Vasile

    Echipa
    Barla Alexandru
    Stratulat Petrisor
    Floristeanu Madalin
    Bisoc Dan Constantin
    Mihaila Florinel Ciprian
    Munteanu Ionut
    Benescu Ionut
    Manole David
    Dragomir Madalin
    Zdraila Stefan
    Colegiul
    National Unirea Focsani

    Antrenor: Paizan Viorel

    Echipa
    Mirica Mihai
    Popa Andrei
    Lepadatu Mihai
    Mustafa Sebastian
    Ciolan Dorinel
    Toma Ionut
    Vlad Alex
    Tibrea Tudorel
    Fusaru Claudiu
    Oprisan Fabio
    Naltu Mihai
    Tofan Mihnea
    Nastase Alex
    Tudorache Alex
    Baciu Mihai
    Liceul Teoretic
    Gabriel Tepelea Borod

    Antrenor: Rus Cristian Dorel

    Echipa
    Popa Florin Vasile
    Zamfir Timotei
    Toda Ionut Gabriel
    Saracut Alin Ioan
    Pesteleu Raul Andrei
    Iurcic Florin Ioan
    Saracut Florin Ioan
    Laze Satnel Ionut
    Craciune Vlad Flavius
    Faur Marian
    Popa Ioan Sergiu
    Iuhaniac Ioan
    Faur Andrei Claudiu
    Denuta Cristian Marian
    Filipcic Milanko
    Liceul
    Tehnologic Ion
    Mincu Tulcea

    Antrenor: Zadaceanu Valentin

    Echipa
    Lunau Ionel
    Alexe Petrisor Tiberiu
    Mihai Alex Nicolae
    Enciu Stefan Florin
    Ivanof Daniel
    Sterpu George
    Chiran Andrei Ionut
    Dragan Victor Daniel
    Tudor Ionut
    Vacarus Razvan Cristian
    Liceul Teologic
    Baptist Alexa
    Popovici Arad

    Antrenor: Tandau Ovidiu

    Echipa
    Pop Fineas
    Ardelean Lucas
    Crisan Horatiu
    Sirbu Raul
    Iloris David
    Varga Sorin
    Barti Alex
    Botar Filip
    Tina Denis
    Bascarau Claudiu
    Tina Bogdan
    Tandau Elias
    Nedrea Timotei
  • Liceul
    Tehnologic Ioan
    Lupas Saliste

    Antrenor: Minzat Mircea

    Echipa
    Merzea Rares
    Novac Stanciu Adrian
    Lazinoviciu Rares Ionut
    Nartea Denis Gabriel
    Nartea Adrian Mihai
    Parau Rares Aurelian
    Damaschin Adrian Ilie
    Mihailescu Eduart Constantin
    Ghise Dragos
    Liceul
    Tehnologic de
    Mecatronica si
    Automatizari Iasi

    Antrenor: Dumitru Viorel

    Echipa
    Aanei Vasile Marian
    Anton Marian Bogdan
    Zavache Ovidiu Ionut
    Gafton Alexandru Vasile
    Ionel Sebastian
    Timofciuc Alexandru Ionut
    Marchitan Iulian Cosmin
    Manole Alexandru
    Petroi Adrian Constantin
    Apostol Mihai Daniel
    Zamfirache Iulian
    Colegiul Tehnic
    Dimitrie Dima Pitesti

    Antrenor: Pop Daniel Vasile

    Echipa
    Constantin Florentin
    Serban Robert
    Brezan Roberto
    Obretin George
    Nan Botos Ionut
    Oncila Cristian
    Ciuca Marian
    Nicolescu Mihai
    Patriche Florin
    Tudor Andrei
    Chirita Alexandru
    Liceul Teoretic
    Ion Barbu Pitesti

    Antrenor: Marinescu Dragos Alin

    Echipa
    Tanasescu Denisa
    Popescu Iuliana
    Albu Denisa
    Raducu Madalina
    Oproiu Lorena
    Florea Diana
    Stanciu Ilayda
    Vasile Madalina
    Stan Lavinia
    Voicescu Ana
    Baluta Georgiana
    Liceul Teoretic
    Ion Barbu Pitesti

    Antrenor: Marinescu Dragos Alin

    Echipa
    Udeanu Andrei
    Georgescu Mihai
    Marinescu Sabin
    Nastase Sebastian
    Nica Ciprian
    Dumitrescu Cristian
    Ivanescu Mario
    Olteanu Razvan
    Joe Denis
    Calin Dan
    Niculae George
    Colegiul Tehnic
    Edmond Nicolau Cluj-Napoca

    Antrenor: Govor George Fineas

    Echipa
    Chindris Claudiu Ionut
    Farkas Robert Attila
    Ilie Horea Catalin
    Prejmerean Vlad Iuliu
    Oltean Sebastian Nicolae
    Cordea Andrei Ioan
    Gavrila Andrei Florin
    Ilie Alexandru Mihai
    Feraru Denis Valentin
    Hociung Mihnea
    Sulea Adrian Gabriel
    Deler Razvan Andrei
    Istrate Andrei Gabriel
    Dumitras Fabian Andrei
    Cioarga Paul Catalin
  • Colegiul Brad
    Segal Tulcea

    Antrenor: Zadacencu Valentin

    Echipa
    Panait Georgiani Alexandru
    Stefan Andrei
    Cioban Robert Ionut
    Leuca Costin
    Dumitru Cristian
    Pasa Florentin Marius
    Zburlea Andrei
    Oprea Alexandru
    Elmedi Stefan
    Leuca Nicolae Adrian
    L.P.S Mircea
    Eliade Bucuresti

    Antrenor: Ivan Iosif

    Echipa
    Nicolae Maria Luiza
    Nicolae Gratiela Florentina
    Halauca Tatiana Ionela
    Oana Elisa Maria
    Pacioaga Steluta Andreia
    Mocanu Petronela
    Fanaru Geanina Diana
    Boldeiu Maria Cristina
    Liceul
    Tehnologic
    Dacia Pitesti

    Antrenor: Sima Florin

    Echipa
    Soare Cosmin
    Ilie Cosmin
    Nitu Andrei
    Obada Dorinel
    Nitu Dragos
    Florea Ionut
    Streche Ionut
    Lolot Florin
    Vergea Cristian
    Buturica Marius
    Stanculescu Cristian
    Radu Cosmin
    Liceul
    Tehnologic Sava
    Brancovici Ineu

    Antrenor: Nicodin Cosmina

    Echipa
    Cociuba Alice
    Joldes Andreea
    Cozac Ana
    Longa Ioana
    Preala Ileana
    Vamanu Alexandra
    Casciar Ileana
    Liceul
    Tehnologic Sava
    Brancovici Ineu

    Antrenor: Nicodin Cosmina

    Echipa
    Koroni Akos
    Ardelean Dorin
    Karamanovski Alexandru
    Tomoioaga Bogdan
    Balaci Sergiu
    Masnita Gheorghe
    Covaci Denis
    Jilavu Rares
    Barna Daniel
    Puscas Cristian
    Colegiul
    National
    Grigore Moisil Onesti

    Antrenor: Stanciu Maria

    Echipa
    Ursu George
    Ghimbovschi Tudor
    Stanciu Cosmin
    Croitoru Vlad
    Mihai Andrei
    Moraru Mihai
    Cosa Alexandru Gabriel
    Nicolau Dominic
    Maxim Silviu
    Galatanu Eugen
    Rotaru Ionut
    Neagu Stefan
    Ciobanu Razvan
    Petrache Andrei
    Voda George
  • Liceul
    Demostene Botez Trusesti

    Antrenor: Doncila Ionel

    Echipa
    Atesoaie Denisa
    Luca Andreea
    Manole AnaMaria
    Iacob Estera Georgiana
    Sandu Madalina Cosmina
    Paduraru Maria Gina
    Tancu Larisa
    Dumitras Ema Antonia
    Popovici Florina Raluca
    Boca Diana Stefania
    Liceul
    Demostene Botez Trusesti

    Antrenor: Doncila Ionel

    Echipa
    Andrii Tudor
    Arnautu Vlad Stefan
    Matrache Petru Ionut
    Coteata Andrei Ionut
    Salavastru Stefan Radu
    Irimescu George Florin
    Cojocariu Florin
    Iusca Andrei
    Tinta Ovidiu Alexandru
    Uscatu Daniel
    Birliga Sebastian Nicu
    Tomniuc Denis Flavius
    Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Iasi

    Antrenor: Sorin Stefan

    Echipa
    Spac Alexandra
    Insuratelu Adina Florentina
    Paraschiv Adina
    Turcanu Ioana
    Radu Ioana
    Imbrea Diana
    Filipescu Iustina
    Zait Irina
    Horlescu Diana
    Fytrolaki Anina
    Liceul Teoretic
    Iulia
    Zamfirescu Mioveni

    Antrenor: Oanta Cornel

    Echipa
    Dragan Valentin
    Radu Silviu
    Paun Ionut
    Marioara Madalin
    Turturica Ionut
    Toma Valentin
    Tita Eduard
    Oprea Alexandru
    Richiteanu Sorin
    Tuica Claudiu
    Panait Cosmin
    Preda Cristian
    Liceul
    Tehnologic
    Matei Basarab Maxnineni

    Antrenor: Ionascu Costel

    Echipa
    Bordeianu Ionut Sebastian
    Nita Daniel Ionut
    Bratu Ilie Iulian
    Dobre Emanuel Ionut
    Neagu Sorin Georgian
    Bratu Ruben
    Marcu Mihai Stefan
    Bratu Denis
    Anton Adrian Daniel
    Eftemu Gheorghita Stefanita
    Colegiul Tehnic
    Toma
    N.Socolescu Ploiesti

    Antrenor: Popov Silviu

    Echipa
    Stanciu Mihai
    Vasilescu Georgian
    Sisu Vladut
    Dumitru Sebastian
    Brumariu Marian
    Dobrin Andrei
    Marin Andrei
    Dutu Luigi
    Nicolaescu Alexandru
    Duhomnicu Florin
    Uruc Antonio
    Florea Valentin
    Stroescu Alexandru
    Sibiceanu Cosmin
    Stere Marian
  • Colegiul Tehnic
    Independenta Sibiu

    Antrenor: Petrusel Nicolae Liviu

    Echipa
    Voicila Constantin Loren
    Ruja Sacelean Iulian
    Burdusel Razvan Nicolae
    Serban Denis George
    Bolta Alexandru Ovidiu
    Moga Raul Nicolae
    Lazar Ciprian
    Luca Andrei Alexandru
    Bartolomeu Calin Ioan
    Sacelean Claudiu Vasile
    Liceul cu
    Program Sportiv Alba Iulia

    Antrenor: Muntean Alina

    Echipa
    Olariu Roxana
    Margineanu Ana Maria
    Olariu Bianca
    Craciun Aura
    Radu Raluca
    Sava Denisa
    Olariu Andreea
    Ispir Georgiana
    Liceul cu
    Program Sportiv Alba Iulia

    Antrenor: Muntean Alina

    Echipa
    Boanca Ioan
    Davidas Claudiu
    Tat Daniel
    Dobrescu Bogdan
    Ruja Tudor
    Ciurdas Ruben
    Maier Razvan
    Ciurdas Emanuel
    Colegiul
    National Vlaicu
    Voda Curtea de Arges

    Antrenor: Stamate Eduard George

    Echipa
    Achimoiu Iulian
    Cruduleci Andrei
    Duicu Eduard
    Gheorghe Lorin
    Grigorescu George
    Marinescu Victor
    Nastase Vlad
    Panturescu Claudiu
    Statescu Enescu Ionut
    Vasilescu Ionut Gabriel
    Liceul
    Tehnologic
    General Magheru Ramnicu Valcea

    Antrenor: David Nicolae

    Echipa
    Manda Constantin Valentin
    Marinov Ionut Robert
    Zamfir Florin Adrian
    Ionescu Marian Leonard
    Manolea Alexandru Constantin
    Ungureanu Constantin Catalin
    Horelu Ioan Razvan
    Mitale George Gabriel
    Ghitescu Catalin Daniel
    Rosianu Petre Vlad
    Draghici Ionut Adrian
    Dumitracu Robert Constantin
    Barbulete Remus Ionut
    Ivanescu Ionut
    Ivu Romeo Constanti
    Liceul
    Tehnologic
    General Magheru Ramnicu Valcea

    Antrenor: David Nicolae

    Echipa
    Pipota Georgiana Vasilica
    Mitala Ioana Andreea
    Rosu Stefania
    Diacenco Andreea
    Bicu AnaMaria
    Alion Raluca Andreea
    Sandu Nicoleta Iuliana
    Gulinetg Amalia Florina
    Duta Alexandra Mihaela
    Dumitra Elena Ionela
  • Liceul
    Tehnologic
    Eremia
    Grigorescu Marasesti

    Antrenor: Costache Emilia Nicoleta

    Echipa
    Docan Felician
    Docan Robert
    Iancu Mihai
    Burlacu Nataniel
    Durac David
    Foloaca Dan
    Grigoras Ionut
    Docan Nica
    Magadan Marius
    Foloaca Gabriel
    Anghelachi Ionut
    Schitea Laurentiu
    Strut Andrei
    Ilie David
    Colegiul Stefan
    Odobleja Craiova

    Antrenor: Tanase Ion

    Echipa
    Stanuca Laurentiu
    Leanca Adrian
    Dobrica Marian
    Dumitru Sava Danut
    Lambru Andrei
    Savu Iulian
    Trandafir Mihaita
    Patrut Claudiu
    Gradinaru Andrei
    Sima Sorin
    Chirita Florin
    Liceul Teoretic
    Ioan Buteanu Somcuta Mare

    Antrenor: Luputi Daniel Nicolae

    Echipa
    Bercu Danut Sebastian
    Pop Mihai Rares
    Achim Andrei Gabriel
    Bizau Andrei Ionut Vasile
    Tinc Damian Grigore
    Bokor Alexandru Tudor
    Augustin Samuel Robert
    Tintas Adrian Daniel
    Milos Ioan Sergiu
    Cornos Raul Sorin
    Pasca Vladut Marian
    Avram Flaviu Ionut
    Liceul Teoretic
    Ioan Buteanu Somcuta Mare

    Antrenor: Luputi Daniel Nicolae

    Echipa
    Stef Orieta Daniela
    Maries Adriana Ioana
    Sava Ramona Amalia
    Szizsarto Vancea Daiana
    Geiber Florina
    Tonicza Dorina Andreea
    Nechita Denisa
    Andreica Lavinia Sorina
    Bodijar Gina Daiana
    Colegiul Tehnic
    Dumitru
    Mangheron Bacau

    Antrenor: Movileanu Marius Constantin

    Echipa
    Dobos Robert Cosmin
    Cosa Mihai Alexandru
    Vranceanu Denis Gabriel
    Trifan Andrei Florin Lucian
    Avadani Andrei
    Taraipan Gabriel Emilian
    Zgaroi Daniel Stefan
    Gherfi Claudiu
    Sibesteanu Dorel
    Chilimbar Andrei
    Budau Eduar Claudiu
    Damian Marius
    Stoica Cosmin Valentin
    Todirase Adelin George
    Grigorescu Petre Marius
    Liceul
    Tehnologic
    Domokos Kazmer Sovata

    Antrenor: Scos Levente

    Echipa
    Fulop Lehel
    Baloc Szilard
    Bokos Otto
    Szilvester David
    Csortau Valentin
    Muntean Tamas
    Hegyi Eduard
    Nema Robert
    Toto Roland Raimond
    Grece David
    Szasz Kovacs Norbert
    Szabo Jozsef
    Kolcsar Jozsef Egon
    Galog Barni
    Kodok Alpar
  • Liceul
    Tehnologic
    Domokos Kazmer Sovata

    Antrenor: Scos Levente

    Echipa
    Lazar Borbeia
    Olah Melinda
    Szabo Sarulta
    Barabas Orsolya
    Szasz Andrea
    Ozsvath Diana
    Szasz Nikolett
    Todor Evelin
    Biro Eva Timea
    Kusmudi Barbara
    Gyorgy Anita
    Orban Emoke
    Inoze Monika
    Crisan Izabella
    Demeter Angela
    Colegiul
    Economic Delta
    Dunarii Tulcea

    Antrenor: Sapera Stere

    Echipa
    Tarcea Raluca
    Serban Andreea
    Vlad Madalina
    Feodorov Denisa
    Condrea Elena
    Senchiu Andreea
    Parda Andreea
    Canepa Elena
    Damian Carmen
    Bonbocea Diana
    Alexa Lacramioara
    Colegiul
    Economic Delta
    Dunarii Tulcea

    Antrenor: Sapera Stere

    Echipa
    Havbiliuc George
    Rafoi Robert
    Moraru Alexandru
    Marcopol Nicolae
    Dutu Claudiu
    Pascale Niculae
    Baetu Cosmin
    Detcu Alexandru
    Moise Anghel
    Calenic Adrian
    Cosmencu Ciprian
    Sarbu Gabriel
    Burghiu Octavian
    Onofrei Marian
    Liceul
    Tehnologic
    Sfintul
    Gheorghe Sangeroiu de Padure

    Antrenor: Baia Laurian Viorel

    Echipa
    Santa Robert
    Ianosi Jozsef
    Baricz David Iozsef
    Pop Florin Marcel
    Raczi Norbert
    Both Ioan Leontin
    Pop Catalin Viorel
    Molnar Robert Levente
    Tar Arpad Szilard
    Kozma Matyas Roland
    Liceul
    Tehnologic
    Constantin
    Dobrescu Curtea de Arges

    Antrenor: Toma George Cristian

    Echipa
    Stroie Lavinia Ionela
    Ioja Olivia Maria
    Stefan Bianca Andreea
    Angelescu Maria Crinuta
    Borovina Izabela Catalina
    Isaroiu Nicoleta Roxana
    Pavel Ana Maria
    Simulete Cristina
    Tuica Florentina Luiza
    Grancea Narcisa Petruta
    Tuca Gheorghita Valentina
    Negru Iuliana Elena
    Liceul
    Tehnologic
    Constantin
    Dobrescu Curtea de Arges

    Antrenor: Toma George Cristian

    Echipa
    Voicu Andrei Catalin
    Bebeselea Mihai Adrian
    Necsulescu Andrei
    Badea George Alexandru
    Grozavu Andrei Sebastian
    Sandu Stefan Adrian
    Dima Teodor Gabriel
    Ghita Raul Adrian
    Dota Stefan Ionu
    Tita Antonie
    Covrig Adelin Georgian
    Dinca Mihai Adrian
    Stefan Armand Gabriel
    Andrei Gabriel
    Roibulescu Adrian Constantin
  • Colegiul
    Tehnnic George
    Baritiu Baia Mare

    Antrenor: Todasca Gheorghe

    Echipa
    Copos Alex Viorel
    Vasvari Denis Andrei
    Greties Ionut Vladut
    Pop Andrei Georgel
    Sasaran Laurentiu Petrut
    Codrea Ioan Cristian
    Nedele David Lorin
    Orha Razvan Cosmin
    Rad Iulian Adrian
    Borota Razvan Daniel
    Onea Alex Nicolae
    Gavris Denis Florin
    Sima Octavian Ioan
    Sisestean Dan Marian
    Timis Doru Beniamin
    Liceul
    Tehnologic Elie
    Radu Bucuresti

    Antrenor: Ciocioman Alexandru

    Echipa
    Codreanu Cristina
    Dumitru Stefania
    Costan Cristina
    Gisca Magda
    Ilie Antonia
    Slavincu Elena
    Preda Maria
    Neacsu Maria
    Gurau Gabriela
    Sfiea Alexandra
    Colegiul Tehnic
    Iuliu Maniu Bucuresti

    Antrenor: Andrei Ilie Valerica

    Echipa
    Soare Vasile
    Stoican George
    Popescu Gabriel
    Ilie Andrei
    Ungureanu Stefan
    Varzaru Constantin
    Cruce Marian
    Stoica Marius
    Stanila Ion
    Marin Cosmin
    Velicu Narcis
    Nitu Marian
    Vasile Ionut
    Liceul Dr Lazar
    Chirila Baia de Aries

    Antrenor: Barla Alin

    Echipa
    Harda Paul Stefan
    Sima Bogdan
    Prata Artur Sebastian
    Tarnauceanu Adrian Ilie
    Sima Sebastian
    Prata Robert Andrei
    Dup Denis
    Sustan Darius
    Bulgar Mihai Dan
    Bega Rares Catalin
    Campean Rares Florin
    Crasmariu Cristian
    Avram Raul
    Liceul Teoretic
    Lucian Blaga Constanta

    Antrenor: Bruma Virgil

    Echipa
    Damian Iustin
    Trasca George Valentin
    Stamate Eduard Ciprian
    Ciuca Giuliano
    Dumitrascu Claudiu
    Memet Ali Taner
    Bajiu Eduard
    Onisor Andrei
    Nichita Razvan Stefan
    Norocea Silviu
    Bobitiu Marius
    Harbuzariu Stefan
    Boclasevici Sergiu
    Sbingneci Razvan
    Brindea Claudiu
    Liceul Teoretic
    Lucian Blaga Constanta

    Antrenor: Bruma Virgil

    Echipa
    Ivanov Bianca Victoria
    Ivanov Ana Maria
    Popescu Stefania
    Bitu Raluca
    Dascalu Teresa Laura
    Costea Andreea Amalia
    Taranu Timeea Amalia
    Balasa Iuliana Gabriela
    Stanciu Alexandra Eveline
    Toma Corina Diana
    Gociu Bianca Maria
    Batranu Andreea
    Iosif Anca Stefania
    Culcea Aida Izabel
    Caratanase Mihaela
  • Liceul Teoretic
    Nr.1 Bratca

    Antrenor: Marghitas Dan Ionut

    Echipa
    Oltean Rebeca Larisa
    Pohus Claudia Florina
    Indrei Roxana Ioana
    Cacuci Daiana Georgiana
    Cacuci Gabriela
    Manea Rebeca Roxana
    Bot Valeria Florentina
    Bradea Oana
    Gavrilut Anemonia Larisa
    Cacuci Cristina Laura
    Neama Luminita
    Guzman Ana Maria
    Colegiul Tehnic
    Ana Aslan Cluj-Napoca

    Antrenor: Serban Ioan

    Echipa
    Muresan Vlad
    Abrudan Ionut
    Hetea Daniel
    Pop Adrian
    Pop Calin
    Muresan Tudor
    Berindean Paul
    Ferent Andrei
    Cret Catalin
    Girbovan Gabriel
    Muresan Razvan
    Rusu Sergiu
    Trif Cristian
    Astalus Ionut
    Varga Alex
    Colegiul
    Economic Ion
    Ghica Bacau

    Antrenor: Florea Mihaela

    Echipa
    Istrate Alexandru
    Istrate Razvan
    Plesuvu Eduard
    Geaman Andrei
    Postolache Alexandru
    Luca Adrian
    Ghiforeanu Alexandru
    Bejenaru Robert
    Danu Mihai
    Gheorghiu Bogdan
    Colegiul
    National Vlaicu
    Voda Curtea de Arges

    Antrenor: Vancea Constantin

    Echipa
    Mocanu Sandra
    Dragomir Cosmina
    Cirstoiu Fabiana
    Constantin Sofia
    Nutu Alexandra
    Budan Denisa
    Mosteanu Diana
    Filipoiu Elena
    Toader Adina
    Pripici Mihaela
    Busila Andreea
    Iftimie Maria
    Visan Georgiana
    Plesa Valentina
    Naidof Roberta
    Liceul
    Tehnologic
    Sfantul
    Pantelimon Bucuresti

    Antrenor: Nastasescu Viorel

    Echipa
    Patru Maria Florentina
    Ilie Iulia Andreea
    Spinu Daniela
    Alexandru Bianca
    Oprea Alexandra
    Aschiopoie Andreea Elena
    Pirnea Mihaela
    Ionel Adriana
    Paun Carla
    Trandafir Alexandra
    Chirila Florentina Anca
    Liceul Teoretic
    Traian Vuia Resita

    Antrenor: Zvernar Silviu

    Echipa
    David Alexandru
    Geambasu Vlad
    Muselin Roberto
    Szijj Bogdan
    Epure Cosmin
    Covit Alexandru
    Draghia Iasmin
    Covit Sebastian
    Ganea Eusebiu
    Krkelic Milos
    Chirila Florentina Anca
  • Seminarul
    Teologic
    Ortodox
    Chesarie
    Episcopie Buzau

    Antrenor: Mircea Constantin

    Echipa
    Ilie Stefan
    Urloi Stefan
    Tache Marian
    Vercan Andrei
    Feraru Antonie
    Iancu Vlad
    Dobroiu Dragos
    Dedu Lucian
    Tache Iulian
    Pirvu Remus
    Negoita Bogdan
    Bogdan Marinel
    Colegiul Tehnic
    de Posta si
    Telecomunicatii
    Gheorghe
    Airinei Bucuresti

    Antrenor: Arseni Florin

    Echipa
    Serac Tudor
    Olaru Marian
    Soare Vlad
    Danac Alexandru
    Balgradean Andrei Stefan
    Pavel George
    Demetrescu Florin Adrian
    Apostol Cristian
    Ionita Andrei Robert
    Enache Andrei
    Craciun Ionut
    Cacu Daniel
    Sterian Marian
    Buse Claudiu Alexandru
    Liceul
    Tehnologic
    Lazar Edeleanu Navodari

    Antrenor: Pricoiu Adrian

    Echipa
    Giaman Adrian
    Lolot Ionel
    Decu Adrian
    Stefan Mircea
    Gheorghe Leonard
    Roman Florin
    Panchici Robert
    Codorean Laurentiu
    Munteanu Lucain
    Florian Daniel
    Paun Alexandru
    Constantin Daniel
    Bas Dumitru
    Paduraru Emanuel
    Condulet Cosmin
    Colegiul
    Economic George
    Baritiu Sibiu

    Antrenor: Mutiu Eugen Ioan

    Echipa
    Albert Adrian
    Fatau Silviu
    Birsan Daniel Robert
    Badarinca Adrian Sorin
    Badarinca Paul
    Dorin Banciu
    Nicolae Andrei
    Golfita Raul Andreas
    Baciu Robert
    Mara Gabriel
    Liceul Corneliu
    Medrea Zlatna

    Antrenor: Marginean Mircea Petru

    Echipa
    Marginean Iulius Andrei
    Puscau Constantin Alin
    Truta Ovidiu Vlad
    Cucu Bogdan Vasile
    Kiraly Alexandru Nicolae
    Coza Stefan George
    Balsan Iulian Felician
    Beca Razvan Grigore
    Lapadat Simion Silviu
    Nistor Petru Claudiu
    Luha Liviu Grigore
    Epure Ioan Alin
    Stoia Ionut Razvan
    Puscau George Bogdan
    Petrus Radu Vasile
    Liceul cu
    Program Sportiv
    Cluj-Napoca Cluj-Napoca

    Antrenor: Papuc Teodor

    Echipa
    Zirbo Larisa Viorica
    Ciolacu Maria Mihaela
    Damian Maria Elena
    Meluta Teodora
    Moraru Stefania Ioana
    Zahan Sorina
    Ciobanu Carmen Valentina
    Rus Irinuca Carmen
    Nagy Melinda Magdolna
    Negrea Oana Elena
    Mates Daniela Ioana
    Bularca Denisa Costina
    Negrea Elisa Flaviana
    Borcean Maria Cristina Bianca
  • Colegiul
    National Al.
    Papiuilarian Targu Mures

    Antrenor: Doaga Gligore

    Echipa
    Coros Emil
    Hancu Serafim Rafael
    Gabor Cosmin
    Zetes Markus
    Pintea Catalin
    Pop Damian Dorin
    Pop Andrei
    Cenan Ionut Adrian
    Cimpean Cristian Ioan
    Oprea Paul Horatiu
    Caliman Alexandru
    Chertes Carlos
    Chiseleciuc Ilie
    Marginean Virgil
    Colegiul
    National
    Catolic
    Sf.Iosif Bacau

    Antrenor:

    Echipa
    Colegiul
    National
    Catolic
    Sf.Iosif Bacau

    Antrenor:

    Echipa
    Liceul
    Tehnologic
    Forestier Curtea de Arges

    Antrenor: Calin Gabriela Catalina

    Echipa
    Teodorescu Marius Andrei
    Ionescu Robert Alexandru
    Lita Virgil Ionut
    Birla Adrian Florin
    Bobic Fernando Stefan
    Nica Andrei Laurentiu
    Dragoi Aurel
    Baciu Elvin Stefan
    Lucaci George Adelin
    Dragomir Sandu
    Stefan Eduard
    Radu Florin Mihai
    Cotun Claudiu Mihai
    Mocanu Florin Laurentiu
    Liceul
    Tehnologic
    Forestier Curtea de Arges

    Antrenor: Calin Gabriela Catalina

    Echipa
    Iliescu Elena Ramona
    Ghitu Bianca Elena
    Chitu Evelina
    Leca Alexandra Nicoleta
    Stan Lorena Gabriela
    State Elena Madalina
    Velicescu Stefania Virginica
    Badea Elena Andrada
    Paltineanu Filofteia
    Mincu Ionela Georgiana
    Colegiul
    National
    Gheorghe
    Munteanu
    Murgoci Braila

    Antrenor: Gagu Mircea

    Echipa
    Ciochina Robert
    Ciochina Emanuel
    Giurca Stefan
    Popescu Valentin
    Magit Alexandru
    Virgolici Cristian
    Vitu Bogdan
    Gurau Cristian
    Sandu Gabriel
  • Liceul
    Tehnologic
    Iuliu Moldovan Arad

    Antrenor: Giura Titirez Georgiana

    Echipa
    Pop Florin
    Baltag Marian
    Mona Sergiu
    Daicu Dumitru
    Covaciu Sorin
    Barbu Andrei
    Ardelean Florin
    Rantar Narcis
    Liceul Regina
    Maria Dorohoi

    Antrenor: Pochiscan Emilian

    Echipa
    Balmus Cosmin Nicolae
    Aparaschivei Sebastian Nicolae
    Hiji Bogdan Nicolae
    Ciubotariu Andrei Valentin
    Pricopie Ionut
    Ghitau Lucian
    Rotariu Daniel
    Pavaleanu Alexandru Ionut
    Gheorghita Iulian Constantin
    Chihaia Marius Eduard
    Butnariuc Adrian Sebastian
    Bosinceanu Raul Denis
    Puscasu Cezar Fernando
    Barbosu Cosmin Radu
    Liceul
    Tehnologic
    Alexandru Borza Cluj-Napoca

    Antrenor: Caldare Constantin

    Echipa
    Ispas Rares
    Cocisu Razvan
    Mocanu Andrei
    Sipos Bogdan
    Fisnic Ovidiu
    Borca Andrei
    Petrus Alexandru
    Petean Marian
    Tigalita Marius
    Sumblea Darius
    Deak Denis
    Ciurbea Septimiu
    Gorgan Simion
    Telecan Paul
    Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Satu Mare

    Antrenor:

    Echipa
    Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Satu Mare

    Antrenor:

    Echipa
    Liceul Reformat Satu Mare

    Antrenor: Vlad Oliver

    Echipa
    Varga Mathe
    Krisztian Mark
    Demeter Gyorgy
    Turi Szilard
    Pasztor Szabolcs
    Kulcsar Tamas
    Enyedi David
    Nagy Balasz
    Rakos Tamas
    Alexa Erik
  • Liceul
    Tehnologic
    Ardud Ardud

    Antrenor: Soimosan Calin

    Echipa
    Iancu Rosian
    Pop Cristian
    Erli Martin
    Gherebenes Beniamin
    Borbely Arnold
    Molnar Patrik
    Amza Ionut
    Bud Darius
    Bolba Emanuel
    Franco Nicolas
    Liceul
    Tehnologic
    Constantin
    Brancusi Satu Mare

    Antrenor: Ardelean Teodor

    Echipa
    Ardelean Adriana
    Mois Alina
    Mois Adriana
    Resmuves Adriana
    Oancea Denisa
    Cosma Patricia
    Varga Beata
    Pondea Alexandra
    Horvath Maria
    Veres Denisa
    Colegiul
    Tehnologic Ion
    Mincu Focsani

    Antrenor: Caia Liviu Gheorghe

    Echipa
    Miu Marcela
    Senchiu Constanta
    Ifrim Ioana Mirabela
    Corbu Alina Florentina
    Rotaru Catalina Adina
    Maftei Lavinia
    Lemnaru Mariana
    Avram Cristina
    Cotirlan Elena
    Musat Elena Alexandra
    Stoica Aura Adina
    Colegiul
    Tehnologic Ion
    Mincu Focsani

    Antrenor: Caia Liviu Gheorghe

    Echipa
    Toader Stefan
    Ursu Iulian Narcis
    Balerca Victor
    Miron George
    Balandau Ionut
    Toader Nicu
    Tatu Marius
    Suciu George
    Sirbu Nicusor
    Vranceanu George
    Colegiul
    Energetic Ramnicu Valcea

    Antrenor: Balanescu Mihai

    Echipa
    Vasile Stefan
    Hera Gabriel
    Preoteasa Marius
    Cristian George
    Ene Stelian
    Ploae Antonio
    Nitu Valentin
    Zotica Andreas
    Serban Gabriel
    Chesmir Marius
    Bostea Bogdan
    Vlad Marin
    Mica Laurentiu
    Liceul
    Tehnologic
    Constantin
    Brancusi Satu Mare

    Antrenor: Ardelean Teodor

    Echipa
    Botca Ioan
    Kiss Aron
    Schiotarlan Virgil
    Szabo Denis
    Ciora Darius
    Rusz Mihai
    Varga Paul Istvan
    Kiss Radu
    Molnar Nandor
    Naidu David
    Varga Zoltan
    Kovari Roland
    Kovacs David
    Oancea Viorel
    Toth Razvan
  • Colegiul Tehnic
    I.C.Bratianu Satu Mare

    Antrenor: Pop Florin

    Echipa
    Kezsa Rudolf
    Torz Ioan
    Mursa Tony
    Ciorba Laurentiu
    Lazur Daniel
    Nicaitut Ioan
    Angyes Marcel
    Rostas Cristian
    Calintan Gabriel
    Cnandt Attila
    Liceul Teoretic
    Dr. Mihai Ciuca Saveni

    Antrenor: Bordeianu Elena

    Echipa
    Dtt Nicolae Alexandru
    Basag Andrei
    Juncanaru Marian
    Turcanu Andrei Valentin
    Cojocaru Marian Tiberiu
    Cojocariu Mihai
    Marin George
    Nistor Alexandru
    Pintilei Andrei
    Agrigoroaei Robert
    Colegiul Tehnic
    I.C.Bratianu Satu Mare

    Antrenor: Pop Florin

    Echipa
    Hotca Daniela
    Turvam Andreea
    Zimbrua Alina
    Virag Denisa
    Szabo Alexandra
    Danut Luminita
    Bota Adina
    Liceul Teoretic
    Petru Rares Tirgu Lapus

    Antrenor: Blaga Marius Ovidiu

    Echipa
    Herman Alexandru
    Ferent Andrei
    Filip Iulian
    Herman Felician
    Tulici Ovidiu
    Tura Florin Mihai
    Miholca Claudiu
    Florian Bogdan
    Szekely Radu
    Colegiul Tehnic
    Mihail Sturza Iasi

    Antrenor: Luca Ion

    Echipa
    Popala Ciprian
    Filip Vasile Razvan
    Dumitrascu Andrei
    Soreceanu Ion
    Margean Madalin
    Oprea Constantin Gabriel
    Popoi Calin Augustin
    Olaru Constantin Marian
    Surugiu Iosif Valentin
    Ifrimiuc George
    Colegiul Tehnic
    Constantin
    Brancusi Petrila

    Antrenor: Moldovan Aurel Avram

    Echipa
    Gulea Oana Maria
    Preda Georgiana Florina
    Cheian Emanuela
    Negrean Gina Miruna
    Bota Timeea Florina
    David AnaMaria Mihaela
    Anghel Bianca
    Sirb Emilia Daniela
    Antochi Madalina
    Pusok Marca Monica
    Dzitac Simina
    Turcas Adriana Cristina
    Peptanaru Raluca Nicoleta
    Castravete Andrada Lorena
    Tureatca Elena Miruna
  • Colegiul Tehnic
    Constantin
    Brancusi Petrila

    Antrenor: Moldovan Aurel Avram

    Echipa
    Ozarchevici Adrian
    Tinca Adrian Gheorghita
    Duma Cristian
    Avram Marius
    Taian Vlad Nicolae
    Diaconu Alexandru
    Balauta Mihai Razvan
    Keszeg Bogdan Daniel
    Podea Ionut
    Marioane Adrian
    Ciort Gheorghe Adrian
    Anghel Cosmin Ilie
    Sfetcu Florin Daniel
    Sirb Marian Gabriel
    Stoin Raul
    Colegiul
    Grigore Antipa Bacau

    Antrenor: Vrinceanu Iulian

    Echipa
    Banu Andreea
    Palade Monalisa
    Roca Daniela
    Jugaru Adela
    Oprea Georgiana
    Mardare Georgiana
    Sarateanu Andreea
    Munteanu Andreea
    Vaida Florentina
    Jinbu Elena
    Balan Cochior Andreea
    Nastac Madalina
    Matei Andreea
    Iacob Diana
    Prajisteanu Bianca
    Colegiul
    Grigore Antipa Bacau

    Antrenor: Vrinceanu Iulian

    Echipa
    Toia Gabriel
    Bodea Adrian
    Jusca Ionut
    Motan Alexandru
    Antal Stefan
    Chereches Vasilica
    Doru George
    Lungu Victor
    Gafar Denis
    Caloianu Florin
    Chereches Denis
    Bubau Marius
    Chiriches Tarciziu
    Tinaru Eusebiu
    Cioanca Sebastian
    Liceul Teoretic
    Alexandru
    Vlahuta Bucuresti

    Antrenor: Aichimoaie Adrian Ilie

    Echipa
    Oprescu Vlad
    Paun Cristian
    Avram David Andrei
    Szeikely Iulian Andrei
    Marinescu Stefan Valentin
    Craciun Lucian Ioan
    Zimbrean Florin
    Ghergan Cosmin Cristian
    Chitan Vlad
    Popescu Darius Nicholas
    Barac Luca
    Feier Remus Alexandru
    Colegiul
    Economic Viilor Bucuresti

    Antrenor: Petrescu Loredana

    Echipa
    Molea Elena Mioara
    Dinca Maria
    Frangu Carmen
    Bigan Andreea
    Stefan Florentina
    Parvas Malisa
    Florea Tania
    Sabau Alina
    Iancu Andreea
    Zorzoana Carla
    Ivascu Aura
    Olteanu Ioana
    Ilie Andreea
    Liceul Teoretic
    Teius Teius

    Antrenor: Rusu Horatiu

    Echipa
    Lascu Mihai
    Juncan Nicolae
    Cioara Emanuel
    Breaz Daniel
    Oprita Narcis
    Perta Bogdan
    Cordos Roland
    Lazar Manuel
    Boco Andrei
    Rus Catalin
    Mateica Stefan
  • Liceul
    Tehnologic
    Liviu Rebreanu Mozaceni

    Antrenor: Stanescu Sebastian

    Echipa
    Ivanceanu Marius
    Belu Marius Eugen
    Cioaca Marian
    Turlea Marius Ionut
    Morlovea Florin
    Calin Mihai
    Lupu Ionut
    Cornea Milan
    Ghica Constantin
    Turlea Stefanita
    Patran Florin
    Dura Ionel
    Liceul
    St.O.Iosif Rupea

    Antrenor: Stefan Ciprian Codrut

    Echipa
    Borcoman Dragos
    Grusea Alexandru
    Secelean Catalin
    Secelean Alexandru
    Bucur Horia
    Laszlo Denis
    Balica Traian
    Vaida Daniel
    Lukacs Caian Raul
    Liceul Teoretic
    Costesti Costesti

    Antrenor: Mitran Andrei

    Echipa
    Barbulescu Stefan
    Campeanu Silviu
    Chirita Georgian
    Constantin Eduard
    Mihalcea Robert
    Moisescu Ionut
    Nastase Ionut
    Oprea Adrian
    Porojan Adrian
    Scarlatescu Valentin
    Voicu Catalin
    Voicu Ianis
    Liceul de Arta
    Stefan Luchian Botosani

    Antrenor: Lozneanu Liliana

    Echipa
    Nazare Andrei Marian
    Sonohat Ionut
    Antonesei Robertino Cristian
    Sandu Eduard Gabriel
    Balan Cristian Mihai
    Balan Alexandru Ionut
    Raileanu Cristian
    Popa Andrei
    Anton Marius Daniel
    Calin Alfred Gabriel
    Colegiul
    National Ana
    Aslan Timisoara

    Antrenor: Lazici Cosmin Sava

    Echipa
    Gavrilescu Gabriel
    Cadarean Razvan
    Surubaru Raul
    Ramneantu Razvan
    Cazacu Daniel
    Loghin Andrei
    Ciuculescu Robert
    Arsarhan Gemil
    Butarita Alexandru
    Andreca Gabriel
    Ionel Dan
    Balaciano Alin
    Ankar Sif Alddein
    Albulesco Dan
    Ramneantu Narcis Sandu
    Colegiul
    Economic Hermes Petrosani

    Antrenor: Topescu Doina

    Echipa
    Harabagiu Andreea
    Brinda Maria
    Petcu Emanuela
    David Ana Maria
    Dubreu Danuta
    Dumachin Diana
    Munadi Maria
    Cernat Maria
  • Colegiul
    Economic Hermes Petrosani

    Antrenor: Topescu Doina

    Echipa
    Banceanu Petru
    Horobet Cosmin
    Nistor Tiberiu
    Popescu Andu
    Cora Catalin
    Matei Mihai
    Muraru Alexandru
    Iordache Sorin
    Stroe Sergiu
    Balazs Simo Claudiu
    Crauseanu David
    Ghiur Flavius
    Serban Marian
    Stoian Lucian
    Ionasc Bogdan
    Colegiul
    National
    Grigore Ghica Dorohoi

    Antrenor: Mandache Vasile

    Echipa
    Popoiu Corina
    Ruptasu Doris
    Balauca Adelina
    Posteuca Adnana
    Miron Adelina
    Drimba Madalina
    Cojocaru Iuliana
    Aparaschivei Oana
    Tudosa Laura
    Ignat Ionela
    Apinzarasoaie Diana
    Amarine Cristina
    Danila Andreea
    Rusu Cristina
    Gherase Ramona
    Colegiul
    Economic Octav
    Onicescu Botosani

    Antrenor: Tomita Alin

    Echipa
    Bejenariu Antonio
    Maxim Antonio
    Hustiuc Catalin Constantin
    Foca Florin
    Dohotaru Iulian Stefan
    Viziteu Eduard Tiberiu
    Antoniac Stefan Iulian
    Tautu Lucian Nicolae
    Liceul
    Tehnologic
    Stefan Cel Mare
    si Sfant Vorona

    Antrenor: Rosu Mihai Catalin

    Echipa
    Guzu Emilian
    Tugui Andrei Geani
    Turcu Marian Petru
    Irimia Sebastian Ionut
    Abalasei Marian
    Timpau Stefan Cosmin
    Ababei Gilbert Emanuel
    Alexoae Robert Florentin
    Daniliuc Mihai Iulian
    Lupu Petrica
    Maxim Costel
    Bozianu Vladut Georgian
    Colegiul Tehnic
    Energetic Sibiu

    Antrenor: Campu Cosmin

    Echipa
    Dan Paul
    Dicai Sebastian
    Mohanu Andrei
    Efirulescu Florin
    Ciolacu Gabriel
    Aldea Ion
    Ghirca Florentin
    Ciobanu George
    Bardas Ioan
    Liceul Teoretic
    Onisifor Ghibu Sibiu

    Antrenor: Popa Dorel

    Echipa
    Hurdubelea Robert
    Dragusin Cristian
    Deac Ovidiu
    Nutas Tudor
    Avram Radu
    Popa Nicolae
    Campean Andrei
    Onit Robert
    Iacob Sebastian
    Lascu Andrei
    Bruslea Janos
    Cornea Mihai
    Stoia Andrei
    Sbircea Gheorghe
    Bordeian Paul
  • Colegiul
    National Elena
    Cuza Bucuresti

    Antrenor:

    Echipa
    Colegiul Tehnic
    de Constructii
    si Protectia
    Mediului Arad

    Antrenor: Irimia Cristian

    Echipa
    Adam Claudiu
    Dagau Andrei
    Danila Denis Daniel
    Posta Raul
    Pruteanu Claudiu
    Covaci Cristian
    Motelca Rafael
    Popa Ionut
    Liceul Tehnic
    G.K.Constantine
    scu Braila

    Antrenor: Hornet Andrei

    Echipa
    Roman Adrian Ionut
    Nistor Marian Silviu
    Vlairu Sorin Georgian
    Gavrila Silviu Ionut
    Pirmescu Gyny Razvan
    Marieni Dan
    Nitu Francisc Gabriel
    Miron Mihai Ene
    Colegiul Tehnic
    Latcu Voda Siret

    Antrenor: Fercalo Alin

    Echipa
    Galan Andrei
    Haraseniuc George
    Vatamaniuc Gabriel
    Voloc Cristofor
    Boinicu George
    Tcaciuc George
    Schipor Iulian
    Bologa Ionut
    Chisalita Florin
    Bosinceanu Robert
    Liceul
    Tehnologic
    Carsium Harsova

    Antrenor: Margineanu Viorel

    Echipa
    Craciun Ionut Daniel
    Bilal Sinan Remus
    Dinu Marian
    Tiron Mihai
    Stancu George Adrian
    Tudose Mihai
    Mocanu Denis Daniel
    Oana Radu
    Liceul
    Tehnologic
    Ciobanu Ciobanu

    Antrenor: Margineanu Viorel

    Echipa
    Cristea George
    Craciun Bogdan Adrian
    Florea Alin Marian
    Daineanu Ionut Petrisor
    Mercan Gigi
    Tudor Alexandru Dinu
    Matei Liviu
    Ilie Ionut Dumitrel
    Ghioc Mihai
  • Liceul
    Tehnologic
    AG.M.Kogalnicea
    nu Miroslava

    Antrenor: Rotariu Dan

    Echipa
    Buhus Iulian
    Croitoru Cristinel Mihai
    Atincai Mario Nicolae
    Malancus Radu
    Brasoveanu Vasile Tudor
    Asofie Ionut Vladut
    Mahu Bogdan
    Irimia Daniel
    Motcu Petru
    Luca Gabriel
    Florea Vasile
    Nartopanu Valentin
    Bargadanu Gabriel
    Cocota Alexandru
    Colegiul Henri
    Coanda Bacau

    Antrenor: Nita Mihail Ciprian

    Echipa
    Bratu Petrica
    Sitaru Alexandru
    Varga Sergiu
    Neagu Bogdan
    Iancu Cosmin
    Bargau Alexandru
    Ardei Bogdan
    Iosif Budau
    Filipovici Mario
    Alexandru
    Cosma Alin
    Octavian
    Cocorva Andrei
    Cachiorca Gabriel
    Ciceo Edmund
    Butnaru Daniel
    Colegiul
    National Vasile
    Goldis Arad

    Antrenor: Anghel Alexandru

    Echipa
    Ursoi Denis
    Nibu Andrei
    Calnacov Denis
    Gandi Fabian
    Toth Darren
    Onita Andrei
    Chirila Razvan
    Spatar Sergiu
    Taseoan Bogdan
    Sarbut Alexandru
    Damian Dumitru
    Chis Alexandru
    Kope Mark
    Colegiul
    National
    Gheorghe
    Munteanu
    Murgoci Braila

    Antrenor: Cimpoae Florentin

    Echipa
    Cojea Eliza
    Dache Andra
    Socol Diana
    Ene Madalina
    Stefan Andreea Cristina
    Eftimie Andreea Nicoleta
    Gagu Teodora Stefania
    Gheorghe Ana Maria
    Pirlog Simona Camelia
    Dimache Maria Alexandra
    Popa Andreea
    Domniteanu Roxana
    Colegiul
    Economic Mihail
    Kogalniceanu Focsani

    Antrenor: Eufrosie Mirica Florin

    Echipa
    Florea Iulian Horia
    Ilie Narcis Andrei
    Ene Sandel Viorel
    Cocalea Stefan Cristinel
    Glavana Andrei
    Bordei Alexandru
    Bogdan Laurentiu
    Nastase George
    Boros Alexandru
    Grigore Narcis Sebastian
    Ionita Daniel
    Isotache Catalin Cristian
    Ichim Valentin Cristian
    Liceul
    Tehnologic
    Haralamb Vaslui Podu Iloaiei

    Antrenor: Savin Alina Diana

    Echipa
    Ojog Mihai Marius
    Nicuta Alin George
    Vranceanu Ionut Alexandru
    Ciobanu Ion
    Hutanu Nicolae
    Ciurca Dragos Vasile
    Apetroaiei Tudor Paul
    Ivan Alexandru Andrei
    Olaru Cosmin Constantin
    Serban Stefan Emanuel
    Mihai Marian Alexandru
  • Liceul Stefan
    D.Luchian
    Stefanesti Stefanesti

    Antrenor: Vaipan Raluca

    Echipa
    Movila Alexandru Irinel
    Ghitun Iulian
    Sirbu Mihai
    Profireanu Andrei Neculai
    Ghitun Valentin Constantin
    Pascariu Mihai Alin
    Uruioc Razvan Dumitru
    Balan Iulian
    Chiteala Andrei
    Morosanu Madalin Bogdan
    Liceul Teologic
    Adventist
    Maranatha Cluj-Napoca

    Antrenor: Boico Elisabeta

    Echipa
    Maracinean Laurentiu
    Pantec Sebastian
    Chicinas Calin Razvan
    Coroian David
    Tondirca Simi
    Jovrea Ionut
    Nagy Kasza mark
    Constantin daniel
    Roman Alexandru
    Buta Bogdan
    Tondiaga Daniel
    Cocarca Iulian
    Timar Catalin
    Maier Catalin Nicolae Eduard
    Colegiul
    National
    Alexandru
    Odobescu Pitesti

    Antrenor: Catana Gheorghe

    Echipa
    Corcodia Alexandru Ionut
    Neacsu Danut Gabriel
    Glont Robert Andrei
    Stan Tiberiu Costin
    Stanciu Marcel Andras
    Popa Mircea Stefan
    Marinescu Cristian Constantin
    Nicolescu Ricardo Stefan
    Deaconescu Andrei Sorin
    Stan Alexandru Mihaita
    Liceul Teoretic
    D.Zamfirescu Odobesti

    Antrenor: Tataru Vasile

    Echipa
    Scocilca Florin Daniel
    Bouros Stefan
    Dan Valentin
    Catana Florin
    Mocanu Gabriel
    Mocanu Ionut
    Ceausu Ionut
    Palade Silviu
    Sitaru Liviu
    Pepisan Codrut
    Tigaeru Madalin
    Scoala
    Profesionala
    Fantanele Fantanele

    Antrenor: Ciobanu Ancuta

    Echipa
    Cojocaru Cristian George
    Bejenaru Ionut
    Bejenariu Gheorghita Florin
    Bejenariu Alexandru Gabriel
    Ciuntu Ilie Razvan
    Nechita Daniel
    Tatarusanu Razvan
    Zhapischi Florin Daniel
    Filip Ioan Daniel
    Fargaciu Gabriel
    Cozma Danut Bogdan
    Colegiul
    National Andrei
    Muresanu Bistrita

    Antrenor: Podisor Adrian Constantin

    Echipa
    Palascan Marius
    Alb Bogdan
    Ciubotariu Marian
    Mihaila Narcis
    Dumbravean Bogdan
    Pop Vasile
    Todica Bogdan
    Istrate Gabriel
    Zgis Adrian
    Veresezan Emanuel
    Mesaros Adrian
  • Liceul
    Tehnologic
    Bucecea Bucecea

    Antrenor: Suruciuc Bogdan Gheorghe

    Echipa
    Palie Marius
    Cocache Iustin
    Buterchi Bogdan
    Podariu Flavius
    Hiliuta Ionut
    Tofan Sebastian
    Juravle Beniamin
    Tofan Ovidiu
    Mihai Rares
    Afrasinei Denis
    Cuzuban Ionel
    Barbalata Sebastian
    Ghorghiu Cosmin
    Ursu Adrian
    Tuca Marius
    Liceul
    Tehnologic
    Lupeni Lupeni

    Antrenor: Otoi Vasile

    Echipa
    Zaharie Octavian Ilie
    Tudorica Nicolae Emanuel
    Ardean George Cristian
    Bob Bogdan Vasile
    Olariu Sorin Daniel
    Eranosz Stefan Marian
    Dodo Ioan Marin
    Stanciu Daniel Florin
    Bota Ionut Florin
    Chirita Valentin Aurel
    Guias Alexandru George
    Ciorba Liviut Claudiu
    Munteanu Ioan Cristian
    Moldovan Daniel Cornel
    Sipos Bogdan Daniel
    Liceul
    Tehnologic
    Traian Vuia Tautii Magheraus

    Antrenor: Pop Ioan

    Echipa
    Dechid Darian
    Miclaus Ciprian
    Palinciar Sorin
    Mihut George
    Poenaru Sorin
    Farte George Cosmin
    Fargas Darius Alexandru
    Ghiz Eugen
    Toth Andrei
    Morotan Gheorghe Tomita
    Kovaci Richard Levente
    Halas Dorel
    Vitan Bogdan
    Oiegas Paul
    Liceul
    Tehnologic
    Traian Vuia Tautii Magheraus

    Antrenor: Pop Ioan

    Echipa
    Boiciuc Alina Maria
    Goja Narcisa Monica
    Horge Rozalina Petruta
    Veclenit Gabriela
    Anitas Ancuta Diana
    Pop Himena Valentina
    Sabou Luminita Maria
    Ungur Beatrice
    Vitan Mirela
    Riszt Roberta Etelka
    Liceul
    Tehnologic
    Aurel Vlaicu Cluj-Napoca

    Antrenor: Stanila Marian

    Echipa
    Rus David Alexandru
    Jucan Cristian Valentin
    Prisacariu Alex Razvan
    Zegrean Raul Ionel
    Muresan Dragos Andrei
    Chira George Andrei
    Marica Catalin Adrian
    Sorlea Gabriel Iustin
    Ivan Paul Ioan
    Obada Alex Vasile
    Rus Andrei Florin
    Bumb Cristian Mihai
    Covaci Alex Marian
    Liceul
    Tehnologic Nr.1 Cluj-Napoca

    Antrenor: Boar Romulus

    Echipa
    Valcaun Alexandra
    Dobra Laura
    Neagu Larisa
    Damian Paula
    Gabor Lia
    Covaciu Casandra
    Santeoan Ioana
    Budean Angela
  • Colegiul
    Economic Iulia
    Pop Cluj-Napoca

    Antrenor: Nicoara Rares

    Echipa
    Farcas Dorin
    Chirila Raoul
    Zatila Sebastian
    Sarosi Raul
    Petrisor Bogdan
    Lupu Alexandru
    Saitis Filip
    Codorean Mihai
    Dreve Catalin
    Bordea Alexandra
    Tare Sergiu
    Toni Ieronim
    Rus Adrian
    Sprincean Alexandru
    Serdean Rares
    Colegiul
    Agricol si de
    Industrie
    Alimentara
    Vasile Adamachi Iasi

    Antrenor: Hudac Daniel

    Echipa
    Prisacaru Emanuel
    Hlihor Florin
    Turcu Alexandru
    Cozianu Ovidiu
    Grigore George
    Nechifor Petru
    Roscan Daniel
    Grecu Vasile
    Gavril Ciprian
    Gheorghiu Valentin
    Iliescu Adrian
    Liceul Teoretic
    Onisifor Ghibu Sibiu

    Antrenor: Leicu Gelu Mihai

    Echipa
    Constantinescu Maria
    Cucerzan Diana
    Moldovan Xenia
    Leicu Daria
    Parvu Alexandra
    Ariciuc Elena
    Bota Mara
    Bota Luiza
    Ilie Andreea
    Mechea Cristina
    Mitariu Iarina
    Teaca Daria
    Graef Anastasia
    Liceul
    Tehnologic
    Petru Rares Botosani

    Antrenor: Grigoras Liliana

    Echipa
    Mihai Alexandru
    Pantiru Mihai
    Giaman Daniel
    Hliban Claudiu
    Lupu Alexandru
    Popilciuc Rubin
    Halic Laurentiu
    Galan Marin
    Aparaschivei Marius
    Tincu Bogdan
    Babii Marius
    Vanavu Sebastian
    Hetel Florin
    Rausanu Ionut
    Strungariu Eusebiu
    Liceul
    Tehnologic Ion
    Podaru Ovidiu

    Antrenor: Micu Ciprian Cristi

    Echipa
    Busuioc Robert
    Ciolan Georgian
    Matic Catalin
    Mogosanu Catalin
    Iacob Ionut
    Terziu Mihai
    Sandu Robert
    Mociu Haralambie
    Arnold Alexandru
    Feraru Valentin
    Colea Claudiu
    Cristocea Denis
    Colegiul Tehnic
    Grigore
    Cobalcescu Moinesti

    Antrenor: Stefan Ovidiu Adrian

    Echipa
    Szabo Tiberiu
    Stanciu Constantin
    Vsari Marius
    Vsari Corvin
    Lzar Viorel
    Sentes Andrei
    Marlusar Cosmin
    Filip Antonio
    Marian Andrei
    Uliu Catalin
  • Colegiul Tehnic
    Cibinium Sibiu

    Antrenor: Pop Marian

    Echipa
    Nistor Paul
    Samoila Alexandru
    Gaman Ionut
    Staicu Rares
    Filip Raul
    Biris Sebastian
    Dancu Flavius
    Comsa Alexandru
    Sarbu Alin
    Colegiul
    National
    Nicolae
    Titulescu Craiova

    Antrenor: Ionica Dragos

    Echipa
    Ion Cristina Andreea
    Dudu Cristina Madalina
    Brabete Alexandra
    Pirvu Andreea Mihaela
    Abagiu Olivia Marinela
    Veliscu Andreea Ionela
    Rezeanu Ionela Florentina
    Paraschiv Ionuta Delia Gabriela
    Colegiul
    National Mircea
    Eliade Sighisoara

    Antrenor: Curuti Sabin Marian

    Echipa
    Florea Andreea
    Vinteler Laura
    Butnariu Ana Maria
    Trifan Lavinia
    Cucea Delia
    Coman Cristina
    Miclos Ana
    Medrea Miruna
    Suplecean Paula
    Marginean Stefania
    Flesariu Roxana
    Chelemen Stefania
    Szederjessi Sara
    Ganfalean Adriana Maria
    Birsan Miruna
    Liceul Teoretic
    Gataia Gataia

    Antrenor: Susman Cosmin

    Echipa
    Kovacs Francesca
    Buha Florina
    Apro Miruna
    Burdan Denisa
    Gyibgyak Andrada
    Mocanu Corina
    Matei Raluca
    Molnar Roxana
    Gui Larisa
    Liceul Tehnic
    Constructii
    Masini Mioveni

    Antrenor: Ducan Cristinel

    Echipa
    Dobrescu Petrisor Octavian
    Baldan Marius Florian
    Gasteanu Alin
    Arsenica Bogdan Daniel
    Isfan Alexandru
    Ungureanu Constantin Florin
    Boboc George Mihai
    Bortoi Constantin Adrian
    Lupu George Marinel
    Merlea Ionel Alexandru
    Oancea Daniel
    Osman Catalin Doru
    Tomariu Robert Andrei
    Hanea Stefan
    Tica Andrei Fabian
    Liceul Miguel
    de Cervantes Bucuresti

    Antrenor: Feraru Olimpia

    Echipa
    Serban Sabin
    Sandescu Tudor
    Raiu Rares
    Chirita Robert
    Saceanu Radu
    Nicolae Rares
    Vintila Victor
    Petrache Alexandru
    Tudor Andrei
    Nicolae George
    Sirbu Stefan
  • Colegiul
    National Stefan
    cel Mare Targu Neamt

    Antrenor: Asiminei Madalin

    Echipa
    Cramba Bartolomeu
    Ungureanu Ioan Daniel
    Borcila Ioan Cristian
    Modranu Andrei Bogdan
    Acsinia Stefan Ciprian
    Munteanu Mihai Andrei
    Velescu Ciprian
    Liceul Tehnic
    de Arhitectura
    si Lucrari
    Publice
    I.N.Socolescu Bucuresti

    Antrenor: Varcolici Mihai

    Echipa
    Banica Ovidiu Alin
    Ciuculete Mario Robert
    Stefan Gabriel Mirel
    Boldeiu Roberto
    Medrea Alexandru Adrian
    Maria Cristian Gabriel
    Halau Cristian eduard
    Alexandru Sorin Florentin
    Radulescu Daniel Mihai
    Dutulescu Valentin
    Liceul
    Tehnologic Nr.1 Cluj-Napoca

    Antrenor: Boar Romulus

    Echipa
    Ferghete Viorel
    Andronic Razvan
    Sucutardean Razvan
    Somfelran Cristian
    Gafon Vasile
    Olosutean Vlad
    Bondor Sergiu
    Rapas Catalin
    Cimpoesu Damian
    Costa Andrei
    Liceul
    Tehnologic Auto Craiova

    Antrenor: Bondrea Petrisor

    Echipa
    Robu Mihai Daniel
    Zidaru Daniel Ionut
    Constantin Robert Denis
    Lungu Daniel daunt
    Militaru Catalin Adrian
    Militaru Gabriel Catalin
    Plesa Ionut Ilie
    Raducu Alexandru Ionut
    Balan Nelu Daniel
    Grosu Narcis Catalin
    Balmau Dragos Ionut
    Popescu Catalin Mario
    Mitrana Robert Adrian
    Tufis Catalin Petrisor
    Liceul
    Tehnologic Auto Craiova

    Antrenor: Budescu Tony Bogdan

    Echipa
    Rosie Genoveva Theodora
    Streche Ionela Georgiana
    Rotaru Roxana Raluca
    Stan Mihaela Cristina
    Beia Elena Alina
    Vilceanu Cristina Loredana
    Sorescu Ligia Roxana
    Dinu Elena Izabela
    Bobirneci Amalia Marcela
    Liceul
    Tehnologic
    Nicolae
    Balcescu Voluntari

    Antrenor: Cristea Marian Octavian Dragos

    Echipa
    Aftinie Antonio Stefan
    Anghelus Adrian Ronaldo
    Cobzac Victor
    Cristea Mihai
    Dima Bogdan Ionut
    Dinu Ion Nicolas
    Grigore Marius Catalin
    Mihai Victor Florin
    Moldovan Ionut Cristian
    Nae Nicolae Robert
    Ologeanu Alexandru Emanuel
    Postoarca Mihail Cristian
    Rugina Alper
    Toma Elisei
    Dumitru Suciu Andrei
  • Liceul
    Tehnologic
    Stefan Hell
    Santana Santana

    Antrenor: Puia Silviu Catalin

    Echipa
    Lazea Paul
    Josan Madalin
    Bud Marius
    Marc Daniel
    Matis Ciprian
    Varciu Daniel
    Wernizer Robert
    Neag Gabriel
    Baladan Cladiu
    Ardelean Adelin
    Toader Teodor
    Olteanu Roberto
    Stanciu Vladut
    Nodas Ruben
    Andriese Adrian
    Liceul
    Tehnologic
    Stefan Hell
    Santana Santana

    Antrenor: Puia Silviu Catalin

    Echipa
    Weisenburger Denisa
    Calin Ranela
    Berlan Florica
    Cabulea Catalina
    Iosif Madalina
    Zaharia Daniela
    Suticau Cristina
    Plesa Andreea
    Danciu Andreea
    Varvari Lidia
    Muntean Denisa
    Tirle Claudia
    Cotu Ranela
    Buburuzan Denisa
    Ignat Abigaila
    Colegiul
    National
    Militar Mihai
    Viteazul Alba Iulia

    Antrenor: Grozav Florin

    Echipa
    Duca Ionut Ciprian
    Cazac Andrei Flavius
    Hornar Mihai Silviu
    Nicorici Alin Vasile
    Lele Madalin Andrei
    Oprean Hurduc Andrei
    Labunet Ionut Razvan
    Cret Horatiu Bogdan
    Neagovici Vladut Nicolae
    Ogrean Flavius Razvan
    Boldor Bogdan Patrik
    Pop Stefan
    Plesa Catalin
    Roman Raducu
    Schipor Remus
    Colegiul
    National Doamna
    Stanca Satu Mare

    Antrenor: Catalin Toma

    Echipa
    Resetar Adrain
    Vonet Razvan
    Sfitlic Denis
    Medve David
    Kiss Alexandru
    Cosarca Bogdan
    Balogh Alex
    Bilt Vasile
    Iftode Luca
    Colegiul
    Economic
    Gheorghe Dragos Satu Mare

    Antrenor: Talvac Sergiu

    Echipa
    Sekei Reimond Gabriel
    Ratiu Florin
    Macave Ioan
    Cosarca Alex
    Tokaci Raul
    Popescu Tudor
    Marita Vasile
    Badea Catalin
    Tatar George
    Lakatos Istvan
    Lakatos Tamas
    Lakatos Roland
    Riza Paul
    Ardelean Paul
    Colegiul
    National George
    Cosbuc Cluj-Napoca

    Antrenor: Mare Vasile

    Echipa
    Chertes Alex
    Coldea Catalin
    Marcu Sebastian
    Bagy Andreas
    Chira Paul
    Maier Lucian
    Banoi David
    Moldovan Dragos
    Szentes Mihai
    Mihut Catalin
    Rusu Catalin
    Pop Codrin
    Farcas Luca Tudor
  • Liceul Special
    Gheorghe
    Atanasiu Timisoara

    Antrenor: Todorescu Silviu Catalin

    Echipa
    Deogariu Marian
    Kardos Florin
    Amarascu Marian
    Sigartau Adrian
    Balan Cristian
    Balan Marius
    Anichitei Codrut
    Dudas Petrisor
    Hodos Petre
    Driter Constantin
    Magvei Beniamin
    Liceul Waldorf
    Timisoara Timisoara

    Antrenor: Szasz Timea Elisabeta

    Echipa
    Costinas Bogdan
    Scinteie Daniel
    Dinca Andrei
    Ispas Vlad
    Briciu Matteo Luca
    Kovacs Robert
    Filip Ferencz
    David Hehm
    Colegiul Tehnic
    Auto Traian
    Vuia Focsani

    Antrenor: Manole Daniel

    Echipa
    Botez Claudiu
    Mocanu Ionut
    Vintila Daniel
    Leat Bogdan
    Tudose Cosmin
    Toma Catalin
    Calen Alin
    Rosu Silviu
    Riciu Daniel
    Dumitru Adrian
    Liceul Teoretic Gataia

    Antrenor: Susman Cosmin

    Echipa
    Hajdu Samule
    Ichim Miodrag
    Covaci Raul
    Sladics Raul
    Ulrich Lucas
    Lupastean Raoul
    Gyalus Deian
    Susman Victor
    Rata Marian
    Olar Alexandru
    Liceul Tehnic
    de Industrie
    Alimentara Timisoara

    Antrenor: Mezo Alexandru Marius

    Echipa
    Simion Alexandru
    Pesteleu Alin
    Bene Catalin
    Gavrila Andrei
    Iancu Alin
    Todosi Mihai
    Vasilica Marco
    Radu Florian
    Tataru Lucian
    Harbovan Razvan
    Damian Adrian
    Neag Valentin
    Colegiul Tehnic
    Edmond Nicolau Bucuresti

    Antrenor: Sirbu Dan

    Echipa
    Burlu Andrei
    Gheorghe Alexandru
    Musat Adrian
    Maghecescu Denis
    Ticamoca Robert
    Dena Mihai
    Malik Ahmed
    Giurca Luigi
    Vlad Apostol
    Paladiu Albert
    Pirvescu Florin
    Bors Stefan
    Tanase Iulian
    Iacob Adrian
    Ionescu Nicusor
  • Colegiul Tehnic
    I.C.Stefanescu Iasi

    Antrenor: Pascariu Cristian

    Echipa
    Rusu Andrei
    Masliucov Tudor
    Lucan Cosmin
    Holodenco Andrei
    Miron Madalin
    Balteanu Vlad
    Tanasa Andrei
    Covuliuc Ovidiu
    Chimu Eduard
    Afloarei Cadian Marcel
    Dianu Alexandru
    Sarbusca Mihai
    Colegiul Tehnic
    I.C.Stefanescu Iasi

    Antrenor: Pascariu Cristian

    Echipa
    Angheluta Doina
    Podiuc Florentina
    Corbu Bianca
    Salcianu Georgiana
    Chelaru Catalina
    Serban Mihaela
    Pincu Petronela
    Antighin Andreea
    Liceul
    Tehnologic
    Dimitrie
    Leonida Constanta

    Antrenor: Patrascu Ionut

    Echipa
    Burduja Constantin
    Aldea Ialcin
    Anton Gabriel Alexandru
    Agali Emre
    Ghita Sebastian
    Gogoi Marian
    Amaya Enamorado Morris
    Alpetrii Valentin
    Telisca Andrei
    Paraipan Bogdan
    Liceul
    Constantin
    Brincoveanu Horezu

    Antrenor: Nistor Paul Valerian

    Echipa
    Marian Nicolae Gabriel
    Florescu Cosmin Stefan
    Prutaru Vasile Catalin
    Anghelescu Ionut Alexandru
    Dobrescu Vasile Alexandru
    Prostoiu Talpescu Mihai
    Nicolae Constantin Alexandru
    Negoescu Vasile
    Nistor Razvan
    Diaconu Ionut Madalin
    Todeci Teodor
    Beoleru Albert Constantin
    Liceul
    Tehnologic de
    Industrie
    Alimentara Timisoara

    Antrenor: Mezo Alexandru Marius

    Echipa
    Dunia Paula
    Abrudan Cristina
    Verga Maria
    Dohinca Luiza
    Freund Amalia
    Canta Mihaela
    Iantis Paula
    Susany Andreea
    Ciobanu Emilia
    Dragos Maria
    Dogariu Bogdana
    Visinau Elisabeta
    Marincu Andreea
    Cracin Bianca
    Stoenica Gabriela
    Colegiul Stefan
    Odobleja Craiova

    Antrenor: Croitoru Matei

    Echipa
    Cioica Mihaela
    Tanase Eli
    Conti Anisoara
    Avram Sabina
    Bana Raluca
    Beatrice Adelina
    Tudorache Larisa
    Simion Alexandra
    Trandafir Ionela
    Chelu Bianca
  • Colegiul Tehnic
    Dimitrie
    Leonida Petrosani

    Antrenor: Durbaca Loredana Mirela

    Echipa
    Munteanu Silviu
    Coroian Cosmin
    Stoica Laurentiu
    Jurcau Remus
    Rad Marius
    Daneasa Florin
    Bejan Ionut
    Matras Claudiu
    Bena Adrian
    Murarasu Ion
    Liceul
    Tehnologic Elie
    Radu Bucuresti

    Antrenor: Stoian Nelu

    Echipa
    Radovici Alexandru Florin
    Sfiea Paul Adrian
    Niculae Marius George
    Ilie Cristian
    Ianos Florin
    Chivu Roberto Stefan
    Cocu Marian Neculai
    Tudorie Iulian Florentin
    Stancu Denis Petre
    Bugeanu Claudiu Andrei
    Ghioc Bogdan Alexandru
    Mandragiu Antonio Liviu
    Grigoriu Viorel Daniel
    Raducan Robert
    Vasaru Alexandru
    Liceul Tehnic
    Oltea Doamna Dolhasca

    Antrenor: Rotariu Petru Alin

    Echipa
    Cioratanu Alexandru Ovidiu
    Costan Sprival Matei Cristian
    Floristeanu Tiberiu Vasile
    Cojocaru Ionut Radu
    Coliba Eduard Cristian
    Dumitru Gheorghe
    Nastasa Constantin
    Morosanu Costel Ciprian
    Masnas Mihai
    Radu Petrica Adrian
    Liceul Tehnic
    Oltea Doamna Dolhasca

    Antrenor: Rotariu Petru Alin

    Echipa
    Schiopu Loredana Elena
    Schiopu Roxana Georgiana
    Grigoras Elena Ioana
    Artenie Silvia Bianca
    Agafita Maria Iustina
    Mihai Ionela Andreea
    Murga Maria Andreea
    Murga Madalina Mihaela
    Budeanu Stefanica
    Piriiala Jesyca
    Liceul Teoretic
    Silviu Dragomir Ilia

    Antrenor: Lascus Oana

    Echipa
    Blagaila Darius
    Catuta Ionut
    Padurean Dorin
    Iordan Laurentiu
    Stanila Sebastian
    Gheorghe Florin
    Danc Ovidiu
    Belus Razvan
    Salistean Raul
    Tudor Kaius
    Ciora Dragos
    Moldovan Dacian
    Vlaicu Samuel
    Biro Laurentiu
    Colegiul
    Economic Maria
    Teiuleanu Pitesti

    Antrenor: Constantin Lavinia

    Echipa
    Burcea Alexandru
    Penescu Bogdan
    Serban Marius
    Parvu Cristian
    Bejenaru Andrei
    Stoian Alexandru
    Diaconu Cristian
    Stanca Antonio
    Preda George
    Stan Alexandru
  • Colegiul
    National Gh.
    Vranceanu Bacau

    Antrenor: Balcan Ion

    Echipa
    Farmatu Andrei
    Balaban Stefan
    Gora Silviu Constantin
    Balaban Teodor
    Apostu Vlad
    Axinia Sabin
    Popescu George
    Serban Rares
    Haivas Eduard
    Popa Sebastian
    Mandrila Andrei
    Colegiul
    National de
    Informatica
    Carmen Sylva Petrosani

    Antrenor: Lazar Ileana

    Echipa
    Mihalache Sergiu
    Istrate Dragomir Vladut
    Nicu Alexandru Laurentiu
    Boca Teodor Flavius
    Yisla Stefan Rares
    Serban Andrei
    Calin Claudiu Nicolae
    Turdean Alexandru Codrut
    Natanga Razvan Cristian
    Kadar Mihai Adrian
    Stoica Laurentiu Alin
    Colegiul Sf.
    Iosif Bucuresti

    Antrenor: Bogdan Nicolae Lucian

    Echipa
    Ioncea Rares
    Ionescu Alexandru
    Raducanu Alexandru
    Robert Ghenu
    Trache Stefan
    Bogdan Ionut
    Pascu Adnan
    Botirca Daniel
    Wurtz Robert
    Balint Robert
    Corcodel Ioan Cosmin
    Pitica Daniel
    Micu Eduard
    Sutru Octavian
    Morosan Radu Adru
    Colegiul Tehnic
    Feroviar Mihai
    I Bucuresti

    Antrenor: Soare Valentin

    Echipa
    Dobre Dragos
    Toila Cristian
    Barbu Daniel
    Mierlici Catalin
    Padineanu Ionut
    Ciubotaru Iulian
    Dumitru Costel
    Jianu Alexandru
    Plie Adrian
    Tudor Alexandru
    Ditu Alexandru
    Dusa Constantin
    Iordache Florin
    Haita Florin
    Pon Ghinea
    Colegiul
    Economic D.P.M Alba Iulia

    Antrenor: Salade Doru

    Echipa
    Jurj Iancu Alexandru
    Bartha Mihai
    Mandrean Cosmin
    Ispas Ionut
    Barlog Raul
    Morarie Razvan
    Norita Alexandru
    Sberea Laurentiu
    Birbuta Robert
    Popa Denis
    Nistor Lucian
    Vlad Calin
    Apolzan George
    Soos Erik
    Colegiul
    National Dinicu
    Golescu Campulung

    Antrenor: Cretu Cristi

    Echipa
    Diaconu Denis Andrei
    State Iustin Gabriel
    Ticuleasa Bogdan Gabriel
    Neferu Mihnea
    Ghita Cosmin Alin
    Mizgaciu Serban
    Podea Roberto
    Oneissi Alexandru
    Ciobanu Eduard Mihai
    Babus Razvan Andrei
    Popovici Vlad Andrei
    Stana Ion Eduard
    Prunoiu Andrei Glavan
    Busuioc Teodor
  • Colegiul de
    Industrie
    Alimentara Galati

    Antrenor: Balanica Bogdan Octavian

    Echipa
    Arhire Marius Andrei
    Plesu Iulian Leonard
    Zaharia Florin Adrian
    Crisan Robert
    "
    Munteanu Andrei Radu"
    Vingheac Catalin Andrei
    Mighiu Alexandru Eduard
    Atanasiu Alin Alexandru
    Dediu Marcel
    Stan Alexandru
    Stanescu Albert
    Bandac Bogdan
    Zaharia Florin Adrian
    Papuc Marius
    Colegiul Tehnic
    Radu Negru Galati

    Antrenor: Leon Victor

    Echipa
    Dima Florin
    Banu Razvan
    Aldea Iulian
    Dragomir Cosmin
    Ciurea Florin Alin
    Rusu Marius George
    Popa Sebastian Marian
    Cosnita Marian
    Andrei Pavel Paul
    Stoica Ionut
    Sabuc Catalin Andrei
    Liceul Teoretic
    Grigore Moisil Timisoara

    Antrenor: Belea Florin Corneliu

    Echipa
    Tomici Iasmin
    Murariu Sebastian
    Bereznicu Vasile
    Serpe Dorin
    Duricu Vlad Marco
    Iser Luca
    Cimpan Marko Valentin
    Man Octavian
    Herisanu Cristian Nicolae
    Bandi Eusebiu Catalin
    Onetiu Eduard
    Matic Dejan Andrei
    Nedelcu Denis Mircea
    Grigore Atimut Ionut Orlando
    Mane Emanuel Nicolae
    Colegiul Tehnic
    Arurel Vlaicu Baia Mare

    Antrenor: Fandarac Darius

    Echipa
    Mitigus Alexandru
    Telcian Alin
    Muresan Ionut
    Mos Alexandru
    Gereben Marius
    Meti Ricardo
    Ilies Anton
    Serban Sorin
    Sasaran Ionut
    Onuc Cristi
    Cristea Laurentiu
    Tututa Catalin
    Covaci Adrian
    Cin Nicolae
    Colegiul Tehnic
    Henri Coanda Timisoara

    Antrenor: Mezo Alexandru Marius

    Echipa
    Iovicin Catalin
    Nicolaescu Ruben
    Mihaescu Alexandru
    Gradinaru Gabriel
    Gociu Denis
    Cerna Valentin
    Duna Andrei
    Toman Cosmin
    Chelbu Gabriel
    Wanderer Robert
    Agrigoroaei Olimpiu
    Baiant Alexandru
    Costea Samuel
    Liceul
    Tehnologic Nr.1 Suplacu de Barcau

    Antrenor: Kormendi Gyula

    Echipa
    Bersenszki Eduard
    Kis Mark
    Kovacs Csaba
    Kovacs Roland
    Muresan Roland
    Okros Szabolcs
    Solymosan Ferencz
    Stanc Adam
    Szodorai Csaba
    Tont Onisim
    Tont David
    Pop Vlad
  • Liceul
    Tehnologic
    Silvic Cimpeni

    Antrenor:

    Echipa
    Colegiul Tehnic
    Miron Costin Roman

    Antrenor: Talmacel Adelin Stefan

    Echipa
    Trifasi Amalia
    Anton Oana
    Grasu Carmen
    Andrei Georgiana
    Agu Nicula
    Moscru Manuela
    Tabuica Antina
    Borcila Florentina
    Danila Ana
    Nedelcu Madalina
    Poiana Oana
    Nistor Alexandra
    "Colegiul
    National Horia Closca si Crisan"

    Antrenor: Alba

    Echipa
    Padurean Vasile
    Idith Vlad
    Ursu Alexandru
    Bruzan Cosmin
    Olalau Cosmin
    Negrea Andrei
    Bardea Andrei
    David Sorin
    Nicoara Bogdan
    Ghib Lucian
    Stan George
    Liceul Teoretic
    Dan Barbilian Campulung

    Antrenor: Muraru Ioana

    Echipa
    Ioan Mihai Constantin
    Isbasoiu Bogdan
    Oancea Mihai Ciprian
    Prunoiu Florin Antonio
    Solomon Alexandru
    Branescu Lucian Manuel
    Solomon Adiel Alexandru
    Stancu Gabriel
    Badea Ionut Valentin
    Gava Razvan Andrei
    Liceul
    Tehnologic
    Mihai Eminescu Dumbraveni

    Antrenor: Carlig Cristian

    Echipa
    Bernicu Sebastian
    Curelusa Denis Bogdan
    Paval Sorin
    Rata Marius
    Bolocan Vlad Bogdan
    Paval Dinu Sebastian
    Tacu Catalin
    Ifrim Costinel
    Cojocaru Cristian Alexandru
    Sumanariu Ruben Danut
    Birnicu Ionel
    Radauceanu Alexandru Catalin
    Tocila Dorin
    Podariu Alexandru Cezar
    Baies Mihaita
    Liceul Teoretic
    Gheorghe Sincai Cluj-Napoca

    Antrenor: Ilea Dana Ramona

    Echipa
    Andriesa Maria
    Baritchi Anda
    Borodi Raluca
    Gherau Andra
    Man Antonia
    Tibrea Daria
    Tripon Carina
    Vancea Cristina
    Ilies Denisa
    Zapartau Miriam
  • Colegiul Tehnic
    Edmond Nicolau Braila

    Antrenor:

    Echipa
    Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Baia Mare

    Antrenor:

    Echipa
    Scoala
    Superioara
    Comerciala
    Nicolae
    Kretzulescu Bucuresti

    Antrenor: Toma Aida

    Echipa
    Manea Catalin
    Ilisescu Cosmin
    Constantin Daniel
    Dumitru Cosmin
    Enache Alberto
    Simion Titel
    Giuroescu Alexandru
    Pavel Costel
    Dinca Cristian
    Cazacu Roberto
    Ivascu Madalin
    Popescu Andrei
    Liceul
    Tehnologic
    Stefan
    Manciulea Blaj

    Antrenor: Marcu Ioan

    Echipa
    Anusca Ioan
    Fratila Rares Madalin
    Ivan Ioan Razvan
    Mosneag Bogdan Ioan
    Varga Bogdan Alexandru
    Halas Silvius Cristian
    Fodor Zaharia Daniel
    Draghita Nicolae Sebastian
    Moldovan Ionut Daniel
    Serban Daniel Sergiu
    Oarga Dragos Emil
    Corlea Raul Tiberiu
    Macarie Bogdan Alin
    Vulc Sorin Florin
    Bulucz Silviu
    Colegiul
    Economic Virgil
    Madgearu Galati

    Antrenor: Gheorghita Ion

    Echipa
    Dinicuta Andrei
    Chirila Iulian
    Coada Ionut
    Ionascu Lorin
    Scarlat Tudor
    Apostol Giuliano
    Iliescu Daniel
    Radu Stefan
    Buliga Dan
    Airinei Ionut
    Colegiul Tehnic
    Petru Musat Suceava

    Antrenor: Bighei Robert Constantin

    Echipa
    Halip Simen
    Constantin Calin Petrovschi
    Serediuc Ionut Lucian
    Naharniuc Mihai Marius
    Rotaru Alexandru Robert
    Alexiuc Daniel Radu
    Nita Marius Paul
    Iosip Marian Mihai
    Iosub Samuel
    Bergheaua Dumitra
    Lupu Stefan
    Aursulesei Andrei Robert
    Punguta Dumitru Alexandru
    Lovrariu Marius Adrian
  • Liceul Teoretic
    George Emil
    Palade Constanta

    Antrenor: Geafar Turchian

    Echipa
    Zaharia Alin
    Caraiola Dimitris
    Pana Mircea
    Nicolae Alexandru
    Pagu Vama Bogdan
    Bica Sebastian
    Vasile Alexandru
    Moraru Adrian
    Resit Endis
    Costache Antonio
    Ungureanu Sebastian
    Liceul Teoretic
    George Emil
    Palade Constanta

    Antrenor: Geafar Turchian

    Echipa
    Chesnoiu Carmen
    Barau Adriana
    Contu Elena
    Bodoiu Alexanadra
    Mardare Andreea
    Subtirica Miruna
    Poponete Adina
    Saramambet Andreea
    Iacob Diana
    Bobaru Alexandra
    Sandu Denisa
    Saisuc Raluca
    Plopeanu Maria
    Liceul Tehnic
    Aurel Vlaicu Baia Mare

    Antrenor: Nechita Dorel

    Echipa
    Boldijar Brindusa Alexandra
    Silaghi Roberta Johana
    Breban Larisa Andreea
    Buftea Valeria Lenuta
    Ghiapias Dana Simona
    Husar Denisa Ada
    Sava Denisa Andreea
    Buftea Daniela Alexandra
    Danila Roberta Alexandra
    Pteanc Raluca
    Predoi Georgiana
    Liceul
    Tehnologic
    Aurel Vlaicu Cluj-Napoca

    Antrenor: Stanila Marian

    Echipa
    Darte Georgiana Maria
    Feleuctean Corina Maria
    Hoca Luminita Paula
    Indrei Doriana Persida
    Popa Loredana Stefania
    Moldovan Denisa
    Liceul Teoretic
    Petofi Sandor Sacuieni

    Antrenor:

    Echipa
    Liceul Teoretic
    Filipestii de
    Padure Filipestii de Padure

    Antrenor: Florescu Ionut

    Echipa
    Ciobanu Romulus
    Nicolae Alin
    Ciujdel Bogdan
    Toader Marius
    Tarnauceanu Iulian
    Badoi Valentin
    Soica Valentin
    Algociu Tedy
    Mihai Victor
    Negurita David
  • Seminarul
    Teologic Liceal
    Sf.Iosif
    Marturisitorul Baia Mare

    Antrenor: Augustin Alexandru

    Echipa
    Turus Lucian
    Giurgiu Daniel Ioan
    Ursu Iulian Nicusor
    Latis Olimpiu Adelin
    Petrut Andrei
    Costin Alexandru
    Silaghi Ionut George
    Severa Ioan
    Seminarul
    Teologic Liceal
    Sf.Iosif
    Marturisitorul Baia Mare

    Antrenor: Augustin Alexandru

    Echipa
    Ionescu Amalia Melania
    Bude Larisa Oana
    Chira Daiana Crina
    Varga Lorena Elisabeta
    Lupse Antoanela Cristina
    Pop Andreea Ioana
    Mar Denisa Ana Maria
    Camaras Simona Maria
    Colegiul Tehnic
    Valeriu D.Cotea Focsani

    Antrenor: Saragea Stanel

    Echipa
    Mihai Virgil
    Tanase Madalin
    Olariu Costel
    Visan Lucian
    Ferariu Gabriel
    Tomulescu Gabriel
    Barbu Valentin
    Constantin Dorin
    Grosu Costel
    Cenusa Paul
    Vaida Andrei
    Negru Alexandru
    Momanu Adrian
    Tafta Marinel
    Liceul
    Constantin
    Brancoveanu Horezu

    Antrenor: Hoanta Augustina

    Echipa
    Botea Georgiana
    Cosma Adriana
    Istocescu Roxana
    Popescu Nicoleta
    Biscu Cosmina
    Ciolpan Roxana
    Tanasie Ana Maria
    Ispas Andreea
    Gogeoman Alexandra
    Sardarescu Alexandra
    Colegiul
    National
    Emanuil Gojdu Oradea

    Antrenor: Hulea Daniel

    Echipa
    Handra Andrei
    Botoc David
    Birladeanu Horga
    Blaga Remus
    Rada Silvia
    Jurgiu Flaviu
    Has Darius
    Firea Octavian
    Ardelean Tudor
    Mester Stefan
    Halmagean Marc
    Mirghis Vlad
    Ciolos Fabian
    Beiusan Razvan
    Pop Tudor
    Colegiul
    National
    Banatean Timisoara

    Antrenor: Durnea Ovidiu

    Echipa
    Oprea Lucian
    Gavruta Gabriel
    Lazar Alexandru
    Birau Denis
    Dinca Alexandru
    Voia Vlao
    Belea Adrian
    Codrean Eduard
    Postolache Alexandru
    Musat Alexandru
  • Liceul
    Tehnologic
    Vinga Vinga

    Antrenor: Versan Ramiro

    Echipa
    Crisan Sebastian
    Covaciu Gabriel
    Ioniga Marius
    Gruia Denis
    Nyamcsuk Andrei
    Butariu Daniel
    Garba Adelin
    Demian Andrei
    Orbulescu Dorin
    Serba Paul
    Liceul
    Tehnologic
    Special Samus Cluj-Napoca

    Antrenor: Condor Adrian

    Echipa
    Lingurar Ioan
    Lakatos Samuel
    Czuli Adrian
    Coloji Ioan
    Prigoana Ovidiu
    Lungu Emanuel
    Deak Denyis
    Kovacs Bogdan
    Prezmer Hunor
    Antol Gabriel
    Berki Casian
    Filaton Alexandru
    Liceul Teoretic
    Mihai Veliciu Chisineu-Cris

    Antrenor: Birta Sorin

    Echipa
    Ionut Todinca
    Miron Razvan
    Chis Ionut
    Horga Andrei
    Gubani Milan
    Sandor Radu
    Gologan Andrei
    Algeorge Ionut
    Albu Andrei
    Santa Paul
    Colegiul German
    Goethe Bucuresti

    Antrenor: Nistor Bogdan

    Echipa
    Neagu Remus
    Mihalcescu Alexandru
    Mihalcescu Mathias
    Cristescu Alexandru
    Varlan Cristian
    Achim Cristian
    Stanciu Luca
    Staicu Sorin
    Micu Vlad
    Filote Victor
    Voicu Stefan Petru
    Bordea Mihnea
    Cristea Mihai
    Vraciu Petru
    Liceul Teoretic
    George Valsan Faurei

    Antrenor: Fliter Cristi Daniel

    Echipa
    Bardas Catalin
    Ion Cosmin
    Badea Mihai
    Spinu Marian
    Pescaru Alexandru Teodor
    Gheorghe Ionut
    Todirascu Ionut Daniel
    Tataru Marian
    Dinu Nicusor
    Bordei Mihaita Petrinel
    Liceul
    Tehnologic
    Petofi Sandor Lazuri

    Antrenor: Bogdan Daniel

    Echipa
    Szabad David
    Touth Markosz
    Campean Alex
    Chis Armando
    Toth Giani
    Dezsi Zoltan
    Pater Alex
    Peter Zsolt
    Egei Cristian
    Sis Manfred
    Pinces Csaba
  • Colegiul
    National
    Kolcsey Ferenc Satu Mare

    Antrenor: Kristof Mihail

    Echipa
    Balog Eric
    Bene Zoltan
    Koteles Zoltan
    Szantai Szabolcs
    Matyas David
    Nyikora David
    Szenas Akos
    Nagy Zsombor
    Bucs Matyas
    Marton Istvan
    Mihaly Adorjan
    Fogel Peter
    Tempfli Peter
    Colegiul Tehnic Buzau

    Antrenor: Suditu Stefania

    Echipa
    Raghina Cornel
    Negoita Stefan Sorin
    Chelmus Catalin
    Spiridon Zisu Ovidiu Iulian
    Girlescu Alexandru Gabriel
    Fratila Daniel Florin
    Matei Aurel
    Oprea Catalin Adrian
    Banaurs Ionel Mirel
    Bonciu Vladut
    Paduraru Ionut Daniel
    Popescu George Marian
    Liceul Preda
    Buzescu Berbesti

    Antrenor: Ghiorghie Ionut Catalin

    Echipa
    Belea Robert Gabriel
    Gherghe Alexandru Nicolae
    Lazar Bogdan Ion
    Mozoc Andrei Alexandru
    Cojanu Raul Ilie
    Grigore Cornel Adelin
    Coverca Petre Andrei
    Kierascu Ionut Mihail
    Cotolan Andrei marcel
    Cristescu Gheorghe Catalin
    Vaduva Madalin Onisim
    Ciuteanu Andrei Catalin
    Pauna Ion
    Rada Petrisor Victoras
    Boeangiu Paul
    Liceul
    Tehnologic
    Ludus Ludus

    Antrenor: Ciuca Claudiu Corneliu

    Echipa
    Olariu Adelin
    Hapa Mihail
    Grec George
    Morar Raul
    Tiriec Ervin
    Chetan Adrian
    Degan Daniel
    Pacurar Vasile
    Bako Otto
    Moldovan Paul
    Gherasim Razvan
    Moldovan Laurentiu
    Tandea Rares
    Liceul
    Tehnologic
    Ludus Ludus

    Antrenor: Ciuca Claudiu Corneliu

    Echipa
    Vaida Renata
    Szekeliy Evelin
    Grosu Alexandra
    Balla Kinga
    Laszlo Iulia
    Incze Ibolya
    Rus Roxana
    Reti Orsolya
    Varga Mihaela
    Savisca Georgiana
    Veres Ecaterina
    Liceul
    Tehnologic
    Petre Ionescu
    Muscel Domnesti

    Antrenor: Balasoiu Vasile

    Echipa
    Banica Cristian
    Bucar Ionut
    Ciuca Alexandru
    Molea Mihai
    Banu Oliver
    Rosu Georgian
    Ciubuc Madalin
    Nila Petrut
    Nica Marian
    Banica Nicusor
  • Liceul
    Tehnologic
    Petre Ionescu
    Muscel Domnesti

    Antrenor: Balasoiu Vasile

    Echipa
    Mateescu Iuliana
    Hiricoiu Stefania
    Grigoroiu Agripina
    Bongau Maria Lavinia
    Alboiu Bihnea
    Ogoreanu Bianca
    Nicut Bianca
    Mota Ioana Cristina
    Botezatu Ionela
    Popa Cristina
    Colegiul Tehnic
    Emanuil
    Ungureanu Timisoara

    Antrenor: Bindariu Ioan Gheorghe

    Echipa
    Bodochi Alexandru Romario
    Bocsan Sebastian
    Cutitaru Nicolae Casian
    Mircea Casian
    Radulescu Silviu Adrian
    Popan Narcis
    Popescu George Alexandru
    Stefan Andrei Florin
    Mihai Andrei Gabriel
    Dragoi Mihai Alexandru
    Morariu Razvan Andrei
    Filip Dragan Gabriel
    Alseidi Anas
    Nicolin Emanuel Raul Petre
    Liceul Teoretic
    Emil Racovita Galati

    Antrenor: Ivascu Ionut

    Echipa
    Mazilu Claudiu
    Grozav Robert
    Oprisan Dragos
    Serban Valentin
    Andronache Ionut
    Miron Sabin
    Elisei Razvan
    Iordan Eric
    Munteanu Rares
    Caraiman Cristian
    Liceul
    Tehnologic
    Costesti Costesti

    Antrenor: Banu Mariana Luiza

    Echipa
    Carstea Florentina
    Grancea Elena Isabela
    Ion Iuliana Andreea
    Neacsu Irina Elena
    Popescu Valeriana
    Panescu Florentina
    Stanculescu Teodora
    Mihai Ana Maria
    Visinescu Maria Andreea
    Iordache Iuliana Nicoleta
    Liceul
    Tehnologic
    Petru Poni Bucuresti

    Antrenor: Onescu Bogdan

    Echipa
    Craciun David
    Bibinica Adrian
    Ivan George
    Boscu Alexandru
    Vasile Marian
    Feraru Adrian
    Grigore Erich
    Tenea Stefano
    Nastasia Luis
    Bucur Ionut
    Colegiul
    National Emil
    Botta Adjud

    Antrenor: Stoian Valentin

    Echipa
    Palade Mihai Alexandru
    Popa Dragos
    Grigore Alexandru Stefan
    Tabacaru George Alexandru
    Frangolea Bogdan Gabriel
    Grigore Dragos Iulian
    Brumaru Andrei Catalin
    Rotaru Narcis Josana
    Bejan Robert Andrei
    Iosub George
    Darie Bebe Florin
    Grajdeanu Robert
    Barbu Ciprian
  • Colegiul
    National Emil
    Botta Adjud

    Antrenor: Stoian Valentin

    Echipa
    Grobnicu Ena Ioana
    Ganea Bianca Petronela
    Barau Andreea Ramona
    Marcu Aida
    Macedon Anca Ioana
    Cojocaru Bianca Elena
    Bostan Madalina
    Sandu Madalina
    Dinu Otilia
    Pavel Ana Maria
    Iacob Ramona
    Simionescu Andreea Beatricia
    Teuta Andra Luminita
    Neagu Milena Maria
    Petrea Vasilica
    Colegiul Tehnic
    Energetic Craiova

    Antrenor: Nanu George

    Echipa
    Negru Radu
    Gheorghe Andrei
    Ion Catalin
    Toma Andrei
    Popescu Marian
    Florea Alin
    Gherghina Andrei
    Frasineanu Ionut Cristian
    Tabacu Mario Dimitrie Andrei
    Stamate Teodor
    Marin Marian Alin
    Liceul cu
    Program Sportiv Bacau

    Antrenor: Gorun Ioan

    Echipa
    Tataru Gabriela Carmen
    Jitaru Iuliana Florina
    Rotaru Diana Alexandra
    Bujor Andreea Ionela
    Ardeleanu Alina Elena
    Bindar Madalina Maria
    Gavrila Gabriela Diana
    Mihalachioai Mihaela
    Marian Flora Elena
    Pangescu Malina
    Pascu Ana Diana
    Cernat Andra Elena
    Cernat Adina Costina
    Antal Ana Maria
    Oprintaroiu Valentina
    Colegiul
    National Dragos
    Voda Campulung Moldovenesc

    Antrenor: Lupu Constantin Bogdan

    Echipa
    Tudorici Ilinca
    Mareniuc Alexandra Raluca
    Ifrim Ana larisa
    Negrea Anca Gabriela
    Lasenciuc Adela
    Hrom Emilia Claudia
    Cepisca Sandra Maria
    Maciujac Anda Elena
    Poenari Raluca Andreea
    Evenciuc Andreea
    Colegiul
    National Dragos
    Voda Campulung Moldovenesc

    Antrenor: Lupu Constantin Bogdan

    Echipa
    Iacob Adrian
    Berchi Vlad
    Creciunescu Aurelian Bogdan
    Andronicescu Vasile Teodor
    Drebitca Ionut Andrei
    Zbranca Andrei
    Morosan Ionut
    Bodnar Marian
    Feibel Madalin Alexandru
    Iosep Alexandru Cornel
    Rebenciuc Pavel Ciprian
    Ursescu Mihai Ciprian
    Macovei Cezar Andrei
    Strugar Cezar Sebastian
    Colegiul
    National de
    Muzica George
    Enescu Bucuresti

    Antrenor: Dineci Marian

    Echipa
    Coloava Ionut
    Ciot Tiberiu
    Bujor Claudiu
    Marcu Alexandru
    Plesa Narcis
    Maracine Andrei
    Truica Sorin
    Radu George
    Turcitu Florin
    Buneata Marius
  • Colegiul Tehnic
    Edmond Nicolau Focsani

    Antrenor: Ambrosie Ionel

    Echipa
    Tarba Alexandru Dumitrache
    Vetrescu Robera
    radu Florin
    Ravoiu Mihail
    Tudose George
    macovei Madalin
    Stefan Catalin
    Visan Samir
    Iorgu Andrei Viorel
    Cursaru Horatiu
    Liceul Don
    Orione Oradea

    Antrenor: Moga Teodora

    Echipa
    Onita Ionut
    Lucacs Arnold
    Gondor Laurentiu
    Popoviciu manase
    Popovici Luca
    Farago Darius
    Belea Bogdan
    Neacsa Denis
    Balint Cristian
    Capatana Andrei
    Herman Patrik
    Cote Daniel
    matei Alex
    Catisan Adrian
    Halmagean Andrea
    Liceul
    Tehnologic
    Dr.F.Ulmeanu Ulmeni

    Antrenor: Pop Daniel Vasile

    Echipa
    Stoica Claudiu
    Pintea Ionut
    Ardelean Andrei
    Chince Sebastian
    Ferenczi Alpar
    Moldovan Vasile
    Homorodan Catalin
    Morar Lucian
    Horotan Bogdan
    Covaciu Bogdan
    Liceul
    Tehnologic
    Economic
    V.Madgearu Iasi

    Antrenor: Paval Constantin

    Echipa
    Sergiu Doroftei
    Alin Spanu
    Adrian Curcudel
    Adelin Petrisor
    Denis Tanana
    Sebastian Gafincu
    Roberto Mantale
    Gheorghita Ciobanu
    Alexandru Iftode
    Teodor Alexandrescu
    Andrei Axinte
    Liceul
    Tehnologic Ocna
    Mures Ocna Mures

    Antrenor: Sanislav Sebastian Ovidiu

    Echipa
    Popa Raul
    Lucaci Gabriel
    Petean Raul
    Naghi Vlad
    Ganea David
    Lacatus Darius
    Mirza Iuliu
    Ruja Iulian
    Puscas Eduard
    Dandos Emil
    Szakacs Norbert
    Mogos Sorin
    decean Darius
    Colegiul
    Dobrogean Spiru
    Haret Tulcea

    Antrenor: Paraschiv Aurel

    Echipa
    Mastica Filip
    Dimache Dumitrel
    Penaru Ionut
    Cladiade Robert Bogdan
    Sterea Andrei
    Grigore Cristian
    Cristea Narcis
    Alexe Ovidiu
    Mihail Adrian
    Carastaicu Alexandru
    Vlad Stefan Claudiu
    Vlad Cristian
  • Colegiul
    National Stefan
    cel Mare Hirlau

    Antrenor: Danielevici Iulian Constantin

    Echipa
    Ursache Malina
    Enea Ana Stefana
    Maxinoaea Maria Madalina
    Lungu Andreea Denisa
    Plesca Paula
    Tatarusanu Emanuela
    Entoc Ionela Paulina
    Iancu Pascu Ana Maria
    Curca Mihaela
    Rotaru Simina
    Tatarusanu Daniela Stefania
    Volosin Elena
    Ciornei Denisa
    Luca Maria Madalina
    Pascu Delia Gabriela
    Liceul
    Tehnologic 1
    Mai Ploiesti

    Antrenor: Moldovanu Dragos

    Echipa
    Vlad Diana
    Ene Eliza
    Ion Andreea
    Sandu Georgiana
    Olteanu Gabriela
    Moldoveanu Gabriela
    Dragan Emilia
    Moldovanu Larisa
    Riciu Stefania
    Giusseppe Adriana
    Matei Laura
    Minca Maria
    Liceul
    Tehnologic 1
    Mai Ploiesti

    Antrenor: Moldovanu Dragos

    Echipa
    Obreja Iosif
    Obreja Stefan
    Rudaru Eugen
    Bruma Ronaldo
    Moise Antonio
    Nitu Denis
    Nastase Antonio
    Iacob Andrei
    Sobre Mihai
    Ilie Dumitru
    Mosneanu Florin
    Ilie Robert
    Barascu Cornel
    Nicolae Razvan
    Militaru Alexandru
    Colegiul
    National Stefan
    cel Mare Hirlau

    Antrenor: Danielevici Iulian Constantin

    Echipa
    Puiu Vlad Gabriel
    Carja Valentin Vasile
    Motriuc Sebastian Ioan
    Pavel Sebastian Andrei
    Surugiu Paul vasile
    Borcoi Catalin Casian
    Cernescu Valentin Dumitru
    Liuta Vasile
    Tincu Mihai Laurentiu
    Bejan Eusebiu Andrei
    Baean Bogdan
    Paliciuc Gabriel
    Cernescu Florin
    Nechita Andrei Vasile
    Todiras Gabriel
    Colegiul
    Economic
    Nicolae
    Titulescu Baia Mare

    Antrenor: Calin Gheorghe

    Echipa
    Boje Bogdan Ioan
    David Simion Andru
    Iosif Serban Marian
    Ardelean Andrei Daniel
    Man Eduard Corin Mihail
    Hrusca Ban Ionut
    Horincar Bogdan
    Cristian Ionut Alexandru
    Pop Daniel Gabriel
    Valean Bogdan
    Florea Alex Ioan
    Liceul Teoretic
    Tudor
    Vladimirescu Bucuresti

    Antrenor: Gherghe Alexandru Gabriel

    Echipa
    Ghfouri Samira
    Orzea Iulia
    Tudoroiu Daniela
    Bolea Bianca
    Ene Alina
    Stan Irina
    Milea Mihaela
    Petrache Norina
    Nicolae Andreea
    Birjandi Plantena
  • Liceul
    Tehnologic
    Doamna Chiajna Rosu-Chiajna

    Antrenor: Jecu Mircea

    Echipa
    Marin Ovidiu Marian
    Ristea Alexandru Alberto
    Radu Serban Alexandru
    Andrei Cristian Marian
    Chiriac Mihai Dan Dumitru
    Panescu Alexandru
    Costache Alexandru Silviu
    Maria Cristian Nicolae
    Paliu Andrei Razvan
    Stancu Florin Alexandru
    Stere Giani Marian
    Petcu Petrut Cristian
    Craiu Stefan Alexandru
    Matei Marius Virgil
    Ivascu Mircea Ioan
    Liceul Teoretic
    Constantin
    Angelescu Ianca

    Antrenor: Ciucasu Viorel

    Echipa
    Vrinceanu Georgian Aurelian
    Ciobotaru Robert Stefan
    Colniceanu Alexandru Gabriel
    Dogarescu Costel
    Carlan Florin
    Vasile Ionut
    Ungureanu Bogdan
    Albu Mirel
    Jitianu Stefan
    Ioan Catalin Gabriel
    Liceul
    C.A.Rosetii Bucuresti

    Antrenor: Vlad Tibi

    Echipa
    Mitrau Andrei
    Gheorghe Cristian
    Ichim Cristian
    Cristescu Alexandru
    Biju Alexandru
    Mohamed Yasin
    Oncioiu Catalin
    Barbu Filip
    Balota Robert
    Purece Valentin
    Stanemir Dragos
    Firica Remus
    Raducanu Valentin
    Ilie Paul Ioan
    Ionescu david
    Liceul Teoretic
    Constantin
    Brancoveanu Bucuresti

    Antrenor: Juravle Loredana Cristina

    Echipa
    Vasile Mihai
    Zarnescu Matias
    Nae Bogdan
    Mihai Robert
    Juravle Mircea
    Haralambie Ionut
    Vlad Robert
    Pavel Robert
    Grosanu Bogdan
    Ionescu Andrei
    Stan Iosif
    Dobrica Georgian
    Geambazu Roberto
    Liceul Teoretic
    Tudor
    Vladimirescu Bucuresti

    Antrenor: Gherghe Alexandru Gabriel

    Echipa
    Balbarau Andrei Raul
    Marinescu Marian
    Fannouca Decebal Monaf
    Telega Mihai Alexandru
    Lungu Marius
    Babana Matei
    Mogian Vlad
    Straton Alexandru
    Racaieru Gabriel Irinel
    Nenciu Bogdan
    Stan Mihnea
    Olteanu Robert
    Liceul
    Tehnologic
    Corbu Corbu

    Antrenor: Avasicei Elena

    Echipa
    Bakos Vladut Costel
    daunt Raul Andrei
    Arghir Andrei
    Barbos Marian Lucian
    Geana Valentin Iustin
    Maftei Marius
    Voaides Mihaita
    Ungureanu Silviu
    Nistor Pantelimon Alexandru
    Arghir Stezian
    Damdu Petrisor Calin
    Bustihan Constantin
    Catalin
    pavaleanu Razvan Ionut
  • Liceul
    Tehnologic
    Corbu Corbu

    Antrenor: Avasicei Elena

    Echipa
    Moldovan Monica Rodica
    Pascu Andreea Petronela
    Kristaly Beata
    Stanciu Nicoleta Andreea
    Dancu Narcisa Marinela
    Bota Ana Maria
    Mircea Ionela
    Varaticu Andreea
    Pintea Juliana
    Serban Mihaela Emanuela
    Cristinoi Georgiana
    Kristea Timea
    Liceul Tehnic
    Anghel Saligny Ploiesti

    Antrenor: Stefan Romeo Mihai

    Echipa
    Nedelcu Narcis
    Pahontu Catalin
    Ion Robert
    Mihaila Alexandru
    panait Daniel
    Ursu Valentin
    Brumariu Marian
    Costache Stelu
    Fieraru Costin
    Vasile Laurentiu
    Vartolomei Ionut
    Colegiul Tehnic
    Unio Traian
    Vuia Satu Mare

    Antrenor: Sabau Ioan

    Echipa
    Andrei Rafael
    Berti Alex
    Moldovan Mihai
    Sucaciu Catalin
    Lantosi Catalin
    Floca Cristian
    Rascu Antonio
    danca Vasile
    Baunfi Norbert
    Bahes Kristian
    Adam Zsolt
    Sepci Kristian
    Kallosi Robert
    Colegiul Tehnic
    Unio Traian
    Vuia Satu Mare

    Antrenor: Sabau Ioan

    Echipa
    Stancauti Resu
    Delbe Maria
    Sfarcior Alina Maria
    Sava Izabela
    Katoma Alina
    Peki Mirela
    Pop Sanziana
    Moldovan Anuta
    Csit Idith
    Tatiana Alina
    Liceul
    Tehnologic
    Johannes Lebel Talmaciu

    Antrenor: Baldan Ionut

    Echipa
    Cartala Ovidiu
    Herta Nicolae
    Aftenie Alexandru
    Pitigoi Alexandru
    Mitru Alexandru
    Mitru Alexandru
    Draghiciu David
    Cazacu Alexandru
    cartau Bogdan
    Ghebaura Spiridon
    Andielkovici Toni
    Persu Silviu
    Liceul
    Tehnologic
    Dimitrie
    Filisanu Filias

    Antrenor: Dananau Daniel

    Echipa
    Munteanu Sorin Ionut
    Parvulescu Mihai Alin
    Stamate Marian Ionut
    Moraru Radu Ionut
    Coanda Alex Costinel
    Focaru Raducu Cosmin
    Atitoiu Ioan Alexandru
    Puscasoiu Andrei Roberto
    Pirvu Levi Timotei
    Purcaru Eduard marian
  • Liceul George
    Tarnea Bebeni

    Antrenor: Rosu Eugen

    Echipa
    Bordea Constantin marcel
    Clipici Marian Augustin
    Despoiu Rares Andrei
    Draghia Silviu
    Mateias Constantin Octavian
    Cala Ionut Alexandru
    Croitoru Andrei Eduard
    Manescu Gabriel Giuliano
    Maluroiu Vladut Razvan Nicolae
    Nedea Adelin Mihail
    Liceul
    Tehnologic
    Minis Minis

    Antrenor: Tulea Dani

    Echipa
    Galancea Stefan
    Boches Nicolae
    Buda Ovidiu
    Ungri Robert
    Rosu Rafael
    Crisan Calin
    Gorinc Cristian
    Otel Cornel
    Buda Denis
    Goldis Alexandru
    Liceul
    Tehnlogic
    Alex-Borza Cluj-Napoca

    Antrenor: Caldare Constantin

    Echipa
    Timocea Roxana
    Paravan Stefania
    Jascau Andreea
    Revnic Larisa
    Dandea Madalina
    Cembeki Rodica
    Pasca Diana
    Roba Adriana
    Beke Maria
    Astilean Florina
    Gihar Amalia
    Moldovan Andreea
    Colegiul Tehnic
    Gheorghe Asachi Botosani

    Antrenor: Nechita Constantin Cezar

    Echipa
    Agavriloae Iulian Dumitrel
    Ivan Vladut Stefan
    Macovei Relu Eduard
    Melinte Bogdan Gabriel
    Prisacariuc Danut
    Mirzanc George Sebastian
    Hritcu Vlad Alexandru
    Chiorescu Alexandru Sorin
    Baltariu Robert Iulian
    Drutu Robert Alexandru
    Loghin Robert Alexandru
    Pingica Alexandru Marian
    Colegiul
    National
    Pedagogic
    Andrei Saguna Sibiu

    Antrenor: Pitko Paul Gabriel

    Echipa
    Saceanu Andrei Nicolae
    Roman Andrei Gheorghe
    Gross Robert Paul
    Lupean Andrei Alex
    Sandru Florin Ioan
    Irimie Vasile Cosmin
    Visoiu Andrei Vlad
    Danciu Alex
    Colegiul Tehnic
    Anghel Saligny Baia Mare

    Antrenor: Chindea Anca

    Echipa
    Herteg Sergiu
    Terec Alexandru
    Orean Adrian
    Longa Marius
    Sabou Alex
    Nicoara Daniel
    Suciu Adrian
    Nemeroczki Stefan
    Pridea Ghita
    Ihnatiuc Ionut
  • Liceul
    Tehnologic
    Baile Govora Baile Govora

    Antrenor: Lakotos Ilie Ionut

    Echipa
    Lungu Alexandra
    Ilinescu Maria
    Mircea Loredana
    Deaconu Adina
    Stan Maria
    Melcescu Madalina
    Nota Alina
    Geornoiu Stefania
    Ringioi Kati
    Ciotea Maria
    Hategan Ana
    Hristache Simona
    Ionescu denisa
    Vlaicu Sorina
    Mihaila Mihaela
    Liceul
    Pedagogic Focsani

    Antrenor: Ruzsa Lazar

    Echipa
    Buchidau Alex
    Cristep Iulian
    Bucsa Vlad
    Ispas Luis
    Datcu Marian
    Ciocarlan Florin
    Palade razvan
    Vasile Catalin
    Stan Alex
    Dumitrache Virgil
    Colegiul
    Economic
    Transilvania Targu Mures

    Antrenor: Szasz Marta

    Echipa
    Suciu Danur
    Cojoc Alexandru
    Oprea Alexandru
    Szekely Sebastian
    Popescu Claudiu
    Anghelina Marius
    Iusan Marius
    Dan Sergiu
    Angyal Elemer
    Blaga Bogdan
    Bosa Octavian
    Preda Ioan
    Bordas Andrei
    Serban Radu
    Cimpean Sorin
    Liceul cu
    Program Sportiv Baia Mare

    Antrenor: Dragos Dana

    Echipa
    Trif Adelin Petrisor
    Zoicas Raul Viorel
    Bichescu Darius Florin
    Negreanu Raul Alex
    Osan Paul Vasile
    Gulyas David
    Sasaran Raul Aurel
    Garbe Tudor Alexandru
    Liceul Teoretic
    Stefan cel Mare Ramnicu Sarat

    Antrenor: Tirica Marius

    Echipa
    Chivu Eduard
    Dicu Marius
    Hira Palai
    Salba Denis
    Sava Florin
    Tonca Ricardo
    Toca Viorel
    Tudose Saim
    Cirdan Sebastian
    Liceul
    Tehnologic
    Henri Coanda Buzau

    Antrenor: Lupu Marian Cristian

    Echipa
    Dinu Nicolae Adrian
    Stanciu Adrian
    Nita Bogdan Gbariel
    Grama Doru
    Geambasu Andrei Marius
    Suditu Marius Alexandru
    Popescu Razvan Andrei
    Duman Eric
    Halanga Catalin Ionut
    Robe Andrei
    Neagu Andrei Iulian
    Rotaru Ionut Valentin
    Anghel Georgian Cristinel
    Gheorghe Ionut Cosmin
    Vlad Danut
  • Colegiul
    National Fratii
    Buzesti Craiova

    Antrenor: Preda Daniela

    Echipa
    Lemeni Ioan Codrut
    Neghina Bogdan Dumitru
    Budana Mihai Cristian
    Staiculescu David Andrei
    Vladulescu Ricardo Mihai
    Manda David Loren Marius
    Calugaru Teo
    Prenciu Raul Ovidiu
    Catanoiu Vlad
    Nicolaescu Andrei Eugeniu
    Seminarul
    Teologic
    Sf.Apostol
    Andrei Galati

    Antrenor: Leon Victor

    Echipa
    Costin Marius
    Anghel Dragos
    Masgras Silviu
    Pohrib Cosmin
    Rinja Paun Marius
    Onica Ionut Stefan
    Ogrezeanu Viorel
    Bahrim Cristian
    Leahu Ioan
    Iorga Cristian
    Colegiul
    national
    Preparandia
    Dimitrie
    Tichindeal Arad

    Antrenor: Iazbinscuy Gabriel

    Echipa
    Branisteanu Andrei
    Revesz Razvan
    Dinculescu Iulius
    Frai Claudiu
    Curta Bogdan
    Obrad Raul
    Marca Razvan
    Popa Cristian
    Lupulet Laurentiu
    Lenart Stefan
    Colegiul
    National
    Al.Lahovari Ramnicu Valcea

    Antrenor: Marin Vladulescu Ionel

    Echipa
    Ene Dumitru Roland
    Ciobanu Alexandru George
    Duminica Costin Catalin
    Petre Mihai
    matei Adrian Nicolae
    Patroiu Ioan Razvan
    Udubaca Mihai Florin
    Dinu Denis Cristian
    Calciu Tudorel Petre
    Birziche Emilian Florin
    Vilcea Vlad
    Oita Andrei
    Tanase Andreas Constantin
    Codrescu Radu Gabriel
    Colegiul
    National
    Al.Lahovari Ramnicu Valcea

    Antrenor: Marin Vladulescu Ionel

    Echipa
    Birlogeanu Lavinia
    Cosor Andreea
    Grigore Maria
    Catrinoiu Denisa Elena
    Ganeci Diana Maria
    Radoi Adelina
    Rizel Irina Stefania
    Stefan Raluca Corina
    Nita Andra
    Gontoiu Alina
    Diaconu Cristina
    Crocket Hosanna
    Colegiul Tehnic
    Dinicu Golescu Bucuresti

    Antrenor: Dana Cosmin Ionut

    Echipa
    Mihai Niculae Simion
    Seboiu Daniel
    Patachia Daniel Marinel
    Buhus Bogdan
    Badea Antonio Samuel
    Gidea Vasile Alexandru
    Ene Constantin Gabriel
    Nitu Bogdan
    Florea Alexandra
    Nica Ionut
    Globsu Marian
    Portaru Mihai
    Nae David
    Stan Petrica
    Paun Eduard Iulian
  • Liceul
    Tehnologic
    Sf.Pantelimon Bucuresti

    Antrenor: Boingiu Adrian

    Echipa
    Cubicciotti Felice
    Pauna Mihai
    Laurentiu
    Lupescu Andrei
    Duta Marius
    Fieraru David
    Cristea George
    Dragomir Silviu
    Popescu Alexandru
    Rudnitchi Stelian
    Ciorniciuc Ioan Alexandru
    Cojocaru Silviu
    Stanca Alecsandru
    Matei Mihai Andrei
    Tudorache Mihai
    Parvu Cosmin Florin
    Colegiul
    Alexandru cel
    Bun Gura Humorului

    Antrenor: Barzu Iulian

    Echipa
    Braneanu Ionut Marinel
    Bragauan Emanuel
    Catargiu Bogdan
    Cirdei Alexandru Mihai
    Fiscu Cristian Dorel
    Hofman Miroslav
    Marcu Gabriel Iulian
    Morosan Lucian
    Negrea Alexandru
    Sfantar Vladislaw Albert
    Sfinzar Matei
    Ungureanu Claudiu Mihai
    Simeria Constantin Mihai
    Liceul
    Tehnologic
    Alexandru
    Vlahuta Sendriceni

    Antrenor: Botezatu Daniel

    Echipa
    Aciobanitei Andreea
    Ferariu Adina Alexandra
    Macovei Maria Magdalena
    Ostafe Sorina Bianca
    Puscasu Cristina
    Temneanu Andreea
    Temneanu Florentina Nicoleta
    Liceul
    Tehnologic
    Alexandru
    Vlahuta Sendriceni

    Antrenor: Botezatu Daniel

    Echipa
    Albu Gabriel Florin
    Anitei Andrei
    Bigu Marius Constantin
    Chiriac Adrian Gabriel
    Grigoroscuta Rares Sebastian
    Grigoroscuta Stefan Adrian
    Posteuca Valentin
    Roznov Robert Florin
    Sfaiter Gabriel
    Valache Marius
    Vieriu Marius Cosmin
    Gambau Eusebiu Marian
    Liceul cu
    Program Sportiv Cluj-Napoca

    Antrenor: Papuc Teodor

    Echipa
    Tulbure Raul
    Persa Adrian
    Benko Istvan
    Chiorean Cosmin Vasile
    Bodoki Attila
    Szakely Eduard
    Naghi Madalin
    Bucurici Ivan
    sabo Romeo
    Canta Kevin
    Colegiul
    Energetic Ramnicu Valcea

    Antrenor:

    Echipa
  • Colegiul
    Economic Ramnicu Valcea

    Antrenor: Has Laura

    Echipa
    Tilioiu Nicolae Adrian
    Baiasu Cosmin
    Vatafu Radu
    Dulca raul
    Bungiu Alexandru
    Dobrita Iulian
    Bancsan Robert
    Gheorghe Alexandru
    Bibicu Stefan
    Bestea Bogdan
    Dragusinoiu Alexandru
    Musat Romeo
    Liceul
    Pedagogic Taras
    Sevcenco Sighetul Marmatiei

    Antrenor: Ardelean Gheorghe

    Echipa
    Curac Oxana
    Imecicar Oana Ioana
    Dobrotchi Mihaela
    Balin Ileana Petronela
    Herea Lavinia Alexandra
    Lupsac Larisa Adina
    Baico Adriana Maria
    Ripa Aurelia Mariana
    Ostas Denisa
    Meamciuc Georgiana Cosmina
    Volosciuc Alexandra Iulia
    Dubei Bianca Daniela
    Curileac Nicoleta
    Gorgan Daniela Rodica
    Petretchi Madalina Nicoleta
    Liceul Gheorghe
    Munteanu Macin

    Antrenor: Cristea Emil

    Echipa
    Craciun Alexandru
    Stefan Sergiu
    Miron Daniel
    Chirila Vladimir
    Aldea Iulian Gabriel
    Lupu Allen Marian
    Tacea Ionel Marius
    Popa Victor Lucian
    Masca Alex Stefanut
    Gheorghe Gabriel
    Caldararu George
    Sualic Constantin
    Liceul Teoretic
    Grigore Antipa Botosani

    Antrenor: Surdu Lucian Cristian

    Echipa
    Onofrei Robert Gabriel
    sandu Andrei
    Ciprian Alexandru Marian
    Achitei Vlad Petru
    Hureja Sebastian
    Secrieru Teodor
    Amihalachioie Cristian
    Nastasiu Andrei
    Secrieru Matei
    caradan Sabin Andrei
    Liceul
    Tehnologic
    Anghel Saligny Galati

    Antrenor: Meraoru Lingu Paul Andrei

    Echipa
    Cojocaru Florin
    Crasneanu Emanuel
    Lohan Sergiu
    Stamate Marin
    Croitoru Catalin
    Danea Andrei
    Oprea Marian
    Dobrea Nicusor
    Bicher George
    Ceraghin Marius
    Cristea Necula
    mandescu Traian
    Stafie Marian
    Colegiul
    National
    Sportiv Cetate Deva

    Antrenor: Simina Daniel

    Echipa
    Thoth Robert Eduard
    Totoi Vlad Emanuel
    Mocanu George Cosmin
    Boldor Andrei Denis
    Stanca Cosmin Adrian
    Achimet Alin Paul
    Miron Alin Ionut
    Toader Mihnea Cristian
    Fodor Andrei Gabriel
    Vladislav Andrei Constantin
    Dehelean Ionel Robert
    Albu Augustin Ioan
    Terna Eduard
    Bic Radu LUCIAN
    Bulzan Robert Denis
  • Liceul
    Tehnologic Nr.1 Maracineni

    Antrenor: Enache Maria

    Echipa
    Vizitiu Alexandru Ionut
    Stan Sebastian Gabriel
    Badea Andrei Stefan
    Butan Andrei Gabriel
    Popa Stefan Cristian
    Stancu Alexandru Petrica
    Petrescu Bogdan Iulian
    Rizescu Andrei
    Cicila Nicolae Cristian
    Dumitrache George Florin
    Boboc Marian Alexandru
    Colegiul Tehnic
    Anghel Saligny Bucuresti

    Antrenor: Pana Doru Laurentiu

    Echipa
    Dobrescu Gabriel
    Radu Valentin
    Deleanu Marius
    Sandu Marius
    Pelisan Alin
    Nedelcu Sebastian
    Nitu Rafael
    Geacar Paul Cosmin
    Radu Andrei
    Jegh Sorin
    Rosu Bogdan
    Liceul
    Tehnologic
    Ferdinand I Ramnicu Valcea

    Antrenor: Dinca Constantin

    Echipa
    Barbu Robert Alex
    Rosianu Nicolae Marian
    Chiripus Alexandru Madalin
    Tache Marinel Aurel
    Uta Alexandru
    Vaza Aladino Cesare
    Nedelus George razvan
    Miu Ionut Robert
    Juganaru Madalin Constantin
    Dragut Radu Gabriel
    Liceul Teoretic
    Gheorghe Sincai Cluj-Napoca

    Antrenor: Herta Sorana

    Echipa
    Cazan Mihai
    Cepoi Horatiu
    Rusu Vlad
    Olosutean Septimiu
    Nichitean Andrei
    Muresan Dan
    Folea Tudor
    Baltaru Paul
    Manea Catalin
    Farcas Alexandru
    Lucaciu Paul
    Farcas Andrei
    Ionescu david
    Sipos Andrei
    Liceul
    Tehnologic de
    Constructii si
    Arhitectura
    Carol I Sibiu

    Antrenor: Filip Ionut Marian

    Echipa
    Ciochia Alexandru
    Bradescu Alexandru
    Baciu Laurentiu
    Faur Traian
    Chitoiu Gheorghe Andrei
    Subtirelu Darius
    Neamtu Andrei
    Ionas Ionut Andrei
    Gligor Andrei
    Matei Vasile Petru
    Liceul Teoretic
    Constantin
    Serban Alesd

    Antrenor: Lele Mihai Dan

    Echipa
    Bus George
    Schiop Darius
    Huseras Madalin
    Pataki Levente
    randis Sergiu
    Marusca Daian
    Triff rares
    Moldovan Darius
    Tap Filip
    Sopalca Alexandru
  • Colegiul Tehnic
    de Comunicatii
    N.V.Karpen Bacau

    Antrenor: Turcu Mihaela Monica

    Echipa
    Bratu Florin Cosmin
    Paveluc Ionut Daniel
    Topa Ionut Gabriel
    Ochiana Gabi Marian Vasile
    David Cristian Andrei
    Curila Stefan
    Budau Gabriel Cosmin
    Cojan Petrut Codrin
    Jitaru Benito Roberto
    Danaila Vasile Alexandru
    Liceul Teoretic
    Anghel Saligny Cernavoda

    Antrenor: Raducanu Gabriela

    Echipa
    Danila Costin Sergiu
    Giurca Luis
    Giurca Dario
    Mazilu Adelin
    Livadaru Alexandru
    Rolea Claudiu
    Rata Laurentiu
    Hrisn Alexandru
    Stoian Mihai
    Buzulica Andrei
    Liceul Dimitrie
    Negreanu Botosani

    Antrenor: Marius Prisacariu

    Echipa
    Tara Tudor
    Marchitan Andrei
    Frunze marian
    Nechifor Florin
    Dumbravanu Andrei
    Scortariu Eduard
    Vaculisteanu Tiberiu
    Craciun Florin Andrei
    Aconstantinesei Mugurel
    Asiminicesei Alexandru Iulian
    Romariuc Iulian
    Rotariu Costel
    Liceul
    Tehnologic
    Agromontan
    Romeo
    Constantinescu Valenii de Munte

    Antrenor: Pirvu Marian Catalin

    Echipa
    Arsene Mihai Ovidiu
    Roata Constantin Claudiu
    Udroiu Nicolae Mihai
    Niculescu Robert Alexandru
    Momai Adelin Georgian
    Androne Razvan Alexandru
    Coman Angelor Razvan
    Nita Marius Daniel
    Mirica Valentin
    Puscasu Teodor Catalin
    Ogluz Ionut Nicusor
    Anghelache Ovidiu Mihai
    Liceul
    Tehnologic
    Penticostal
    Betel Oradea

    Antrenor: Copil Geanini

    Echipa
    Filip Bogdan
    Somogyi Catalin
    Tont Dacian
    Dragoi Alexandru
    Luca Cristian
    Penyacsek Filip
    Oprea Andrei
    Frinc Paul
    Serecut George
    Tigan Daniel
    Beke Patrick
    Cosma Silviu
    Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Constanta

    Antrenor: Hanu Elena

    Echipa
    Hagi Ionut Alexandru
    Fuduli Mihai
    Mirzac Denis
    Burghelia Alexandru Nicolae
    Bucel Sebastian Ion
    Busuric Daniel
    Bica Florentin Iulian
    Stanciu Calin Horia
    Stefanescu Paul Iulian
    Ismail Danis
    Lozoveanu Vadim
    Arif Alesman
  • Colegiul
    Tehnologic
    Horea Marghita

    Antrenor: Chirobocea Cristian

    Echipa
    Tor Attila
    Ghioculet Alex
    Acanici Razvan
    Nutas Olimpiu
    Rez Catalin
    Durcsik Antonio
    Gherghel Catalin
    Bucsan Marius
    Avram Adrian
    Colegiul Tehnic
    Mihai Viteazul Oradea

    Antrenor: Kristo Tunde

    Echipa
    Marcus Andrei
    Cristovescu Alexandru
    Lascu Alexandru
    Lupse Adrian
    Dragan Claudiu
    Huhadi Ahmed
    Crisan George
    Ghent Florin
    Liceul Teoretic
    Panait Cerna Braila

    Antrenor: Neta Marian

    Echipa
    Lipan George
    Calcan Cristian
    Chihaia Georgian
    Vasti Ionut
    Marin Narcis
    Fusu Gabriel
    Vlad Gabriel
    Dima Iulian
    Nita Robert
    Dogarescu Cristian
    Parvu Cosmin
    Liceul Teoretic
    Decebal Constanta

    Antrenor: Constantin Adriana

    Echipa
    Tatar Rares
    Smadu Marian
    Dobrota Stefan
    Vlad Cozmenco
    Pandrea Adrian
    Bragau Andrei
    Lint Daniel
    Sandu Paul Adrian
    Grigore Tiberiu
    Apostolache Andrei
    Moga Nicolae
    Dumitru Georgian
    Cristocia Lucian
    Birzu George
    Porcarea Marian
    Colegiul Tehnic
    de Comunicatii
    N.V.Karpen Bacau

    Antrenor: Turcu Mihaela Monica

    Echipa
    Agape Alexandra Bianca
    Ditirici Veronica
    Spataru Alexandra
    Paulet Laura Petronela
    Cioaric Doina
    Sandu Andreea
    Bardasu Paula Georgiana
    Covataru Mirela Leonoza
    Jimbu Elena Diana
    Stanciu Teodora Alexandra
    Onodie Adriana
    Sandu Valentina Gabriela
    Husanu Andreea Malina
    "Liceul Horea Closca si Crisan"

    Antrenor: Alba

    Echipa
    Cira Grigorescu Gabriel
    Petruse Ionut
    Leach Darius
    Balan Iulian
    Sturca Claudiu
    Taran Claudiu
    Simina Daniel
    Catalin Pripon
    Vlad Bar
    Danut Todea
    Cioara Adrian
    Janau Ionut
    Stefan Andrei
    Campean Iosif
    Neagu Ioan
  • Liceul Tehnic
    Gheorghe Lazar Plopeni

    Antrenor: Dumitrescu Sergiu Ioan

    Echipa
    Andrei Alexandru
    Carciumaru Petrut
    Enuta Alexandru
    Iancu Adrian
    Puiu Horatiu
    Profir Ionut
    Stancu Adelin
    Sardaru Ionut
    Tintaru Narcis
    Vlad Constantin
    Liceul
    Tehnologic
    Ucecom Spiru
    Haret Timisoara

    Antrenor: Lazar Cristian

    Echipa
    Ireini Nafi
    Grinea Nicolae Fabian
    Tolci Claudiu Mihai
    Wind Alexandru
    Bato Paul Bogdan
    Macovei Marius
    Agapie Andrei
    Popaila Sorin
    Alfred Schmidt
    Ercin Bekir
    Colegiul
    National Petru
    Rares Suceava

    Antrenor: Morosan Ovidiu Marius

    Echipa
    Sofian Andrei
    Sandu Iulian
    Rapaciuc Razvan
    Haratau Alexandru
    Ignatescu Radu
    Bosinceanu Cezar
    Poscariu Alexandru
    Friscorneac Belei Cristian
    Gramada Cosmin
    Sfarghiu Alexandru
    Mirotoi Mihnea
    Varvaroi Giani
    Mihai Adrian
    Popa Sorin
    Stroia Petru
    Colegiul
    National Petru
    Rares Suceava

    Antrenor: Rimbu Sorin Constantin

    Echipa
    Bejinariu Alexandra Georgiana
    Preda Malina Stefania
    Saicu Teia
    Ionita Ina Daniela
    Odobescu Magda
    Cosovan Cristina Irina
    Mihailescu Ana Maria Iuliana
    Daneliuc Adriana Irina
    Ratundu Andreea Cosmina
    Moldovan Roxana Maria
    Liceul de
    Informatica
    Grigore Moisil Iasi

    Antrenor: Verdes Enculescu Gabriel Lucian

    Echipa
    Gheorghita Teodor
    Melinte Alexandru Gicu
    Perciun Nicu Stefan
    Stoleru Sebastian
    Padurariu Robert Daniel
    Hulubet Ioan Claudiu
    Rusu Marian Sebastian
    Hurduna Alexandru
    Dumitras Cosmin
    Paizan Dragos
    Colegiul
    Gheorghe
    Tatarescu Rovinari

    Antrenor: Tilvescu Cristian

    Echipa
    Ghercu Adela Maria
    Brinzan Maria Violeta
    Braia Simona
    Sascau Maria Alexandra
    Margau Maria Denisa
    Calesin Ana Maria
    Colesin Anca Andreea
    Buda Mariana Alexandra
    Popescu Valentina Ana
    Purcarote Madalina Andreea Florina
    Taifas Bianca
  • Colegiul
    Gheorghe
    Tatarescu Rovinari

    Antrenor: Tilvescu Cristian

    Echipa
    Udrescu Valentin
    Popescu Constantin
    Priporeanu Robert
    Moldovan Vasile
    Brujan Constantin
    Petrache Ionut
    Botanel Eduard
    Muja Alin
    Munteanu Relutu Gheorghe
    Stoica Cristian Catalin
    Iftode Samuel Alexandru
    Colegiul Tehnic
    Gheorghe Asachi Iasi

    Antrenor: Comisu Sorin

    Echipa
    Mihoci Sebastian
    Minea Constantin
    Sinescu Andy Casian
    Apostol Tudor
    Vacariu Paul Ionut
    Munteanu Bogdan Constantin
    Palamida Cezar Ionut
    Tucaliuc Alexandru Daniel
    Tibucanu Dragos Constantin
    Garamatic Cristian
    Todireanu Mihai Claudiu
    Balan Claudiu Stefan
    Abunei Vladut Mihai
    Ursu George Narcis
    Raus Serban Constantin
    Liceul de Arte
    Vizuale Romulus
    Ladea Cluj-Napoca

    Antrenor: Dancila Ioana

    Echipa
    Roman Avram Mihai
    Maja Samuel
    Groza Robert
    Lapusan Vlad
    Todea Tudor
    Vadan Raul
    Orbeiu Rares
    Moldovan Andrei
    Mois Vladut
    Colegiul Tehnic
    Mihai Viteazul Oradea

    Antrenor: Stohor Constantin

    Echipa
    Buda Dorotea
    Derecufi Dorotea
    Deverdica Roxana
    Veconi Melania
    Toma Rebeca
    Ursu Petruta Maria
    Lucu Daniela
    Nodis Paula
    Colegiul Tehnic
    Transilvania Deva

    Antrenor: Ghiura Claudiu

    Echipa
    Grigorescu Alexandru
    Petrut Laurentiu
    Fit Tiberiu
    Mihalache Ionut
    Grosu Andrei
    Zlataru Daniel
    Hent Radu
    Ivan Sergiu
    Demian Raul
    Costan Dacian
    Draghicescu Narcis
    Colegiul Tehnic
    C.D.Nenitescu Pitesti

    Antrenor: Cruceana Mihai

    Echipa
    Borzoliu Petrut
    Cristoiu Lucian
    Ionita Bogdan
    Budica Stefan
    Badea Alexandru
    Ramon Joe
    Nicula Octavian
    Foanta Alin
    Dobrescu Andrei
    Paladoiu Nicolas
    Ciobacel Alexandru
    Guinea Ionut
    Marinescu Vlad
  • Colegiul Tehnic
    Media Bucuresti

    Antrenor: Doicescu Alexandru

    Echipa
    Dumitrache Constantin
    Badrgan Ionut
    Stricescu Antonio
    Radulescu George
    Macadon Alexandru
    Nita Florin
    Mihai Stefan
    Oaca Ionut
    Vasile Claudiu
    Marin Alexandru
    Nasta Marius
    Ciobanu Alexandru
    Colegiul Tehnic
    Media Bucuresti

    Antrenor: Doicescu Alexandru

    Echipa
    Tincu Madalina
    Parucu Cristina
    Zoaclie Constanta
    Maria Aura
    Wad Valentina
    Rascus Roxana
    Maria Andreea
    Liceul
    Tehnologic
    Costesti Costesti

    Antrenor: Banu Mariana Luiza

    Echipa
    Badea Robert Marian
    Dragoi Valentin Marian
    Onel Liviu Florin
    Bratu Daniel
    Popescu George Iulian
    Alecu Ionut Alexandru
    Dragomir Ioan Sebastian
    Dulescu Ionut Madalin
    Moromete Claudiu Marcus
    Badea Mihaita Teodor
    Capraru Florinel Ionut
    Patrascu Ionel Madalin
    Liceul cu
    Program Sportiv Braila

    Antrenor: Castalov Madalin

    Echipa
    Stefan Ionel
    Chioru Florin
    Radu Tatian
    Gociu Alin
    Olmazu Gabi
    Mucuta Dragos
    Ciuculeanu Costin
    Gheorghe Sabin
    Liceul
    Tehnologic
    Grigore Moisil Braila

    Antrenor: Preda Romeo

    Echipa
    Bornescu Alexandru
    Galbineanu Gabriel
    Tihanov Leonard
    Iordache Cosmin
    Mocanu Alexandru
    Ionescu Cosmin
    Gindac Ionut
    Done George
    Popa Ionut
    Balaban Robert
    Colegiul Silvic
    Bucovina Campulung Moldovenesc

    Antrenor: Hutuleac Laurentiu Ilie

    Echipa
    Vicliuc Radu
    Zbranca Dionisie
    Vicliuc Alin
    Checherita Gabriel
  • Liceul de Arte Oradea

    Antrenor: Hulber Calin

    Echipa
    Zatyka Zera Villi
    Verebi Levente
    Rosz David
    Rotar Adelin
    Costa Radu
    Sabau Darius
    Duhaschi Emil
    Lenperger David
    Sipos Alexandru
    Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Suceava

    Antrenor: Moldovan Ioan

    Echipa
    Calin Bogdan Iulian
    Pavaloaia Andrei
    Pavaluc Marius Denis
    Lazar Alexandru
    Ilas Marius Vlad
    Varzaru Eduard
    Buliga Ovidiu Dumitru
    Corbu Ioan Marian
    Mandiuc Simion Alexandru
    Bilba Sebastian
    Dura Eduard Emanuel
    Dulceac Laurentiu
    Liceul
    Tehnologic
    Timotei Ciprian Dumbraveni

    Antrenor: Holon Dumitru Dorin

    Echipa
    Heart Anton Augustin
    Bucur Petru Dorin
    Mates Mihai Gheorghe
    Varga Rares Adrian
    Nagy Mihail Daniel
    Todea Martin Claudiu
    Maia Silviu Marian
    Curutiu Florin Razvan
    Stoica Dragos Cosmin
    Tilli Marian
    Marcu Andrei
    Suciu Alexandru Calin
    Mateiu Florin Ovidiu
    Barbat Sergiu Laurelian
    Denesan Andrei Dorinel
    Liceul Teoretic
    Nichita
    Stanescu Bucuresti

    Antrenor: Mihaita Alin Cristian

    Echipa
    Perju Teodor
    Pistea Gabriel Stefan
    Barbu Costel
    Boierescu Cosmin
    Golea Vlad
    Manea Adrian
    Stanescu Adrian
    Paun Alexandru
    Chicos Cristian Alexandru
    Tudor Florin Paul
    Croitoru Daniel
    Stan Casian
    Colegiul
    National
    Pedagogic
    Regina Maria Deva

    Antrenor: Badoi Alexandru

    Echipa
    Igna Andreas Tudor
    Marza Chrystyan
    Dumitru Dan Iulian
    Pascu Roberto Nicola
    Stadolean Robert Adrian
    Duna Raul Adrian
    Ister Razvan Ionut
    Faur Iulian
    Ceta Adrian
    Paul Mihaila
    Andronache Razvan Nicolae
    Rusu Stefan
    Costea Vlad
    Pursebiu Andrei
    Colegiul Tehnic
    Gheorghe Asachi Iasi

    Antrenor: Comisu Sorin

    Echipa
    Cojocaru Catalina
    Scortanu Andreea
    Cojocia Andreea Olivia
    Nistor Diana Gabriela
    Zamfir Iulia Adalmina
    istrate Iulia
    Palaghia Ana
    Petrescu Diana Elena
    Magherca Andreea Mirela
    Contu Ana Roxana
    Anghel Oana Maria
    Rozovanu Mihaela Delia
    Moca Florina
  • Liceul
    Tehnologic
    Anghel Saligny Ploiesti

    Antrenor: Seler Lucian

    Echipa
    Tutica Georgiana
    Anton Adriana
    Nita Elena
    Ungureanu Marinela
    Sandu Alexandra
    Papuc Andreea
    Ardeleanu Daria
    Hantoi Diana
    Tugui Alexandra
    Vicol Andreea
    Popescu Alexandra
    Lupascu Lorena
    Sevt Ana Maria
    Nitu Antonela
    Maria Alina
    Liceul Teoretic
    Simion
    Mehedinti Vidra

    Antrenor: Vladescu Mihaela

    Echipa
    Marica Mihai
    Postolachi Constantin
    Ichim Alin
    Toma Silviu Marius
    Titere Mihai Florin
    Mazare Gabriel Andrei
    Purice George
    Voicu Bogdan
    Ichim Florin
    Sirbu Ionut
    Cojocaru Viorel Gabriel
    Alexe Florin
    Dragan Cristi
    Liceul
    Tehnologic Darmanesti

    Antrenor: Minca Paul Emil

    Echipa
    Zota Ionel daniel
    Tanasa Mihai
    Achimoaie Emanuel Nicolae
    Pantiru Cosmin
    Starparu Florin
    Corban Robert
    Grigoras Marian
    Socaci Gabriel
    Petroiu Ioan
    Balaban Iulian
    Ladaru Alexandru Vasile
    Solomon Florin Gabriel
    Gabrian Vasile Marian
    Spoiala Silviu
    Pandelas Florin
    Liceul
    Tehnologic Darmanesti

    Antrenor: Minca Paul Emil

    Echipa
    Balas Ana Maria
    Bucur Raluca Ana
    Buhalea Andreea
    Ciubotaru Ana Maria
    Mocanu Mihaela Costina
    Nicoi Bianca Mariana
    Ciangau Georgiana
    Bindileu Madalina
    Bortos Daiana Roxana
    Ficu Raluca
    Ichim Mihaela Daniela
    Poloboc Madalina
    Liceul
    Tehnologic
    Agricol Smeeni

    Antrenor: Boldijer Marcel

    Echipa
    Popa Mihaita
    Serban Sebastain
    Nita George
    Matei Laurentiu
    Grigore Madalina
    Starluc Ovidiu
    Caldarasu Marius
    Mircescu Daniel
    Musat Nicolae
    Serban Madlin
    Liceul
    Tehnologic
    Petrache
    Poenaru Balcesti

    Antrenor: Vilceanu Cristian

    Echipa
    Harascu Gabriel
    Cimpoeru Ionut Cosmin
    Iliescu Madalin Andrei
    Boldici Dragos
    Totilca Mihai
    Amza Dragos
    Amza Constantin Denis
    Nicu Alexandru Florin
    Rosianu Toni Ilie
    Capareanu Cristi
    Rosianu Alexandru Popareanu Victor Ion
    Marlac Ionut Florin
  • Liceul Teoretic
    Grigore Gheba Dumitresti

    Antrenor: Pioara Andrei Cristian

    Echipa
    Bodoc Fanel Stefan
    Stanila Stefan
    Mihalcica Gabriel
    Ghiu Alexandru
    Todoroiu Alin
    Stanila Robert
    Stanila Liviu Mihaita
    Calota Dragos
    Ticu Laurentiu
    Buta Stefan
    Soare Dani
    Bexea Claudiu
    Liceul Teoretic
    Independenta Calafat

    Antrenor: Popescu Dan

    Echipa
    Dobre Cosmin Valentin
    Tita Andrei Edian
    Fera Antonio Stefan
    Stroe Alexandru
    Gutue Marin Alexandru
    Netoiu Alin Marius
    Marcu Vladut Mihaita
    Patru Ovidiu Codrut
    Radut George Calin
    Liceul
    Tehnologic Sf.
    MC. Sava Berca

    Antrenor: Neagu Albert Florin

    Echipa
    Cernat Cosmin Andrei
    Ungureanu Adrian Gabriel
    Roman Remus Andrei
    Badea George Adrian
    Dobrin Constantin
    Badea Marius Andrei
    Lupu Bogdan
    Vlaja Giuliano
    Sitaru Laurentiu
    Tufan Constantin Emanuel
    Anghel Gheorghe Alin
    Tudor Adelin
    Colegiul
    National Vlaicu
    Voda Curtea de Arges

    Antrenor:

    Echipa
    Liceul
    Tehnologic
    Henri Coanda Ramnicu Valcea

    Antrenor: Popescu Emanoil

    Echipa
    Rotaru Valentin
    Bogorodea Valentin
    Apostolescu Mihai
    Apostolescu Claudiu
    Comaneci Madalin
    Diaconescu Alexandru
    Babeanu Ionut
    Nicu Andrei
    Rogdjina Valentin
    Lazar Matei
    Tudosie Valentin
    Liceul Tehnic
    Dinu Bratianu Stefanesti

    Antrenor: Gaina Relu

    Echipa
    Sima Constantin
    Constantin Mihai Constantin
    Larionov Laurentiu
    Garlescu Laurentiu
    Lolica Stelica
    Calin Manuel Grigoras
    Scurtu Flaviu Gabriel
    Gherghina Alexandru
    Tudorache Marian Codrut
    Fulger Emanuel
    Purcaru Valentin
    Marcu Marcel
    Vaduva Valentin
    Nicolae Emanuel Cosmin
    Tinca Florin
  • Liceul
    Tehnologic
    Transporturi
    Auto Timisoara

    Antrenor: Oprea Marius

    Echipa
    Oanta Tomas Silvester
    Popa Petru Leonor
    Puiu Petre Nicolae
    Todor Raul
    Colegiul
    National Fratii
    Buzesti Craiova

    Antrenor: Popa Emanuela

    Echipa
    Popescu Cristina Andreea
    Teodora Alexandra
    Strungariu Daria Maria
    Ciocan Ilona Teodora
    Fugaru Luciana Florentina
    Tugneanu Andreea Oana
    Eremia Ana Maria
    Nistor Nicoleta Beatrice
    Liceul Teoretic
    N.Lenau Timisoara

    Antrenor: Ionescu Ioan Alin

    Echipa
    Isac Dennis
    Samsoniu Robert
    Blau David
    Cristea Vlad
    Bucaeru Calin
    Cumpanas Tudor
    Brinzei Alexandru
    Peres Ionut
    Colegiul
    National
    Sfantul Sava Bucuresti

    Antrenor: Evi Silviu

    Echipa
    Gaspar Calin
    Vulpe Razvan
    Petricica Marian Lucian
    Toma Neacsu
    Radu Dedu
    Popa Filip
    Calin Stefan
    Cristian Gaidenic
    Nedelcu Florentin
    Aniculoesei Petru
    Radu Tica
    Nenea Elian
    Andrei Niculae
    Colegiul Tehnic
    Energetic Cluj-Napoca

    Antrenor: Cionca Teodor

    Echipa
    Salcau Sebastian
    Indreia Sebastian
    Budescu Ionut
    Suder Laurentiu
    Teglos Lucian
    Cota Alin
    Roba Andrei
    Tarcea Radu
    Moisa Andrei
    Muresan Dragos
    Badut Andrei
    Sirna Filip
    Jirbu Andrei
    Tarmure Vasile
    Colegiul Tehnic
    D.Nenitescu Braila

    Antrenor: Cochirleanu Marian

    Echipa
    Ciobanu Adrian
    Feraru Relu Ricardo
    Isofache Gabriel
    Ierimia Claudiu
    Simpetru Alin
    Streche Ionut
    Stan Alexandru
    Enache Adrian
    Sgircitu Catalin
    Serban Adrian
    Crudu Denis Madalin
  • Liceul de Arta Sibiu

    Antrenor: Marginean Gabriel

    Echipa
    Novacovschi Otilia
    Dan Timoteea
    Carmen Andreea
    Medina Edrela
    Tancau Alexandru
    Rafa Casiana
    Lupu Casiana
    Lungu Mirabela
    Codleanu Nicoleta
    Tarsiu Maria
    Colegiul
    National Elena
    Cuza Craiova

    Antrenor: Ionescu Eugen

    Echipa
    Dumitru Calin Mihnea
    Matara Ionut Sebastian
    Nicolae Florian Nilus
    Preda Catalin
    Rindasoiu Alin Julien
    Chirea Bogdan
    Popescu Tiberiu Radu
    Curca George Serban Ionut
    Tirvuica Andrei Alexandru
    Camen Valentin Robert
    Colegiul Tehnic
    de Vest Timisoara

    Antrenor: Rus Raluca

    Echipa
    Neda Alin
    Arsin Sava
    Olaru Lucian
    Marcov Zoran
    Petrovici Alin
    Boanta Emanuel
    Meteoca Marian
    Pop Claudiu
    Rus Alex
    Burnar Dacian
    Iftimie Adrian
    Bursuc Iulian Ioan
    Liceul Teoretic
    Horvath Janos Marghita

    Antrenor: Varadi Ioan

    Echipa
    Haider Norbert
    Szabo Barta Peter
    Tivadar Laszlo Attila
    Czirjac Laszlo Marton
    Czirjak Kristof Csongor
    Ferenti Gedeon
    Szoporai Mark
    Papai Roland Jozsef
    Gazst Akos Szilard
    Miheller Szabolos
    Szegi Mark Ervi
    Horvath Roland
    Colegiul
    National
    P.Dimitrie
    Tichindeal Arad

    Antrenor: Rotariu Daiana

    Echipa
    Spinean Diana
    Dragos Flavia
    Muntean Viviana
    Crestin Karina
    Haiduc Alice
    Mihailescu Ana
    Mot Andreea
    Lazarescu Laura
    Tamsa Andrada
    Stoian Bianca
    Colegiul
    National Stefan
    cel Mare Hirlau

    Antrenor: Danielevici Iulian Constantin

    Echipa
    Puiu Vlad Gabriel
    Carsa Valentin Vasile
    Motriuc Sebastian Ioan
    Pavel Sebastian Andrei
    Surugiu Paul Vasile
    Borcoi Catalin Casian
    Cernescu Valentin Dumitru
    Liuta Vasile
    Tincu Mihai Laurentiu
    Bejan Tiberiu Andrei
    Betean Bogdan Andrei
    Paliciuc Gabriel
    Cernescu Florin
    Nechita Andrei Vasile
    Todiras Gabriel
  • Liceul Teoretic
    Peciu Nou Peciu Nou

    Antrenor: Lungu Gelu Valentin

    Echipa
    Ielchici Miroslav
    Mladenov Marius
    Preda Cristian
    Trifon Catalin
    Vetisan Robert
    Pestean Adelin
    Balaci Gicu Sebastian
    Colegiul
    National Vasile
    Lucaciu Baia Mare

    Antrenor: Goia Anton

    Echipa
    Tiorean Marius
    Samoila Raul Daniel
    Filip Denis Ionut
    Pop Alin Florin
    Pop Cristian Gabriel
    Gherman Paul Valentin
    Dunca Dacian Vasile
    Luput Alin Razvan
    Zubascu Vlad Darie
    Faur Emil
    Betzi Eric
    Poclitar Andrei
    Liceul
    Tehnologic Vinga

    Antrenor: Lucian Rodica

    Echipa
    Mates Adelina Codruta
    Musteata Malina Laura
    Ardeleanu Elena
    Boldijar Andreea Roxana
    Ievi Bianca
    Moravciuc Anca
    Prisecariu Madalina
    Kobori Johanne
    Bococi Alexandra
    Ardeleanu Bianca
    Colegiul
    Economic Ion
    Ghica Braila

    Antrenor: Chiru Argentina Gabi

    Echipa
    Maraloiu Andrei Radu
    Turiac Tudorel Adrian
    Rosu Florin
    Turiac Narcis Alin
    Ciausu Cosmin
    Buriu Robert Nicusor
    Jitaru Gabriel
    Barus Gabriel
    Negoita Flavius
    Turcu Cosmin Iulian
    Popa Liviu Ionut
    Munteanu Catalin Stefanita
    Oprea Mihai Bogdan
    Riga Davide
    Capitaneanu Stefan Bogdan
    Colegiul
    National Mircea
    cel Batran Ramnicu Valcea

    Antrenor: Mihai Maria

    Echipa
    Pufu Alexandra Mihaela
    Mircea Ioana Crina
    Deaconescu Maria Alexandra
    Vochescu Luiza Nicolle
    Toiag Alexandra Stefania
    Popescu Maria
    Busuroi Alexandra
    Colegiul Tehnic
    Dimitrie
    Leonida Timisoara

    Antrenor: Cringan Gheorghe

    Echipa
    Irimia Aurelian
    Hercu Flavius
    Closca Samuel
    Neag Alexandru
    Zoita Alexandru
    Gaspar Nicolae
    Stiuca Gabriel
    Ali Mateo
    Tudose Cristian
  • Liceul cu
    Program Sportiv Bistrita

    Antrenor: Gabor Sergiu

    Echipa
    Archiudean Daria Isabela
    Lowenberger Denisa Ioana
    Motoc Andreea Cristina
    Muresan Daniela Lucretia
    Purcil Mihaela Maria
    Satropa Nicoleta Paula
    Vaman Clementina Valentina
    Liceul
    Tehnologic Nr.1 Alexandria

    Antrenor: Pistolea Calin Ionut

    Echipa
    Karabiyik Seher
    Dita Andreea
    Gologan Georgiana
    Olarau Andra
    Geaptar Denisa
    Necula Silvia
    Ivan Stefania
    Tudora Ana Maria
    Serban Adriana
    Ducol Teodora
    Liceul
    Tehnologic Nr.1 Alexandria

    Antrenor: Pistolea Calin Ionut

    Echipa
    Boagiu Marius Alexandru
    Serban Ionut
    Pletea Mihai
    Stancescu Valentin
    Brian Cosmin
    Badoi Alexandru
    Apostol Robert
    Sirbu Eduard
    Paraschiv Giani
    Gheorghe Ovidiu
    Parolea Vandam
    Vulpe Ionut
    Calin Florentin
    Joitoiu Mihai
    Trifu Octavian
    Liceul
    Tehnologic Nr.1 Sighisoara

    Antrenor: Ciuchina Nicolae

    Echipa
    Rus Daniel
    Roth Andreas
    Gata Adelin
    Nuta Andrei
    Pap Mihai
    Seceta Casian
    Bondoc Ovidiu
    Zeller Madalin
    Stefan Radu
    Takacs Ioan Bogdan
    Busuioc Dorin
    Plesa Madalin
    Liceul Teoretic
    Bratca Bratca

    Antrenor: Toderas Florin Gabriel

    Echipa
    Seica Mirel
    "Sturz Vlad
    "
    Tepele Samuel
    Moje Ionut
    Borza Gabriel
    Simionas Alin
    Martin Cosmin
    Tepele Vlad
    Ciucur David
    Ligurar Tudor
    C.S.E.I Sf.
    Andrei Gura Humorului

    Antrenor: Zbircea Petru

    Echipa
    Sincrar Stefan
    Bocas Mihai
    Nutu Andrei
    Nutu Alin
    Catargiu Andrei
    Mogirzan Gabi
    Vieru Costel
    Faluta Mihai
    Cozma Nicolai
    Toader Florin
    Morosan Catalin
  • Liceul
    Tehnologic
    Constantin
    Brancusi Pitesti

    Antrenor: Tacu Vasilica Catalin

    Echipa
    Cucu Ionut
    Grigore Gabriel Nicusor
    Cercel Madalin Daniel
    Diaconu Cosmin Ionut
    Constantinescu Alexandru Ioan
    Stoian Mihai
    Voicu Alexandru
    Popescu Alexandru Florinel
    Petrica Georgian Cosmin
    Niculae Alexandru Cristian
    Colegiul
    National Vasile
    Alecsandri Bacau

    Antrenor: Dantis Ionut

    Echipa
    Poleac Radu Emilian
    Ciobotaru Roberto Toma
    Banica Radu Stefan
    Tamba Cosmin Mihai
    Gavriliu Radu
    Raducan Radu Mihai
    Stoleru Catalin Marian
    Hancu Sergiu
    Plesuvu Timotei
    Saghin Narcis
    Lazar Gabriel Traian
    Liceul
    Tehnologic
    Alexandru
    Filipescu Petrova

    Antrenor: Ardelean Gheorghe

    Echipa
    Ivascu Emil
    Boiciuc Cosmin Alexandru
    Iurcuti Nicolae Gheorghe
    Mititi Ionut Alexandru
    Rod Gabriel
    Vengher Ioan
    Glodeanu Dragos Danut
    Gorgan Ionut
    Tomaniuc Narcis Marcel
    Glodean Ioan
    Tamas Cristi Vasile
    Glodean Ionut Bogdan
    Petrovoi Alexandru Cosmin
    Sarbu Vasile Florin
    Polineac Ionut Bogdan
    Colegiul
    National Vasile
    Alecsandri Bacau

    Antrenor: Dantis Ionut

    Echipa
    Glinea Ioana Cristina
    Aldea Amalia Gabriela
    Pratesteanu Antonia
    Buta Ioana
    Burlacu Alina
    Tamas Georgiana
    Haralambie Ioana
    Toderita Maria
    Iliescu Codruta
    Dochitoiu Maria
    Gavrila Roxana
    Helciug Karina
    Liceul Teoretic
    Traian Constanta

    Antrenor: Miclea Luminita

    Echipa
    Dumitru Ionela Daniela
    Otlogan Alexandra
    Otlocan Ana Maria
    Fripcea Andreea
    Catalui Teodora
    Urscahi Alexandra
    Bercea Ana Maria Emanuela
    Panturu Felicia Elena
    Gheorghe Rebecca
    Iosifescu Laura Ioana
    Bran Elena Maria
    Galan Cristina Andreea
    Iosifescu Laura Ioana
    Gheorghe Iulia Cristina
    Florea Falvia
    Liceul Teoretic
    Traian Constanta

    Antrenor: Bulac Mariana

    Echipa
    Carabul Vasile
    Lazar Mihai Lucian
    Mosoiu George Dan
    Chirita Andrei
    Gheorghe Dumitru Laurentiu
    Apatachioaie Silviu
    Abagiu Mihai
    Serban Paul Alexandru
    Tudosa Razvan
    Rosca Andrei Florian
    Ciorbaru Claudiu
    Matei Marius
  • Liceul Teoretic
    Jean Bart Sulina

    Antrenor: Andrei Victor

    Echipa
    Comarzan Ionut
    Ilie Constantin
    Negulai Bogdan Ionut
    Oana Sebastian Florin
    Petcu Cristian Eduard
    Burlacu Andrei Vlad
    Chiriac Ion
    Graciov Nicolae Constantin
    Lupu Dragos Daniel
    Stefan Sabin
    Valciu Florinel
    Pancratov Cosmin Mihai
    Pocora Bogdan Marian
    Simion Vald Dumitru
    Stefan Vlad Ionut
    Liceul Teoretic
    Jean Bart Sulina

    Antrenor: Andrei Victor

    Echipa
    Danaila Andreea
    Mozaceanu Ana Maria Ecaterina
    Valciu Maria Mirabela
    Armeanu Elena Ioana
    Chiselev Diana
    Manolache Iuliana
    Alecu Diana Mihaela
    Butilchin Catalina
    Butilchin Maria Mihaela
    Mocanu Alina
    Stefan Bianca
    Druja Flori
    Libidov Irina
    Maxim Adelina Vasilica
    Ujei Andreea
    Liceul Teoretic
    Eugen Lovinescu Bucuresti

    Antrenor: Ianculovici Svetozar

    Echipa
    Barbu Robert
    Baragan Eduard
    Vladu Octavian
    Boscan Stefan
    Dragusin Radu
    Chebac Stefan
    Oprea Marian
    Ivan Andrei
    Taroiu Andrei
    Balan Alexandru
    Cristea Andrei
    Pitilina Robert
    Mohora Alexandru
    Mancin Alin
    Colegiul Tehnic
    Elena
    Zamfirescu Satu Mare

    Antrenor: Robescu Mihai

    Echipa
    Revesz Ioana
    Szendrei Alexandra
    Saveanu Jessica
    Balasz Tamara
    Breg Alexandra
    Kavasi Eniko
    Pongracz Eniko
    Rezmuves Diana
    Lakatos Denisa
    Torok Renata
    Liceul
    Tehnologic Tara
    Motilor Albac

    Antrenor:

    Echipa
    Colegiul
    National Mircea
    cel Batran Ramnicu Valcea

    Antrenor: Mihai Maria

    Echipa
    Teodorescu Iustin
    Constantini Laurentiu
    Sandru Adrian
    Casoni Andreeas
    Stefan Roberto
    Simeanu Ionut
    Buga Laurentiu
    Radu Sorin
    Popescu Dragos
    Tisoaica Andrei
  • Liceul
    Tehnologic De
    Marina Galati

    Antrenor: Ababei Catalin

    Echipa
    Bulgaru Andrei
    Grigore Florin
    Soroleanu Ionel
    Gavrila Cristi
    Manolache Dragos
    Petrea Silviu
    Danila Costel
    Carja Robert
    Gheorghita Adrian
    Baiculescu Leonard
    Colegiul
    National
    Nicolae
    Balcescu Braila

    Antrenor: Dewald Doru Marian

    Echipa
    Hutu Andrei
    Pahorie Iulian
    Tudose Andreas
    Buzatu Alexandru
    Tabacaru Sebastian
    Talpau Catalin Marius
    Scarlat Andrei
    Ceapa Liviu
    Moldovean Sorin
    Beliciu Vlad Alexandru
    Liceul
    Tehnologic Auto Curtea de Arges

    Antrenor: Petrescu Octavian

    Echipa
    Vetrila Cristian
    Florea Alexandru
    Bobic Tudorel
    Minescu Leonard
    Maruntelu Alin
    Strbu Alexandru
    Banica Nicolae
    Dobra Georgian
    Liceul
    Tehnologic Auto Curtea de Arges

    Antrenor: Petrescu Octavian

    Echipa
    Istrate Dian
    Popa Laura
    Caldararu Florentina
    Cioaca Maria
    Petrescu Nina
    Gicea Ana Maria
    Seminarul
    Teologic Curtea de Arges

    Antrenor: Petrescu Octavian

    Echipa
    Gabor Ionut Tiberiu
    Grigore Andrei Cristian
    Bestea Ionut Alexandru
    Cosereanu Eduard
    Lazar Dumitru George
    Popescu Emanuel Adrian
    Dragan Ionut Madalin
    Grigore Nicolae Cosmin
    Ghita Ionut Alexandru
    Marcusanu Nicolae Cristian
    Liceul cu
    Program Sportiv Arad

    Antrenor: Inoan Adriana

    Echipa
    Debre Istvan
    Deta Rares
    Dortea Petru
    Serb Alex
    Dreghici Raul
    Iovanevici Antonio
    Herbei Valentin
    Sala Gadinel
    Delindu Davio
    Csavil Damian
  • Liceul cu
    Program Sportiv Arad

    Antrenor: Inoan Adriana

    Echipa
    Giurgiu Andreea
    Preda Patricia
    Bodnar Ana
    Kolop Raluca
    Zincescu Renata
    Haisul Ana Maria
    Ardelean Eliza
    Dubau Mara
    Talau Roberta
    Sala Doriana
    Liceul
    Tehnologic
    Sebes Sebes

    Antrenor: Viurean Cornel

    Echipa
    Birdan Maria Daria
    Botean Ioana
    Vasilca Roxana Maria
    Ciobanu Anda Nicoleta
    Anghel Felicia Tiberia
    Sirbu Emilia Andreea
    Putan Delia Veronica
    Deoama Maria Paraschiva
    Cristea Ioana
    Haprian Ioana
    Colegiul Tehnic
    Raluca Ripan Cluj-Napoca

    Antrenor: Nesteriuc Gabriel

    Echipa
    Aluas Sergiu
    Buburuz marius
    Caprean Sebastian
    Muresan Alin
    cap Andrei
    rat Bogdan
    Tripan Catalin
    Colegiul
    National Mihail
    Kogalniceanu Galati

    Antrenor: Munteanu Dumitru

    Echipa
    Zelu Bogdan
    Istrate Silviu
    Dragu Laurentiu
    Stegaru Robert
    Mitrea Stefan
    Perju Alexandru
    Lungu Stefan
    lakatos Vladut
    Trifan Octavian
    Musca Alexandru
    Cimpeanu Aurel
    Vlasie Mitica
    Colegiul
    Economic Costin
    C. Kiritescu Bucuresti

    Antrenor: Pene Sorin Adrian

    Echipa
    Beldiman Dan
    Cojocaru Alexandru
    Niculae Stefan
    Cobzaru Andrei
    Ilie Florin
    Vlad Alexandru
    Stoian Alexandru
    Rotaru Vlad
    Vacariu Alexandru
    Moisi Denis
    Radu Cristian
    Dumitru Marian
    Iosif Sabin
    Liceul Teoretic
    Petru Maior Ocna Mures

    Antrenor: Brinar Romeo Valentin

    Echipa
    Pirosca Dan
    Indrei Marius
    Cocis Ioan
    Andonie dragan
    Sanislav Iulian
    Moise Sergiu
    Gorea Silviu
    Gorea Daniel
    Cocis Danut
    Palko Attila
  • Liceul Teoretic
    Bogdan Voda Viseu de Sus

    Antrenor: Sechel Vasile

    Echipa
    Rad Andrei Ioan
    Rad Adrian Lucian
    Holdis Nicu Adrian
    Maris Vasile Adrian
    Laza Florin
    maris Vasile Cristian
    Zagrean Vasile Cristian
    Gherghes Dumitru
    Kurac Eduard Calin
    Urda Vladut Nutu
    Timsac Raul
    Berfela Ioan
    Petrovai Daniel Cristian
    Cicie Daniel Florin
    Benzar Mihai
    Liceul Teoretic
    Liviu Rebreanu Turda

    Antrenor: Pop Cosmin Bogdan

    Echipa
    Busuioc raul
    Milesan Sorin
    Milna George
    Oltean Erick
    Curta Andrei
    Unda Bogdan
    Gamba Sergiu
    Uta Ionut
    Herteg Ionut
    Rusu Andrei
    Tothazan Razvan
    Pintea Alexandru
    Solca Alin
    Cismus Dorin
    Rus Horatiu
    Liceul Teoretic
    Nemeth Laszlo Baia Mare

    Antrenor: Szkiba Sandor

    Echipa
    Szabo Kristof
    Pelok Kristof
    Ladainyi Roland
    Figuli Fabian
    Malai Szabolcs
    Benchef Szilard
    Balogh Norbert
    Erdugzi Zslot
    Kovacs Mirton
    Miklos Istavn
    Liceul
    Tehnologic
    Cotusca Petrosani

    Antrenor: Fociac Daniel

    Echipa
    Vladescu Alin MARIAN
    Rotariu Nicu
    Clatinici Robert
    Haisan daunt
    Lungu Alexandru
    Delibas Andrei
    Banrin Fabian Mihail
    Sirvariu MARIAN Miruica
    Urchei Vladut
    Maftei Robert Iulian
    Fetcu Marian
    Cotruta Florin Daniel
    Crismariu Dragos
    Livadariu Adrian
    Ciobanu Samuel
    Colegiul
    National
    Pedagogic
    Stefan Velovan Craiova

    Antrenor: Stroe Adrian

    Echipa
    Petrescu Robert
    Nema Stefan
    Popescu Razvan
    Chivu Sebastian
    Barsanu Cristian
    Brat Mihai
    Diaco Denis
    Botea Adrian
    Vale Theodor
    Barghi Eduard
    Raiu Bogdan
    Petrica Alexandru
    Pirva Alexandru
    Dudau Emil
    Balutoiu Eduard
    Colegiul
    Agricol
    Dr.C.Agelescu Buzau

    Antrenor: Drimboceanu Ion

    Echipa
    Tanase Adi Nicusor
    Feraru Laurentiu
    Grigore Marian
    Craciun Cristian
    Cosconeag Alexandru
    Diaconu Andrei
    Tudose Nelu Radu
    Olteanu Constantin
    Pirvu Cosmin
    Zamfir Ionut
    Boarcas Stefan
  • Liceul
    Tehnologic
    Penticostal Arad

    Antrenor: Rosca Adelin

    Echipa
    Stefanica Fineas
    Sterciuc Finias
    Sterciuc Beni Oni
    Rus Emanuel
    Cinteza David
    Arsene David
    Herman Natanael
    Pulhac David
    Popa Denis
    Liceul
    Tehnologic
    Iorgu Varnau
    Litea Liteni

    Antrenor: Tofan Iulian

    Echipa
    Morosanu Larisa Ionela
    Lavarut Bianca
    grecu Antonela Mirela
    Nica Gabriela Valentina
    Cazacu Simona Ioana
    Tibichi Elisabeta Vasilica
    Hertug Andreea Simona
    Dumitrascu Adelina Cornelia
    Marciuc Alexandra
    Tilica Livia Gabriela
    Aparaschivei Denisa Elena
    Cazacu Elena Georgiana
    Diaconu Carmen Alexandra
    Vornicu Bianca Paula
    Pasaila Laura Ionela
    Liceul Teoretic
    Mihai Veliciu Chisineu-Cris

    Antrenor: Faur Marian

    Echipa
    Haica Patricia
    Ordace Angela
    Hach Carla
    Ardelean Alina Andreea
    Gorogny Lenke Barbara
    Vedinas Alexandra
    Bals Andreea Denisa
    Blaj Roxana Daniela
    Soit Loredana Maria
    Rus Tuta
    Mandrutau Laura
    Hera Rodica Iustena
    Colegiul Tehnic
    Elisa
    Zamfirescu Satu Mare

    Antrenor: Robescu Mihai

    Echipa
    Essbaumel Mihael
    Biro Stefano
    Tatar Flavius
    Tantas Sergiu
    Todor David
    Belbe Edward
    Laczi Mark
    Pop Daniel
    Kesza Savy
    Lazea Samuel
    Colegiul
    Economic Virgil
    Madgearu Ploiesti

    Antrenor: Potinieu Nicolae

    Echipa
    Nicolae Horea
    Cernat Bogdan
    Nenciu Stefan
    Preda Nicolae
    Ticu Valentin
    Ghita Claudiu
    Barbu Stefan
    Popescu Adrian
    Stanila Adrian
    Voicu Ionut
    Ilie Eusebio
    Buturuga Caludiu
    Tudor Claudiu
    Florea Mihai
    Ilie Razvan
    Colegiul
    National
    Octavian Goga Sibiu

    Antrenor: Mihaly Raul Claudiu

    Echipa
    Manescu Andrei
    Badila Nicolae
    Mihailescu Adrian Ioan
    Murariu Alexandru Costel
    Veres Alin
    Mang Rares
    Precup Eduard
    Bancioiu Robert
    Raulea Robert
    Slavu Cristian
    Stoia Bogdan
  • Colegiul
    National
    Octavian Goga Sibiu

    Antrenor: Mihaly Raul Claudiu

    Echipa
    Ferncz Izabella
    Ferencz Tunde
    Campean Maria Eugenia
    Jugarean Tania
    Haisan Estera
    Suciu Amalia
    Arsenie Iris
    Braza Ana
    Vacaru Rebeca
    Seprodi Csilla
    Mandrean Diana
    Nica Iulia
    Pitaru Stefania
    Liceul Teoretic
    Cernei Cernei

    Antrenor: Lazea Petrica

    Echipa
    Bondor Cosmin
    Tripa Nicu
    Brad Alexandru
    Craciun Ionut
    Domocos Denis
    Stzulianek George
    Faur Razvan
    Morar Laurentiu
    Sarac Denis
    Pojoga Laurentiu
    Liceul Teoretic
    Cernei Cernei

    Antrenor: Lazea Petrica

    Echipa
    Bule Ana Maria
    Danila Tania
    Piros Alexandra
    tatarean Ionela
    Mic Roxana
    Gib Diana
    Jurca Alina
    Olteanu Emilia
    Stanciu Paula
    Kelemen Irina
    Liceul
    Tehnologic
    Iorgu Varnau
    Litea Liteni

    Antrenor: Ciubotaru Mihai

    Echipa
    Monoliu Mihai
    Damina Robert
    Turcanu Andrei Gabriel
    Chihaia Iulian
    Vornicu Nicolae Adrian
    Patras Petrica
    Acatrinei Ioan Daniel
    Arotaritai Robert Mihail
    Doroftei Dumitru
    Czacu Constantin Ovidiu
    Paraoca Mihai Adrian
    Rosu Sebastian Marian
    Vizitiu Toader Constantin
    Pavaluc Stefan
    Scurtu Mihai Claudiu
    Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Petrosani

    Antrenor: Tomele Cristian

    Echipa
    Diaconu Andrei
    marciuc Emanuel
    Roman Dorian
    Vrabely Mahia Gabriel
    Buliga Darius
    Acasandrei Laurentiu
    Popescu Radu
    Cucu Bogdan
    Sotanga Petrisor
    Cata Alin
    Colegiul
    National George
    Cosbuc Nasaud

    Antrenor: Burduhos George

    Echipa
    Rus Florin Ionut
    Flamind Ionut Alexandru
    Cira Daniel Gheorghe
    Istrate Gabriel Vladut
    Toni Radu
    Nati Marius Alin
    Suticau Ionel Catalin
    Mori Andrei Iulica
    Tircan Dan Grigore
    Cezar Gabriel Nicusor
  • L.T.S.N
    Voiculescu Bihor

    Antrenor:

    Echipa
    Liceul
    Tehnologic
    Ovidius Constanta

    Antrenor: Minea Alexandru

    Echipa
    Tanasov Alexandru Gabriel
    Isleam Gabriel Mihai
    Piruteanu Eusebiu Albert
    Strungaru Marian
    Busuioc Alexandru
    Petrica Alex
    Radu Ioan Mircea
    Cortoafa Alexandru
    Burghelea Andrei
    Andrei Oastache
    Ciorbaru Gabriel
    Buglea Andrei
    Mirlenean Codrin Ionut
    Dacianu Marian
    Colegiul
    National
    Grigore Moisil Bucuresti

    Antrenor: Toader Stefan Dragos

    Echipa
    Bulgarusi Vlad
    Danciu Andrei
    Spataru Andrei
    Bacescu Catalin
    Dumitrel Iulian
    Goia Ciprian
    Mustatoiu George
    Lupoae Vlad
    Trifu Andrei
    Ene Claudiu
    Nita Adrian
    Grigore Dragos
    Teodoroiu Alexandru
    Liceul
    Tehnologic
    Baile Govora Baile Govora

    Antrenor: Lakatos Ilie Ionut

    Echipa
    Serban Alexandru
    Pelesca Alexandru
    Fritoiu Sebastian
    Busoi Denis
    Cheloea Stefan
    Sina Claudiu
    Nucllescu Ricardo
    Anghel Roland
    Maracine Claudiu
    Constantin
    Copaceanu Cosmin
    Toma Cosmin
    Dicu Gabriel
    Vladusel Claudiu
    Popa Marius
    Liceul Teoretic
    Anastasie
    Basota Pomirla

    Antrenor: Ionel Cristian Florin

    Echipa
    Sirma Laura Maria
    Prozoreanu Adriana Petronela
    Maxim Patricia Ionela
    Asaftei Vasilica Luminita
    Cojocarescu Daniela
    Sirbu Olivia Ana Maria
    Toporas Maria Magdalena
    Vieru Ana Maria
    Liceul Teoretic
    Anastasie
    Basota Pomirla

    Antrenor: Ionel Cristian Florin

    Echipa
    Zup Gheorghita
    Cojocarescu Lucian
    Apinzurasoae Andrei Sorin
    Leonti Razvan
    Ciubotariu Paul
    Munteanu Cosmin Andrei
    Hriscu Daniel George
    Rotaruc Vlad
    Lupascu Florin George
    Robici Adrian
  • Colegiul Tehnic
    Apulum Alba Iulia

    Antrenor: Pop Vasile

    Echipa
    Stinea Laurentiu Adrian
    Negru Sergiu Nicolae
    Niculut Ioan
    Opruta Aurelian Petru
    Necreala Andrei Paul
    Oana Petru Radu
    Craiu Viorel Ion
    Pascu Cristian Nicolae
    Marc Catalin Florin
    Marc Cosmin Andrei
    Hategan Silviu Aurel
    Marc Catalin
    Colegiu Tehnic
    C.D. Nenitescu Baia Mare

    Antrenor: Chindea George

    Echipa
    Pop Mircea
    Veres Nicolas
    Neant Andrei
    Fechete Sergiu
    Heres Paul
    Hirsolea Alexandru
    Filip Ionut
    Almasi Ervin
    Heres Alexandru
    Lang Alin
    Hera Daniel
    Liceul
    Tehnoogic Paul
    Bujor Beresti

    Antrenor: Vasile Robert Nicolae

    Echipa
    Bulundi Cristian Dorin
    David Alexandru
    Bourceanu Sorin Constantin
    Filote Cosmin
    Filote Constantin Teodor
    Radu Madalin Alexandru
    Rinju Valentin
    Gheorghe Tudor Viorel
    Slabu Daniel Marian
    Chelman Nicusor
    Liceul Teoretic
    Recas Recas

    Antrenor: Groze Sergiu

    Echipa
    Hajnal Raluca
    Pintiru Florina
    Kureleac Alexandra
    Bitea Lorena
    Gabop Daniela
    Ligia Zazuleac
    Cernescu Ariana
    Rotar Maria
    Rus Tabita
    Mocan Adina
    Nagy Francisca
    Dondos Madalina
    Stoianov Oana
    Iadranca
    Buhaciuc Diana
    Liceul Teoretic
    Recas Recas

    Antrenor: Groze Sergiu

    Echipa
    Bucinski Sergiu
    Lazea Flavius
    Sabau Andrei
    Attardo Nunzio
    Marcu Eugen
    Coclici Alexandru
    Bobotan Daniel
    Holtcli Gabriel
    Truta Marin
    Olteanu Silviu
    Boc Ionut
    Colarez Stefan
    Jijir Gabriel
    Grosu Iustinian
    Jurje Denis
    Colegiul
    National
    Eudoxiu
    Hurmuzachi Radauti

    Antrenor: Ciobara Alexandru Nicolae

    Echipa
    Geana Ionut
    Olar Razvan
    Mihalescu Ilie
    Hrisca Iustin
    Costiuc Daniel
    Rotar Samuel Daniel
    Sefciuchevici Andrei
    Hubca Tudor
    Streanga Catalin
    Senciuc Paul
    Dumitrasciuc George
  • Colegiul
    National
    Eudoxiu
    Hurmuzachi Radauti

    Antrenor: Hrihor Rodica

    Echipa
    Lizeriuc Andreia
    Stolier Gabriela Parascuta
    Slusarec Ionela
    Sfichi Cornelia Mihaela
    Cretan Daniela Versavia
    Smetaniuc Nicoleta
    Mihu Ancuta
    Boroleanu Marta
    Rotari Maria
    Andreica Crina
    Cailean Beatrice
    Liceul
    Tehnologic
    Constantin
    Serban Alesd

    Antrenor: Soit Razvan

    Echipa
    Blanuta Alexandra
    Fodor Rebeca
    Popa Andreea
    Cacuci Roxana
    Bozga Viviana
    Bucur Andreea
    Iabloncic Lucia
    Iabloncic Olina
    Berce Naomi
    Koniarik Iarka
    Colegiul
    National
    Gheorghe Lazar Sibiu

    Antrenor: Masca Daniel

    Echipa
    Span Mihai
    Handrea Florin
    Cucerzan Razvan
    Ivan Sebastian
    Corlaciu Andrei
    Rodea Cosmin
    Paucean Radu
    Giorghiu Vlad
    Popa Alexandru
    Tineiu Cosmin
    Liceul
    Tehnologic FR.
    Newman Arad

    Antrenor: Hamza Ioan

    Echipa
    Colonescu Maria Denisa
    Pieptanar Larisa Emanuela
    Carstea Alina Mihaela
    Popovici Aurelia Claudia
    Bexa Andrada Lorena
    Silav Luciana Diana
    Bogdan Rafaela Bianca
    Kadar Georgiana Eva
    Sbircea Andreea Roxana
    Dumitrica Simona Florina
    Liceul Mihai
    Viteazul Ineu

    Antrenor: Manguci Cosmin

    Echipa
    Covaci Gabriela
    Bene Denisa
    Crisan Ionela
    Horvath Bianca
    Cismus Simona
    Crifa Ana
    Nabaci Calina
    Iocea Cristina
    Liceul Mihai
    Viteazul Ineu

    Antrenor: Manguci Cosmin

    Echipa
    Barna Ariel
    Faul Lucian
    Morar Sorin
    Vesa Alexandru
    Tripa Alexandru
    Cin Cristian
    Damian Denis
    Herlo Denis
    Coste Sebastian
    Sarb Gabriel
  • Liceul Teoretic
    Baneasa Baneasa

    Antrenor: Doroiman Mirela

    Echipa
    Gaureanu Tiberiu
    Alexandru Bogdan
    Boicea Alexandru
    Chirea Alin
    Karaoglan Marius
    Karaoglan Silviu
    Balu Mihai
    Cocris Ionut
    Marin Razvan
    Stoian Valentin
    Stefan Florian
    Radus Andrei
    Deancu Viorel
    Cabason Marian
    Dobre Daniel
    Colegiul
    National
    Grigore Moisil Urziceni

    Antrenor: Triscas Iuliana

    Echipa
    Ionescu Alexandra
    Pindaru Andreea
    Mitrea Magdalena
    Angelescu Sabina
    Dudau Ana Maria
    Marinache Cristina
    Stefan Marina
    Toma Oana
    Negoita Maria
    Minea Maria
    Constantin Daniela
    Liceul
    Tehnologic
    Beliu Beliu

    Antrenor: Tamas Flavius

    Echipa
    Ruja Razvan
    Mihaita Masnita
    Beniamin Pindeac
    Lorenzo Veciunca
    Sergiu Lacatus
    Patriciu Popovici
    Marinel Cut
    Colea Raul
    Moisa Alexandru
    Boldiszar Madalin
    Darj Leontin
    Truta Eduard
    Colegiul
    National
    Pedagogic Cluj-Napoca

    Antrenor: Vas Radu

    Echipa
    Moldovan Mihai
    Popa Mihai
    Fenesanu Vlad
    Pop Razvan
    Marian Rares
    Cristelcan Catalin
    Dinizer Aurelian
    Hornai Dan
    Mihalcea Vlad
    Kallos Andrei
    Colegiul
    National
    Pedagogic Cluj-Napoca

    Antrenor: Vas Radu

    Echipa
    Tolan Ioana
    Colta Antonia
    Gubau Doina
    Berendi Raluca
    Schitco Cristina
    Faur Flavia
    Binga Alexandra
    Merca Oana
    Buia Roxana
    Julian Iulia
    Liceul Ioan
    Buteanu Gurahont

    Antrenor: Faur Ionut Raul

    Echipa
    Anca Florentina
    Rus Diana
    Titas Alexandra
    Cret Cosmina
    Groza Lidia
    Mocanu Madalina
    Ivan Adriana
    Milutin Raluca
    Tomoiaga Emanuela
    Oancea Ligia
    Purice Delia
    Nord Ioana
    Zerni Mihaela
  • Colegiul Csiki
    Gergely Arad

    Antrenor: Erdei Emese

    Echipa
    Onodi Beatrix
    Horga Ana Maria
    Adam Cristina
    Dobrai Szilvia
    Halai Ana Maria
    Cercel Sabrina
    Takacs Katalin
    Satmarean Gabriela
    Liceul National
    de Informatica Arad

    Antrenor: Mutica Dorel

    Echipa
    Florincas Lorena
    Maxim Diana
    Horea Cristina
    Rachita Maria
    Sava Corina
    Demeter Sara
    Sava Andreea
    Poinar Valentina
    Lup Ioana
    Liceul National
    de Informatica Arad

    Antrenor: Mutica Dorel

    Echipa
    Lazea Mihai
    Viderok Cristofer
    Tuta Andrei
    Chesa Casian
    Crisan Alexandru
    Suciu Alexandru
    Pitis Raul
    Nicolas Moloci
    Pat Lucian
    Colegiul Csiki
    Gergely Arad

    Antrenor: Erdei Emese

    Echipa
    Miklos Mark
    Ambrus Roland
    Molitic Krisztian
    Varga Mate
    Matyas Tibor
    Magyar Robert
    Tamas Istavn
    Iozsa Tamas
    Morar Andras
    Coczo Attila
    Farkas Marius
    Liceul Atanasie
    Marinescu Lipova

    Antrenor: Haida Valentina

    Echipa
    Stancu Roxana
    Matei Larisa Alina
    Ioanivici Adela
    Dariciuc Flavia Maria
    Nichi Emanuela
    Suatean Denisa
    Tauta Lacramioara
    Liceul Atanasie
    Marinescu Lipova

    Antrenor: Haida Valentina

    Echipa
    Lupastean Denis
    Curac David
    Mihnea Stancu
    Mereuta laurentiu
    Frincu Andrei
    Stoian Emanuel
    Coserea Claudiu
    Gabor Alexandru
    Stoian Mihnea
    Velicico Jimmy
  • Liceul
    Tehnologic
    Penticostal Arad

    Antrenor: Rosca Adelin

    Echipa
    Iordache Andreea
    Tantar Tabita
    Oros Damaris
    Ardelean Emanuela
    Dragu Ada
    Pasca Roberta
    Rus Andreea
    Olariu Andra
    Crisan Daniela
    Liceul Teoretic
    A.M.Guttenbrunn Arad

    Antrenor: Trifon Monica

    Echipa
    Dota Melinda
    Budae Maria
    Faur Oana Maria
    Halsz Izabela
    Ticau Andreea
    Ticus Andreea
    Manolachi Laura
    Mal Ana Maria
    Liceul Teoretic
    A.M.Guttenbrunn Arad

    Antrenor: Trifon Monica

    Echipa
    Crisan Alexandru
    Ranghet Razvan
    Muntean Iosua
    Bodri Toma
    Bodri Luca
    Copaci Paul
    Muresan Andrei
    Galea Catalin
    Betcovszky Eduard
    Liceul
    Vocational
    Pedagogic Mihai
    Eminescu Targu Mures

    Antrenor: Vita Csaba Attila

    Echipa
    Bogatan Darius
    talan Flaviu Victor
    Stefan Cornel Bogdan
    Bucin Razvan Alexandru
    Tamasi Erhard Karoly
    Parkolab Botond Levente
    Rat Lucian Mihai
    Szasz Alpar
    Barabas Alexandru Andrei
    Oprinca Tudor
    Horvath Istavan
    Blaga Sergiu Laurentiu
    Popa Alex Lucian
    Ungur Andrei Petru
    Marosi Tibor Zsolt
    Liceul Teoretic
    Lascar Rosetti Raducani

    Antrenor: Vasilica Iulian

    Echipa
    Chelariu Cosmin
    Chelariu Codrut
    Iacob Sebastain
    Alupoaiei Mihai
    Balint George Paul
    Miron Orlando Cosmin
    Blihoghe Adelin Sebastian
    Sadosche Alexandru Cristian
    Zota Laurentiu Cristian
    Puscas Laurentiu Nicholas
    Liceul
    Tehnologic
    Administrativ
    si de Servicii
    Victor Slavescu Ploiesti

    Antrenor: Vintilescu Mihaela

    Echipa
    Stoica Stefania Valentina
    Ionita Sara Magdalena
    Dobre Andra Mihaela
    Radu Iuliana Raluca
    Paun Delia Antonia
    Cirstea Andreea Catalina
    Stefan Florentina Andreea
    Badea Iolanda Mihaela
    Ghimisi Elena Diana
    Popescu Georgiana Marilena
  • Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Satu Mare

    Antrenor: Cioanca Gheorghe

    Echipa
    Todut Adrian Dumitru
    Lung David
    Horotan Gratian Alexandru
    Chifor Darian Robert
    Fernea Adrian Marian
    Pop Darius
    Man Catalin Antoniu
    Siman Daniel Bogdan
    Pop Razvan
    Alexiu Vlad
    Liceul
    Tehnologic Ploenile de sub Munte

    Antrenor: Rusnac Dumitru

    Echipa
    Chifa Stefan
    Cut Gheorghe
    Cut Gheorghe
    Bucsuta Petru Florin
    Masnita Vasile
    Pisztin Fedor
    Cubas Ioan
    Condrei Vasile
    Chifa Mihai
    Veciunca Dumitru
    Tataren Mihai
    Hantig vasile
    Pisten Ivan
    Buciuta Nicolae
    Veciunca Nicolae
    Liceul
    Pedagogic
    Carmen Sylva Timisoara

    Antrenor: Nagel Loredana

    Echipa
    Mihoreanu Darius
    Pescar Andrei
    Visovan Adrian
    Sandu Slagean
    Lutsch Edward
    Dan Denis
    Cara Mihai
    Botezaru Sergiu
    Negrea Casian
    Trut Dusan
    Colegiul
    National Ion
    Creanga Bucuresti

    Antrenor: Iancu Cosmin

    Echipa
    Mazuru Tudor
    Dragne Bogdan
    Buzatu Marius
    Badea Ionut
    Lixandru Eugen
    Matache Cristian
    Cristescu Alexandru
    Marin Mihai
    Gheorghe Silviu
    Geru George
    Iancu Marian
    radu Dragos
    Bancuta Rares
    Liceul
    Tehnologic
    N.Balcescu Flamanzi

    Antrenor: Prodan Stefanel Vladut

    Echipa
    Ibadescu Marius Gabriel
    Traian Marius Constantin
    Robescu Alexandru
    Crudu Gabriel
    Avadani Gabriel
    Calin Sebastian
    Iargulesei Ioan
    Crudu Alexandru
    Ilotan Daniel Petru
    Sapca Mihail
    Morcov Florin Emil
    Prodan Cosmin
    Lipriuc Vlad Petru
    Colegiul
    National
    Alexandru Ioan
    Cuza Ploiesti

    Antrenor: Petre Amalia Georgiana

    Echipa
    Stanescu Alexandru
    Piscan Liviu
    Lazar Alin
    Neculai Cristian
    Diaconu George
    Dumitrache Valentin
    Udrea Andrei
    Craciun Alexandru
    Matei Filip
    Petcu Alexandru
  • Colegiul
    National Gib
    Mihaescu Dragasani

    Antrenor: Batar Costel

    Echipa
    Florescu Valentin Emanuel
    Cuculici Constantin Onasis
    Armeanu Sergiu
    Ion Lucian Octavian
    Banica Constantin Bogdan
    Popa Gabriel Valentin
    Uta Eduard Florin
    Magrularu Eduard Andrei
    Scarlat Bogdan Alexandru
    Trusca George Gabriel
    Pricuiciu Teodor
    Man Paul Cristian
    Armeanu Eusebiu
    Tobosaru Silviu
    Mihai Gabriel
    Colegiul
    National Gib
    Mihaescu Dragasani

    Antrenor: Batar Costel

    Echipa
    Olteanu Maria Teodora
    Simciu Mihaela Elena
    Tandrau Elena
    Stefanescu Elena Cristina
    Dobre Ana Maria
    Proteasa Diana Nicoleta
    Runcianu Diana Maria
    Dobrescu Sorina Elena
    Danciu Mihaela Daniela
    Badita Elena Daniela
    Matita Ariana Elena
    Badoi Roxana maria
    Andronie Elena Monica
    Costea Maria Denisa
    Popescu Andreea Catalina
    Liceul
    Tehnologic Moga
    Voievod Halmagiu

    Antrenor: Sandru Flavius

    Echipa
    Indries Razvan
    Goia Bogdan
    Maris Madalin
    Mihut Daniel
    Darau Vlad
    Ciobanu Emil
    Cindrea Traian
    Gligor Dacian
    Pasc Darius
    Barbu Sebastian
    Liceul
    Tehnologic Moga
    Voievod Halmagiu

    Antrenor: Sandru Flavius

    Echipa
    Mates Andreea
    Tulia Andreea
    Mihai Andreea
    Codrean Sorina
    Bogdan Andreea
    Mihai Iulia
    Mihut Ioana
    Rascaracne Andreea
    Morcan Sorana
    Narhas Gabriela
    Liceul Teoretic
    Ortodox Nicolae
    Steinhardt Satu Mare

    Antrenor: Sabau Cristian

    Echipa
    Beres Denis
    Neamt Marian
    Mocar Vasile
    Vasalie Alin
    Pomian Patric
    Cadar Raul
    Paizos Mihai
    Zima Marian
    Cocian Angelo
    Bodan Fabio
    Liceul Teoretic
    Ortodox Nicolae
    Steinheardt Satu Mare

    Antrenor: Sabau Cristian

    Echipa
    Leusca Iulia
    Naghi Ariana
    Fedor Floare
    Iles Ana
    Vajas Denisa
    Hengeli Izabela
    Vancea Ioana
    Veisz Silvia
    Pop Nicoleta
    Darabus Diana
    Veisz Andrea
  • Colegiul
    National de
    Informatica
    Tudor Vianu Bucuresti

    Antrenor: Pandele Petrica

    Echipa
    Constantinescu Valentin
    Telescu Nicolae
    Cruceru Vlad
    Bucur Andrei
    Pene Cosmin
    Blaga Lucian
    Balan Bogdan
    Buzica Marian
    Ardeleanu Luca
    Oprea Mircea
    Constantin Mihnea
    Burciu Nicolae
    Ivanescu Alexandru
    Colegiul
    National de
    Informatica
    Tudor Vianu Bucuresti

    Antrenor: Pandele Petrica

    Echipa
    Toporas Nicoleta Daniela
    Litean Roxana
    Gheorghe Diana
    Grigore Aurelia Costeina
    Buican Laura
    Stanescu Ana
    Feraru Bianca
    Ardeleanu Malina
    Minzat Nicoleta
    Mihai Ana Maria
    Stanlica Maria
    Colegiul de
    Silvicultura si
    Protectia
    Mediului Ramnicu Valcea

    Antrenor: Dobre Daniela

    Echipa
    Pirvu Elena Teodora
    Robu Elena Cristina
    Balasel Geanina
    Vasilache Carmen
    Georgescu Mihaela
    Mazilu Diana
    Buzogany Cristina
    Nedelcu Alina
    Badulescu Stefania
    Popa Loredana
    Vasile Larisa
    Colegiul de
    Silvicultura si
    Protectia
    Mediului Ramnicu Valcea

    Antrenor: Dobre Daniela

    Echipa
    Avram Mihai
    Racheru Louis
    Preoteasa Eduard
    Preoteasa Alexandru
    Popescu Liviu
    Stanca Gabriel
    Angheloiu Cosmin
    Terteci Adrian
    Prundaru Eduard
    Udeci Marius
    Pandelica George
    Dragut Codrut
    Colegiul Tehnic
    D.Nenitescu Bucuresti

    Antrenor: Ivan Gina

    Echipa
    Vasile Cosmin
    Stan Vasile
    Qi Andrei
    Ionita Eduard
    Zamfir Alberto
    Cristea Georgian
    Tomalla Maximilian
    Manole Mihai Bogdan
    Sfintea Marin Daniela
    Colegiul
    Tehnologic
    Transporturi
    Cai Ferate Craiova

    Antrenor: Mihai Nicolae

    Echipa
    Belu Manuela
    Balotescu Raluca
    Stanciu Loredana
    Margulescu Andreea
    Oncea Irina
    Mic Georgiana
    Nita Alexandra
  • Colegiul
    Tehnologic
    Transporturi
    Cai Ferate Craiova

    Antrenor: Mihai Nicolae

    Echipa
    Toiu Bogdan
    Baloi Andrei
    Borta Florin
    Buzan Lucian
    Cojocaru Alexandru
    Sandu Marius
    Ticu Marius
    Tanase Emil
    Litu Razvan
    Predut Catalin
    Marc Mihai
    Genimu Bogdan
    Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Buzau

    Antrenor: Staicu Camelia

    Echipa
    Porumbita Antonio
    Pop Adrian
    Grijdan Andrei
    Radu Florin
    Cojanu Sebastian
    Serban Dragos
    Ciurea Vlad Cosmin
    Bulete Robert
    Constantinescu Luca
    Constantinescu Matei
    Zamfir Andy
    Colegiul Tehnic
    de Transport
    Feroviar Anghel
    Saligny Simeria

    Antrenor: Gal Carol

    Echipa
    Varsu Alexandru
    Bustan Radu
    Bala Abel
    Stanciu Sergiu
    Buta Dacian
    Toma Emanuel
    Tilea Antonio
    Flore Ancuta
    Diescu Vladut
    Filimon Daniel
    Colegiul Tehnic
    de Constructii
    si Protectia
    Mediului Arad

    Antrenor: Irimia Cristian

    Echipa
    Neducsin Tania
    Varadean Ana Maria
    Gal Francesca
    Szabo Viniane
    Miscu Ramona
    Andonie Roxana
    Cabulea Catalina
    Stana Daniela
    Colegiul
    Economic Arad

    Antrenor: Brosovszki Olivia

    Echipa
    Tiric Alexandra
    Toth Carina
    Tal Georgiana
    Capota Roxana
    Tal Patricia
    Varga Rebeca
    Hanc Dorina
    Ebervein Larisa
    Lopatar Ioana
    Balint Yasmine
    Colegiul
    Economic Arad

    Antrenor: Brosovszki Olivia

    Echipa
    Toma Dorin
    Pop Gabriel
    Gruiescu Calin
    Gabor Beniamin
    Muresan Denis
    Grozescu Andrei
    Costea Denis
    Havram Iosif
    Spoiala Denis
    Pacurar Madalin
  • Liceul
    Tehnologic
    Agromontan
    Romeo
    Constantinescu Valenii de Munte

    Antrenor:

    Echipa
    Colegiul Tehnic
    Latcu Voda Siret

    Antrenor: Mateiciuc Dorin

    Echipa
    Copp Denisa
    Nichiforescu Alexandra
    Gramisteanu Georgiana
    Macovei Catalina
    Iatchiu Petronela Adelina
    Dulgheriu Petronela
    Popovici Irina Paula
    Voloc Elisabeta
    Simion Andreea
    Ursaciuc Ancuta
    Nortopan Sabina Francesca
    Colegiul
    Agricol Nr.1 Valea lui Mihai

    Antrenor:

    Echipa
    Colegiul
    Agricol Nr.1 Valea lui Mihai

    Antrenor: Kormendi Gyula

    Echipa
    Gal Edina
    Kiss Edina
    Lucuta Simona
    Lehoczki Krisztina
    Olah Krisztina
    Olah Vivien
    Rencsik Alexandra
    Salanki Viktoria
    Somogyi Brigitta
    Tochita Alexandra
    Colegiul Tehnic
    Lazar Edeleanu Ploiesti

    Antrenor: Constantinescu Sorin

    Echipa
    Ana Maria Magdalena
    Hornaru Luminita
    Dobrin Ana Maria
    Craciun Stefania Georgi
    Dumitru Bianca Andreea
    Dragomir Ana Camelia
    Vasiloiu Silvia
    Dobrescu Elena
    Anca Cezarina
    Fieraru Ana Maria
    Nastase Daniela
    Liceul
    Tehnologic
    Transporturi
    Cai Ferate Galati

    Antrenor: Nedelea Dorel

    Echipa
    Usurelu George
    Iordache Bogdan
    Arghir Robert
    Grigore George
    Burviana Stefan
    Grasu Ciprian
    Ursu Alin
    Lupu Andrei
    Stancu George
  • Liceul
    Tehnologic
    Tomsa Voda Solca

    Antrenor: Cretuleac Nicolai Radu

    Echipa
    Boca Iuliana
    Mirosan Anca Cristina Paraschiva
    Zahanaicu Maria Magdalena
    Burduzan Andreea Maria
    Pelinar Adina
    Danciuc Camelia Georgiana
    Ciobica Cristina
    Morosan Domnica
    Pascu Ancuta
    Filimon Dana Maria
    Catargiu Adriana
    Irimescu Diana Carmen
    Hopa Daniela Angelica
    Hriaor Iulia Maria
    Tehanciuc Ana Maria
    Liceul
    Tehnologic de
    Servicii Sf.
    Apostol Andrei Ploiesti

    Antrenor: Negraru Dragos Ionut

    Echipa
    Bajendru Sergiu
    Constantin Marco
    Dumitrascu Gabriel
    Apostolache Constantin
    Balan Claudiu
    Dinu Narcis
    Simion Razvan
    Onutu Alexandru
    Ilie Gabriel
    Serban Nicolae
    Seminarul
    Teologic
    Ortodox Sf.
    Nicolae Ramnicu Valcea

    Antrenor: Popescu Ana Maria

    Echipa
    Ivan Marin
    Olariu Cosmin
    Alexandru Gheorghe
    Militaru Gabriel
    Lazaroiu Stelian
    Iana Adrian
    Costea Florian
    Corban Vasile
    Bijbaiac Razvan
    Bungiu Petre
    Baitoiu Laurentiu
    Liceul
    Tehnologic
    V.M.Craiu Belcesti

    Antrenor: Baziluc Radu Bogdan

    Echipa
    Stoica Claudiu
    Ciofu Dragos Daniel
    Chelea Georgel
    Bargan Razvan Marian
    Meauca Andrei Gabriel
    Formagiu Dumitru
    Manolache Teodor
    Oancea Florinel
    Figher Petru Lucian
    Tanasa Cosmin
    Batausu Georgian
    Apetrei Ionut
    Colegiul Tehnic
    Lazar Edeleanu Ploiesti

    Antrenor: Nimu Nicolae

    Echipa
    Enescu Andrei
    Dinu Alin
    Grigore Alexandru
    Bratu Georgian
    Pandelescu George
    Matei Emanuel
    Mateescu Georgian
    Iosif George
    Udrea Eugen
    Vasile Mihail
    Asanache Ionut
    Anton Ionut
    Liceul
    Tehnologic Paul
    Bujor Beresti

    Antrenor: Calinescu Gabriel Viorel

    Echipa
    Enache Mirela
    Malanca Mariana
    Pricope Daniela
    Dragomir Daniela
    Onosa Nicoleta
    Vidroiu Constantina
    Constantin Lavinia
    Leonte Andreea
    Simion Emilia
    Paun Angela
  • Liceul Teoretic
    Petofi Sandor Sacuieni

    Antrenor: Grama Csaplar Elisabeta Daniela

    Echipa
    Rosenfeld Nora
    Dormany Greta
    Bors Iulia
    Egri Monika
    Serban Aniko
    Keri Barbara Eniko
    Tentea Vivien
    Kaszonyi Antonia
    Tarr Katalin
    Borak Andreea
    Beres Alexandra Emese
    Liceul Teoretic
    Onisifor Ghibu Oradea

    Antrenor: Ladanyi Andrea

    Echipa
    Crisan Adelina
    Fulop Larisa
    Cotro Denisa
    Pintea Crina
    Daraban Miruna
    Rosca Mihaela
    Bochis Bianca
    Popa Raluca
    Balint Denisa
    Taichis Oana
    Liceul Teoretic
    Brancoveanu
    Voda Urlati

    Antrenor: Stanescu Lucian

    Echipa
    Predoiu Georgian Adrian
    Micu Marian Iulian
    Ilie Claudiu Andrei
    Plesea Daniel
    Chercheata Valentin
    Nedelcu Razvan Ionut
    Rosca Marius Ionut Adrian
    Calin Catalin
    Luca Alexandru Constantin
    Miricica Vladut
    Liceul H.P
    Bengescu Ivesti

    Antrenor: Florescu Doinita

    Echipa
    Homoloaca George
    Antoche Marian
    Mihail Alexandru
    Micu Beniamin
    Trandafir Petrica
    Gotu Catalin
    Iancu Valentin
    Haraga Alin
    "Ghenea Georg
    e

    Antrenor:

    Echipa
    " Toma Cristi

    Antrenor:

    Echipa
  • Colegiul
    National de
    Informatica
    Matei Basarab Ramnicu Valcea

    Antrenor: Avram Alexandru

    Echipa
    Tatulescu Alexandru
    Otesanu Razvan
    Adurnache Nikolas
    Nitu Alexandru Daniel
    Apostolescu Armand
    Oteanu Adrian
    Popescu Bogdan
    Tanasescu Robert
    Bulacel Bogdan
    Borta Catalin
    Graur Mihai
    Liceul Stefan
    Pricopiu Vaslui

    Antrenor: Cucu Florin

    Echipa
    Ispas Alexandru Ioan
    Bulboaca Florin Marian
    Morosanu Ionut Ricardo
    Armani Petru Andrei
    Pasarica Valerin Mihaita
    Brinza Marius
    Vintu Florin
    Ciobanu Emanuel Ionut
    Bozianu Adrian
    Voicu Andrei
    Liceul Stefan
    Pricopiu Vaslui

    Antrenor: Cucu Florin

    Echipa
    Genoveza Narcisa Adam
    Adumitroae Iuliana
    Ungureanu Alina
    Baetu Manuela
    Nitoi Ema
    Mititelu Bianca Andreea
    Sirbu Georgiana Maria
    Ungurianu Andreea Alexandru
    Rabusanu Daniela
    Vulpe Iuliana Alexandra
    Marin Diana
    Cotira Beatrice Teodora
    Colegiul Tehnic
    Mircea cel
    Batran Bucuresti

    Antrenor: Dumitrascu Ion

    Echipa
    Plesea Robert Cristian
    Munteanu Gheorghe
    Bordei Alexandru Stefan
    Milea Razvan Cristian
    Marin Iulian Florin
    Banna Mahmoud
    Sandu Dan Florin
    Zanoaga Alexandru
    Ganea Cristian
    Cutieru Nutica Ionut
    Colegiul de
    Arte Sabin
    Dragoi Arad

    Antrenor: Dutu Radu

    Echipa
    Boycsuk Casian
    Duma Adrian
    Hotcu David
    Morar Sorin
    Vasilciuc Timotei
    Covaci Stefan Adrian
    Turcanu Cosmin
    Filimon Beniamin
    Buboiu George
    Colegiul Tehnic
    Aurel Vlaicu Galati

    Antrenor: Carastoian Laurentiu

    Echipa
    Cucu Alex Tiberiu
    Costi Bogdan Cosmin
    Stoica Alexandru Jan
    Caramalau Marius Gabriel
    Lepadatu Doru Cristina
    Gheorghiu Andrei
    Sapunaru Andrei Catalin
    Burila Ionut
    Ionescu Adrian Silviu
    Tudor Ionut
  • Liceul
    Tehnologic
    Nicolae
    Titulescu Insuratei

    Antrenor: Calbar Dumitru

    Echipa
    Bundea Nicoleta
    Coman Nicoleta
    Ungureanu Stefania
    Danciu Ioana
    Neacsu Nicoleta
    Zaharia Luisa
    Tutuianu Cristina
    Pitulice Elena
    Stoica Bianca
    Oprea Alexandra
    Triscaru Ana Maria
    Carstea Ana Maria
    Lazar Camellia
    Liceul
    Tehnologic
    Justinian
    Marina Baile Oltenesti

    Antrenor: Ciuca Alexandru Gabriel

    Echipa
    Georgescu Cristina
    Mureanu Karina
    Popa Ana Maria
    Lazar Alexandra
    Bordenciu Adriana
    Gerea Corina
    Tudor Raluca
    Popa Adriana Elena
    Ungureanu Livia Elena
    Liceul
    Tehnologic
    Justinian
    Marina Baile Oltenesti

    Antrenor: Ciuca Alexandru Gabriel

    Echipa
    Sorega Ionut
    Butolo Cristian
    Ganea Leonardo
    Ilies Catalin
    Duta Alin
    Jianu Alexandru
    Jianu Valentin
    Radut Vlad
    Vladoianu Vlad
    Curecheriu Florin
    Colegiul Tehnic
    Ion Mincu Timisoara

    Antrenor: Nistoran Razvan Constantin

    Echipa
    Mihart Sorin
    Trifoi Bogdan
    Pascu Ovidiu
    Croitoru Dragos
    Olaru Bogdan
    Angeru Alexandru
    Macsan David
    Schneider Sebastian
    Mosoarca Octavian
    Moroiu Ion
    Filip Daniel
    Rusu Stefan
    Benta David
    Georgevici Emil
    Ochea Remi Ionut
    Liceul Tehnic
    de Industrie
    Alimentara Emil
    Palade Satu Mare

    Antrenor: Abrudan Robert

    Echipa
    Vrasa Claudiu
    Szabo Krisztian
    Csatari Akos
    Kanalas Nicholas
    Sager Patrick
    Erdei Attila
    Retegan Adam
    Osan Narcis
    Tarr Erik
    Murai Arnold
    Miclaus Darian
    Ianki Raul
    Pintye Eric
    Sucs Nicolas
    Colegiul
    National
    Nichita
    Stanescu Ploiesti

    Antrenor: Neagu Gheorghe

    Echipa
    Draghici Bogdan
    Moise Antonio
    Radu Mihai
    Mosor Boian Dragos
    Tifigiu Eduard
    Rudaru Gabriel
    Radu Alin
    Chelaru Alexandru
    Calin George
    Petrea Daniel
    Marcu Alexandru
    Matei Albert
    Toma Rares
    Cojanu Alexandru
    Eduard Serban
  • Liceul
    Tehnologic de
    Turism si
    Alimentatie
    Arieseni Arieseni

    Antrenor: Dobra Atanase Constantin

    Echipa
    Maxim Raul Marian
    Baleiu Bogdan Viorel
    Pasca Ioan Ionel
    Gligor Dan Liviu
    Negrea Ioan Dumitru
    Suciu Andrei
    Pantea Gheorghe Viorel
    Avram Razvan Ionel
    Dobra Ioan
    Matei Sorin Beniamin
    Liceul Teoretic
    Ion Mihalache Topoloveni

    Antrenor: Duminicioiu George

    Echipa
    Ungureanu Marin Adrian
    Turcescu Stefan Valentin
    Marin Alex Gabriel
    Sucalea Vladut Andrei
    Constantina Ionut Cristinel
    Cotandrea Andrei Madalin
    Cioiu Ionut Ciprian
    Turbatu Ionut Razvan
    Ignat Adrian Constantin
    Popescu Iustin Gabriel
    Lungu Sebastian George
    Balasoiu Ionut Sorin
    Liceul
    Tehnologic
    Electromures Targu Mures

    Antrenor: Frunza Remus

    Echipa
    Oltean Cristian
    Szolosi Botond
    Kakasi Gelert
    Lukacs Albert
    Vinea Nutu
    Bakos Bogdan
    Orban Andras
    Florea Andrei
    Hajdo Roland
    Arion Alex
    Pali Botond
    Torok David
    Dan Mihai
    Iliescu Raul
    Orban George
    Liceul
    Tehnologic
    Ludovic Mrazek Ploiesti

    Antrenor: Dirman Aurelian Bucurel

    Echipa
    Nitescu Mihai
    Dragoi Iulian
    Farcas Marian
    Laptuca Teofil
    Ionita Iacov
    Ionita Stefan
    Ciulin Ricardo
    Stan Catalin
    Ionita Andrei
    Liceul
    Tehnologic Ion
    Mincu Vaslui

    Antrenor: Beldiman Ioan Razvan

    Echipa
    Chiriac Vladut
    Mormonche Eusebiu
    Nestian Cristi
    Botonei Catalin
    Brasoveanu Razvan
    Busuioc Dragos
    Donosa Andrei
    Iftemi Laurentiu
    Macovei Marian
    Margean Remus
    Rotaru Valentin
    Antile Marius
    Vasilica Maftei
    Vizitiu Andrei
    Ghiban Sergiu
    Liceul
    Tehnologic Ion
    Mincu Vaslui

    Antrenor: Vieru Luiza Cerasela

    Echipa
    Bicu Ana Maria
    Ursache Teodora
    Pascal Adina Roxana
    Holban Mariana
    Pascal Sorina Andreea
    Aftinici Catalina
    Panaite Roxana Alexandra
    Stan Mirabela
    Danaila Vasilica Valentina
    State Luminita Paraschiva
    Pavel Iulia Mihaela
    Nazareanu Nicoleta Daniela
    Iacob Madalina
  • Colegiul Tehnic
    D.Leonida Timisoara

    Antrenor: Crangan Gheorghe

    Echipa
    Irimia Aurelian
    Marcu Flavius
    Closca Samuel
    Neag Alexandru
    Zoita Alexandru
    Gaspar Nicolae Raul
    Stiuca Gabriel
    Ali Mateo
    Tudose Cristian
    Liceul Teoretic
    Vlad Tepes Timisoara

    Antrenor: Fota Lucian

    Echipa
    Berecki Robert
    Barb Claudiu
    Canceal Cosmin
    Cojanu Robert
    Caldaras Cristian
    Kali Adrian
    Leonte Adelin
    Mitre Adelin
    Miklos Robert
    Munteanu Alexandru
    Liceul Teoretic
    Nicolae
    Balcescu Cluj-Napoca

    Antrenor: Fetean Gheorghe

    Echipa
    Agrijan Rares
    Hosoiu Serban
    Moldovan Vlad
    Ciundrea Razvan
    Gorgan Andrei
    Perte Bogdan
    Simonescu Colan Vlad
    Gutiu Serban
    Ghior Darius
    Rosca Teodor
    Coblis Andrei
    Muresan Bogdan
    Rus Dan
    Jurca Mihnea
    Colegiul
    Economic Ramnicu Valcea

    Antrenor: Has Laura

    Echipa
    Radu Ana
    Danescu Laura
    Danescu Loredana
    Ioana Gabriela
    Iamandi Maria
    Dragulescu Timeea
    Marcu Adelina
    Lilea Cosmina
    Giuroiu Petricia
    Ioani Alexandra
    Colegiu
    National
    CatonicSf.
    Iosif Bacau

    Antrenor: Lazar Otilia

    Echipa
    Iacob Raluca
    Farcas Roberta
    Stan Andreea
    Prisecaru Ingrid
    Sicoe Alexandra
    "Herciu AnaMaria
    " Chicea Amira

    Antrenor: Grigoras Denisa

    Echipa
  • Colegiu
    National
    CatonicSf.
    Iosif Bacau

    Antrenor: Lazar Otilia

    Echipa
    Antal Cosmin Alexandru
    Balint Alexandru
    Boaca Robert
    Fartade Ricardo
    Neamtu Bogdan
    Andrei Felix
    Ioja Gabriel
    Paduararu Sebastain
    Mihalcut Narcis
    Ciubotaru Iustin
    Cadar Gabriel
    Iojica Mattia
    Ciceu Laurentiu
    Parvita Andrei
    Blaj Dumitru
    Colegiul
    National Mihai
    Eminescu Satu Mare

    Antrenor: Cioanca Gheorghe

    Echipa
    Osan Denisa Andrada
    Lazin Alexandra Evelyne
    Tataran Andreea Gabriela
    Varga Andrea Alexandra
    Ardelean Lorela Daniela
    Lapuste Diana Brenda
    Roca Miruna Mihaela
    Farcau Oana Bianca
    L.T.S.N.VOICULE
    SCU Oradea

    Antrenor: Ciupa Marius

    Echipa
    Maghiar Onisim
    Rosca Paul
    Burle Cristian
    Lazar Sergiu
    Nagy Marius
    Burlau Teofil
    Lecar Madalin
    Civoiu Ciprian
    Urs Adrian
    Ramocea Brian
    Sfarcut David
    Micai Daniel
  • Colegiul
    National
    Octavian Goga
    Marghita

    Antrenor: Turc Marius

    Echipa
    Marina Darius Andrei
    Manciu Andrei Cristian
    Iuhas Sergiu Laurian
    Sarac Florin Iulian
    Carasec Madalin Marcel
    Cosma Florin Adrian
    Negrean Andrei Calin
    Bandula Timotei Denis
    Blidar Remus Marius
    Cszme Norbert Roland
    Manciu Gabriel Georgian
  • Colegiul
    National Emil
    Racovita
    Cluj-Napoca

    Antrenor: Cublesan Monica Angela

    Echipa
    Achim Mihai Adrian
    Lazea Daniel Sebastian
    Loga Darius
    Muresan Tudor Vlad
    Padurean Radulescu Mihnea
    Vancea Teodor Marian
    Vancea Gavris Nicolae
    Sustic Alessandro
    Vlad Lupu
    Lid Yang Stefan
  • Liceul
    Tehnologic
    T.Cipariu
    Blaj

    Antrenor: Blaga Lucian Horatiu

    Echipa
    Pintea Cristian
    Trif Victor Mihai
    Pinca Ovidiu Ioan
    Tepean Flavius
    Spatacean Adrian
    Dani Paul
    Irimie Matei
    Muresan Flavius
    Aleman Nicolae
    Rosa Catalin
    Ciortea Cristian
    Lazar Raducu
  • Colegiul
    National Zinca
    Golescu
    Pitesti

    Antrenor: Dumitrescu Ciprian

    Echipa
    Mitran Teodor Cristian
    Neacsu Teodor Valentin
    Roceanu Adelin Adrian
    Jarca Adrian Cristian
    Bratulescu Razvan Alexandru
    Costache Toma
    Nastase Stefan Ionut
    Olteanu Robert Constantin
    Cicu Stefan Cristian
    Popescu Sorin
    Cirje Constantin Bogdan
    Sandru Theodor Florian
  • Liceul Teoretic
    Nicolae
    Balcescu
    Medgidia

    Antrenor: Giuglea Denise

    Echipa
    Ion Romeo
    Constantinescu Titus
    Noman Serin Eden
    Paparau Dragos
    Osman Eden
    Anton Catalin
    Cimpeanu Eduard
    Maxinese Constantin
    Bechir Asin Asan
    Tuca Vlad Marian
    Sapioniac Adrian
    Lazar Andrei
  • Liceul Teoretic
    Nicolae
    Balcescu
    Medgidia

    Antrenor: Giuglea Denise

    Echipa
    Chirchiboi Maria
    Despa Ioana
    Irimia Andra
    Buzoianu Melania
    Gradinaru Elena
    Nicolae Ana Maria
    Micu Bianca Stefania
    Vasile Ana Maria
    Ismail Serena
  • Colegiul Tehnic
    Dimitrie Dima
    Pitesti

    Antrenor: Busuroi Marin Vasile

    Echipa
    Calin Daniela
    Costea Alexandra
    Radulescu Andreea
    Vasilache Denisa
    Rizea Catalina
    Briceag Carmen
    Alexandru AnaMaria
    Iancu Camelia Florentina
    Nedelea Alexandra
  • Colegiul
    National
    I.C.Bratianu
    Hateg

    Antrenor: Stanculesc Paul

    Echipa
    Argire Madalina
    Deatc Bianca Silvana
    Onescu Ligia
    Toader Georgiana
    Enache Mirona
    Anghel Larisa
    Garz Raluca
    Dragan Daniel
    Aiacoboaie Loredana
    Vintan Alexandra
    Trimbitoni Bianca
  • Liceul
    Tehnologic
    I.C.Bratianu
    Nicolae
    Balcescu
    Nicolae Balcescu

    Antrenor: Frigioiu Luigi

    Echipa
    Holdor Marius Nicusor
    Brinza Dorin Gabriel
    Andronache Andrei Laurentiu
    Andronache Nicusor Iulian
    Timis Vasile Iosif
    Ureche Nicolae Ionut
    Pricop Petru
    Vieru Constantin
    Predescu Ionut Bogdan
    Pricop Nicusor
  • Liceul
    Pedagogic
    D.P.Perpessiciu
    s
    Braila

    Antrenor: Grigore Bogdan Mircea

    Echipa
    Chelu Danut Nicusor
    Zaharia Adrian Stefan
    Ion Marius
    Niculae Alexandru
    Jercan Marius
    Negura Mircea Dragos
    Ciuca Stefan Alexandru
    Mircea Daniel Catalin
    Chiriac Cosmin Nicu
    Baiculescu Robert
    Macreanu Georgian Ionut
    Ghenea Ionut
  • Liceul
    Tehnologic
    Special
    Bucuresti

    Antrenor: Moisa Ioan Pavel

    Echipa
    Ilinca Gabriel
    Dumitrascu Ovidiu Stefan
    Stoicescu Arnold Cristian
    Circiu Andrei Cristian
    Iacovache Petru Eduard
    Petrache Radu
    Anca Marian Alin
    Bratu Vasile
    Oprea Alin Ionut
    Alexandroae Andrei Lucian
    Gherbezan Robert Mario
    Ionescu Alex Cristian
    Ciobanescu Ionut
    Apostol Daniel Constantin
    Dogaru George Cristian
  • Colegiul Ucecom
    Spiru Haret
    Bucuresti

    Antrenor: Grozescu Alexandru

    Echipa
    Panaiteanu Daniel
    Oprea Savel
    Varga Cristian
    Ilie Robert
    Pavel Madalin
    Vatamanu Ionut
    Ionita Mario
    Giurgea Roberto
    Matei Marius
    Miteata Costin
    Chirita Andrei
    Milan Radu
    Andrei Daniel
    Radu Marian
    Serban Marius
  • Colegiul Tehnic
    Alexandru Domsa
    Alba Iulia

    Antrenor: Vancea Dan

    Echipa
    Uta Andrei
    Lupse George
    Botinat Timotei
    Ratiu Alin
    Topircean George
    Ledean Marius
    Micu Iulian
    Coltor Adrian
    Budula Florin
    Alexandroae David
    Lacatus Andrei
    Todor Gelu
    Albu Madalin
    Rus Ioan
  • Liceul Teoretic
    Octavian Goga
    Huedin

    Antrenor: Pavel Cosmin Viorel

    Echipa
    Cosiu Raul
    Lucaciu Adrian
    Todea Eugen
    Mihai Sebastian
    Costea Raul
    Hoca Raul
    Merca Rares
    Nicoara Andrei
    Pop Stefan
    Mihaly Vlad Ionut
    Kerekes Robert
    Farcas Cosmin
  • Liceul Teoretic
    Bocskai Istvan
    Miercurea Nirajului

    Antrenor: Domo Lorant

    Echipa
    Keresztes Robert
    Mozes Barna
    Veres Tamas
    Szocs Rajmond
    Darvas Edward
    Cserei Hunor
    Lunka Szabolcs
    Lakatos Levente
    Suba Robert
    Trimba Arpad
    Tekeres Arpad
    Kovacs Hunor
  • Liceul Teoretic
    Bocskai Istvan
    Miercurea Nirajului

    Antrenor: Domo Lorant

    Echipa
    Farcas Andrea
    Balog Andrea
    Ozsvath Hadassa
    Berecki Henrietta
    Karacsony Barbara
    Marton Szidonia
    Miklos Krisztina
    Csiztradia Brigitta
    Kelemen Krisztina
    Szekely Renata
    Beres Erzsebet
    Papp Paula
  • Liceul
    Tehnologic
    Topolog

    Antrenor: Almaghe Adrian

    Echipa
    Batog Ionut Marian
    Burlacu Daniel Florentin
    Tanase Vasile Alexandru
    Dobre Alin
    Hagighiol Ionut Adrian
    Ioneticu Daniel
    Iordache Ionut Alexandru
    Roibu Claudiu Mihail
    Stamate Valentin
    Stan Iulian Marian
    Nica Iosif Sorin
    Urlea Ionut Nicolae
    Condulet Cristian Vasile
    Moldoveanu Ion
    Constantin Alexandru Cristian
  • Liceul
    Tehnologic
    Topolog

    Antrenor: Almaghe Adrian

    Echipa
    Costache Alexandra
    Flerea Mirela
    Rotaru Elena
    Serban Bianca Andreea
    Dascalu Sandra Alina
    Nedelcu Elena
    Stefan Simona Georgiana
    Treanta Stefania
    Zbarcea Daniela Cristina
    Ghiata Andreea Angelica
    Badea Maria
    Tufa Bianca Ionela
    Ignachiuc Cristina Amalia
    Musat Oana Cristina
    Mita Nicoleta Cerasela
  • Liceul Teoretic
    Nicolae Iorga
    Braila

    Antrenor: Urse Virgil Lucian

    Echipa
    Cantor Eugen
    Boboc Valentin
    Niculai Dragos
    Baciu Cosmin
    Munteanu Cosmin
    Orzan Marian
    Turcu Adelin
    Gusar Alexandru
    Rusu Andrei
    Iosif Razvan
  • Liceul Teoretic
    Dimitrie
    Bolintineanu
    Bucuresti

    Antrenor: Petre Elena

    Echipa
    Ionascu Gabriel
    Sandu Alexandru
    Gherghel Mihai
    Iacob Victor
    Militaru Antonio Mihai
    Vara Dragos
    Ticu Andrei
    Sala Radu
  • Liceul
    Tehnologic
    Henri Coanda
    Sibiu

    Antrenor: Cornea Gina

    Echipa
    Tinu Bogdan Ioan
    Reftu Constantin Razvan
    Mracu Ionut Gabriel
    Branzan Emanuel Roland
    Cojocaru Gabriel Florin
    Jurca Nicolae Cosmin
    Giurca Daniel
    Mihai Cristian
    Furdui Beniamin
    Ifrim Mihaita
    Medesan Alexandru Claudiu
  • Liceul
    Tehnologic
    Grigore
    C.Moisil
    Tg Lapus

    Antrenor: Lese Cristian

    Echipa
    Danciu Cosmin Alexandru
    Filip Alin
    Nodis Claudiu Alexandru
    Gaspar Kevin
    Duma Ionut Flor
    Ilea Adrian Ilie
    Coman Marius
    Maris Bogdan
    Oana Paul
    Boga Andrei
    Iuga Razvan
    Pop Gheorghita
    Volos Marius Daniel
    Costea Dan Ionut
    Bologh Daniel Andrei
  • Liceul Teoretic
    Mihail
    Sebastian
    Braila

    Antrenor: Barbu Nicolae

    Echipa
    Iorga Cristina
    Cursaru Adela
    Petrovici Daniela
    Menu Georgiana
    Enache Cristina
    Brezuica Iuliana
    Scarlat Maria
    Ion Ana
    Novac Mihaela
    Porumboiu Madalina
    Ariciu Nicoleta
    Lipan Georgiana
  • Liceul
    Tehnologic
    Vasile Gherasim
    Marginea

    Antrenor: Lungu Adrian Constantin

    Echipa
    Bolea Dumitru
    Niculcea Florin Iliuta
    Antimie Danut Gurel
    Grigorean Loris
    Domohaci Adrian Ionut
    Niculce Dorin Valentin
    Halip Gavril
    Suhani Marcel
    Strungariu Eduard Teodor
    Bodale Costel
  • Colegiul
    National Mircea
    Eliade
    Sighisoara

    Antrenor: Simo Tiberiu

    Echipa
    Cadariu Razvan
    Dandea Mircea Ionut
    Sos Hunor
    Csiki Sszilveszter
    Suto Peter
    Mot Sergiu Ioan
    Burnete Sebastian
    Ioan Cosmin
    Bozas Paul Alex
    Barbu Bogdan
    Banut Claudiu Daniel
    Dezi Ruben Dorian
    Doruttya Oliver
    Cotoara Cristian Daniel
    Tardai Alex Stefan
  • Liceul Teoretic
    Benjamin
    Franklin
    Bucuresti

    Antrenor: Fleancu Florentin

    Echipa
    Stoica Dana Gabriela
    Dervisi Carina Valentina
    Constantin Alexandra Gabriela
    Ungurian Beatrice Andreea
    Abu Shaireh Sajeda
    Caravan Georgiana
    Viciu Elena Monica
    Boboc Catalina Ioana
    Tihulca Florentina
    Vilcan Ana Maria
    Chelaru Elena Alina
  • Liceul Teologic
    Romano-Catolic
    Szent Laszlo
    Oradea

    Antrenor: Toth Monika Erika

    Echipa
    Dande Devid Karoly
    Laszlo Laszlo Krisztian
    Tiponut Erik
    Tyepak Janos Tamas
    Keri Gabriel
    Orban Krisztian
    Gergely Robert
  • Liceul
    Tehnologoc Ion
    Banescu
    Mangalia

    Antrenor: Negoita Marian

    Echipa
    Brais Vasilica Andrei
    Bouros Marius Valentin
    Birzoiu Ovidiu Marian
    Grumes Vlad Stefan
    Domnica Cosmin Florin
    Tiron Alexandru Madalin
    Vintu Narcis Marian
    Osman Ervina Daniar
    Zainea Arif Anis
    Saringa Valentin Rares
    Apetroae Marian
    Graur Mihai Catalin
    Chiriac Ion
    Ungurean Stefan Ionut
    Poteras Vasile Mircea
  • Liceul Dimitrie
    Cantemir
    Darabani

    Antrenor: Dascalu Vasile

    Echipa
    Hrimiuc Fernando Marcel
    Curtean Cosmin George
    Ghiorghiciuc Cristian
    Horeanu Alexandru Marian
    Timpau Alexandru Ioan
    Capracu Cristian Valentin
    Cojocariu Florin
    Ceica Sergiu
    Discalicau Alexandru
    Alexoae Andrei Marian
    Danila Andrei Dan
    Ciobanu Sergiu Andrei
  • Liceul
    Tehnologoc Nr.1
    Suncuius
    Suncuius

    Antrenor: Dobai Stefan

    Echipa
    Erdei Denis
    Bodea Alin
    Filip Raul
    Dungau Madalin
    Iancu Bogdan
    Motosan Alin
    Bot Andrei
    Rusu Ionut
    Coboc Casian
    Ardelean Alexandru
    Marc Razvan
    Marusca Florin
  • Colegiul Tehnic
    Dorin Pavel
    Alba Iulia

    Antrenor: Popita Aurel

    Echipa
    Ganga Adrian
    Kiss Peter
    Cercea Sorin
    Bacar Gabriel
    Cercea Sebastian
    Sirbu Claudiu
    Manta Adrian
    Manta Nicolae
    Bolca Gabriel
    Dat Mihai
    Franc Andrei
    Monescu David Antoniu
    Barbu Razvan
    Barbu Vlad
    Buruiana Paul
  • Colegiul Tehnic
    Matei Corvin
    Hunedoara

    Antrenor: Cimpoca Sorin

    Echipa
    Magyari Eduard
    Cublesan Paul
    Marcu Alexandru
    Bularda Darius
    Caval Razvan
    Marinica Adrian
    Vitonescu Raul
    Potcovaru Albert
    Jurca Bogdan
    Kocsis Andrei
    Chelemen Daniel
    Enache Stefan
  • Colegiul
    National Ion
    C.Bratianu
    Pitesti

    Antrenor: Margescu Daniel Ioan

    Echipa
    Zamfir Alexandru Mihai
    Zamfir Andrei Gabriel
    Suhani Liviu
    Radu Catalin Constantin
    Voinea Andrei Ionut
    Penescu Razvan
    Tanasie Octavian Valentin
    Dragusin Marian Mircea
    Surcel Laurentiu Marius
    Mazilu Andrei
    Caramaliu Ionut
    Neata Dragos Florentin
    Linte Leonard
    Bujdoiu Radu Marian
    Coculescu Gabriel
  • Liceul Ion
    Buteanu
    Gurahont

    Antrenor: Faur Ionut Raul

    Echipa
    Popa Daniel
    Jula Razvan
    Ghilea Dacian
    Bogdan Fabian
    Bacos Madalin
    Bascarau Eduard
    Caprar Abian
    Martin Adrian
    Bogdan Flavius
    Gligor Madalin
    Crisan Alexandru
    Urs Eduard
    Galea Denis
    Tigan Florin
    Pricop Robert
  • Liceul
    Tehnologic
    Iernut

    Antrenor: Fodor Iosif

    Echipa
    Damaschin Georgian Ioan
    Moldovan Radu Cristian
    Stoica Valentin Viorel
    Necula Denis Andrei
    Calugar Marius
    Pacurar Mihai Ciprian
    Iernutan Raul Catalin
    Marian George Anghel
    Apoltan Adelin Catalin
    Botezan Sergiu Viorel
    Cristurean Radu George
    Puscasu Gabriel Georgian
    Cimpean Rares Horatiu
    Luca Teodor Cosmin
    Nistor Ilie Alin
  • Liceul
    Tehnologic
    Iernut

    Antrenor: Fodor Iosif

    Echipa
    Festeu Maria Andreea
    Luca Cosmin Maria
    Stan Madalina Cosmina
    Hanca Larisa Maria
    Muntean Dorina Ioana
    Truta Camelia Maria
    Biris Victoria
    Cristurean Raluca Elena
    Zacarias Casina Daniela
    Maftei Maria Alexandra
    Sos Diana Iuliana
    Zvoristeanu Anda Lina
    Silaghi Tia Carina
    Sopterean Alina Diana
    Roiban Cristina Alexandra
  • Colegiul
    National
    Costache Negri
    Tg Ocna

    Antrenor: Botezatu Ioan

    Echipa
    Carozescu Adelina Elena
    Anghel Ana Maria
    Ababei Roxana Maria
    Ciobanu Alexandra Loredana
    Puluc Andreea
    Bortos Adnana Claudia
    Diaconu Diana Elena
    Pelin Florentina Emanuela
    Alexa Iuliana Madalina
    Pargaru Martina Teodora
    Lazaroiu Elisabeth
    Budau Carla Tereza
    Mironica Maria
    Dragomir Maria Teodora
    Lungu Alexandra
  • Colegiul
    National
    Costache Negri
    Tg Ocna

    Antrenor: Botezatu Ioan

    Echipa
    Ghihanis Victor
    Mandric Cosmin Ionut
    Melinte Nelu
    Boghin Alexandru
    Bratu Dorin
    Diaconu Doru
    Ilies Stefan
    Melinte Adrian
    Miler Iosif Marian
    Resmerita Mihai Ionut
    Boboc Emil Augustin
    Neantu Radu Cosmin
    Puscasu Mihai Emanuel
    Botezatu Ionut Razvan
    Lungu Gheorghe
  • Liceul
    Tehnologic
    Stefan Cel Mare
    si Sfant
    Vorona

    Antrenor: Rosu Mihai Catalin

    Echipa
    Rotariu Dumitrita
    Sorohan Ana Maria
    Serbu Mihaela Diana
    Amoasei Florentina
    Guzu Nicoleta
    Rujuc Dumitrita Mihaela
    Rasa Nicoleta Claudia
    Gurita Cosmina Gabriela
    Rotariu Ionela Brindusa
    Azoitei Ana Maria
    Gurita Andreea
    Corlat Mihaela
    Brehuescu Iuliana
    Anton Mihaela Denisa
  • Colegiul Tehnic
    Simion
    Mehedinti
    Codlea

    Antrenor: Nita Paul Alex

    Echipa
    Agache Ionut
    Benedic Florin Adrian
    Dragusin Silviu Mihai
    Dumitriu Florin
    Delcea David Florin
    Iudeanu Liviu Nicolae
    Oprga Rares Andrei
    Clopotel Gheorghe
    Stan Andrei Gabriel
  • Liceul
    Tehnologic
    Nicolae
    Titulescu
    Insuratei

    Antrenor: Tanase Viorel

    Echipa
    Preda Daniel
    Staicu Florin
    Marcu Sorin
    Nedelcu Madalin
    Baltag Florin
    Pirciulescu Florin
    Voicu Mihaita
    Ionascu Robert
    Giuglea Florin
    Stan Valentin
    Rosu Ionut
    Leu Mihaita
    Stoican Madalin
    Popa Ionut
    Sfarleaja Alexandru
  • Liceul
    Greco-Catolic
    Inochentie Micu
    Cluj-Napoca

    Antrenor: Julean Ana Maria

    Echipa
    Huldusan Bogdan
    Morar George
    Zah Alexandru
    Mateas Raul
    Greavu Alexandru
    Toader Mihai
    Toth Alexandru
    Petric Flaviu
    Cimpean Bogdan
    Suciu Claudiu
  • Liceul
    Pedagogic
    Mircea Scarlat
    Alexandria

    Antrenor: Musat Carmen

    Echipa
    Rosu Diana Florentina
    Jderu Patricia Paula
    Genescu Gabriela Dorina
    Durla Otilia Alexandra
    Delcea Andrada Diana
    Nedelus Alexandra
    Ilie Stefania Julieta
    Dorobantu Elena Raluca
    Bugean Bianca Elena
    Ciortea Carmen Ancuta
    Cristian Diana Andreea
  • Colegiul
    National
    Gheorghe Sincai
    Baia Mare

    Antrenor: Dulfu Ovidiu

    Echipa
    Rogojan Relian
    Somcherechi Denis
    Sut Octavian
    Kadar Eric
    Chis Marian
    Osan Catalin
    Cin Ioan
    Gherasim Andrei
    Buciu Stefan
    Ilea Liviu
  • Colegiul
    National
    Alexandru Ioan
    Cuza
    Focsani

    Antrenor: Grigoriu Ioan

    Echipa
    Potirniche George
    Dediu Catalin
    Bolovan Vladut
    Moroiu Marius
    Ardeleanu Remus
    Panaite Bogdan
    Dumitrascu Bogdan
    Razvan Marian
    Ricu Alexandru
    David Razvan
    Stef Alexandru
    Alexandru Octavian
    Chirila Nicu
    Marcu Titi Paul
  • Liceul cu
    Program Sportiv
    Baia Mare

    Antrenor: Dragos Dana

    Echipa
    Birlea Ionela Rozalia
    Pop Alexandra Adriana
    Oancea Renata Carla
    Predoi Denisa
    Lupan Cristina Sefora
    Cimpan Iulia Florina
    Pop Kiseleva Andreea Natasa
    Jago Noemi Pamela
    Gandi Raluca Diana
  • Colegiul Tehnic
    Victor
    Ungureanu
    Campia Turzii

    Antrenor: Morea Cornel

    Echipa
    Ciungan Gabriel
    Paleoca Cristian
    Sdeorna Darius
    Costin Sebastian
    Rus Rares
    Moldovan Mihai
    Szasz Dan Catalin
    Rusu Rares
    Ciungan Daniel
    Indrei Darius
    Moldovan Sebastian
    Caucean Cristian
    Covaci Marius
    Cristurean Cristian
  • Colegiul
    Economic Pintea
    Viteazul
    Cavnic

    Antrenor: Sitaru Gheorghe

    Echipa
    Caut David
    Ghirasim Alexandru
    Butuza Vladut
    Tamas Raul
    Pascu Andrei
    Vitus Norbert
    Ostopenco Paul
    Tmor Remus
    Ardelean Andrei
    Giugan Andrehas
    Focsa Marius
    Gircsis Mihai Cristian
  • Liceul
    Tehnologic
    Mircea
    Vulcanescu
    Bucuresti

    Antrenor: Neagu Gheorghe

    Echipa
    Scutelnicu Catalin
    Lunca Andrei
    Vlad Daniel
    Marin Catalin
    Lupu Andrei
    Georgescu Tiberiu
    Stoica Daniel
    Ion Alexandru
    Ghetu Andrei
    Visalom Alexandru
  • Liceul
    Pedagogic
    Nicolae Iorga
    Botosani

    Antrenor: Lozneanu Stelian

    Echipa
    Nicu Lucian
    Hraniciuc Luigi Ionut
    Cucu Vlad Paul
    Bordeianu Ionut Alexandru
    Mitel Robert Cosmin
    Iuriet Alexandru Emanuel
    Epureanu Sergiu
    Tucaliuc Costin
    Cirimpei Daniel Dumitru
    Toma Daniel Madalin
    Dolineanu Gabriel
    Chicarasa Andrei
    Vicovan Vlad Dorian
  • Seminarul
    Teologic
    Ortodox
    Cluj-Napoca

    Antrenor: Lazar Ilie

    Echipa
    Andreica Alex Octavian
    Dodea Catalin Adrian
    Moldovan Razvan Liviu
    Pod Gabriel Ioan
    Somlea Marian Daniel
    Velea Mihai
    Rusu Timotei
    Mazare Dan Vasile
    Nistor Paul Catalin
    Marginean Florin Daniel
    Pirv Daniel
    Beldean Vlad Ionut Felician
  • Liceul Teoretic
    Emil Racovita
    Vaslui

    Antrenor: Salcianu Ovidiu Adrian

    Echipa
    Manolachi Diana Maria
    Pantea Andreea
    Balan Eliza Stefania
    Barbu Loredana
    Tanase Narcisa Diana
    Ghiorghe Andreea
    Salabina Milena
    Antochi Laura Nicoleta
    Serban Maria Magdalena
    Balan Maria Raluca
    Sima Elena
    Anton Denisa Georgiana
    Nechita Camelia
    Apetrei Bianca Cristiana
    Radu Catalina Mihaela
  • Liceul Teoretic
    Emil Racovita
    Vaslui

    Antrenor: Salcianu Ovidiu Adrian

    Echipa
    Chisca Iulian Stefan
    Olaru Ovidiu Nicolae
    Surugiu Radu Constantin
    Roman Robert Iulian
    Mihaila Stefan
    Cosovat Gabriel
    Balan Dragos Ionut
    Sirbu Octavian
    Grigoras Gelu Tiberiu
    Andone George
    Brinza Tiberiu Iulian
    Mosneagu Alexandru George
    Tartarau Alexandru
    Ciobanu Razvan Ioan
  • Liceul
    Tehnologic
    Ferdinand I
    Curtea de Arges

    Antrenor: Lazar Sorin

    Echipa
    Badea Andreea
    Badica Andreea
    Dobrin Ionela
    Petrescu Malina
    Popa Madalina
    Stanica Andreea
    Coriiu Alexandra
    Smaranda Andreea
    Blajan Ana
    Stoicescu Roxana
  • Liceul
    Tehnologic
    Ferdinand I
    Curtea de Arges

    Antrenor: Lazar Sorin

    Echipa
    Stancu Andrei
    Ciobanu Sorin
    Dobre Sebastian
    Radu Catalin
    Ciolan Stefan
    Laita Andrei
    Toma George
    Banciu Robert
    Hulea Alin
    Ungureanu Marian
    Cretu Vladut
    Papainoc Alexandru
    Ghitulete Alexandru
  • Colegiul
    National Avram
    Iancu
    Cimpeni

    Antrenor: Achimet Nicolae

    Echipa
    Beleiu Raluca
    David Denisa
    Bus Ana Maria
    Pacurar Sorina
    Petrea Paulina
    Nandrea Lacramioara
    Muntea Madalina
    Narita Teodora
    Petrea Ionela
    Coroiu Emilia
  • Liceul
    Tehnologic
    Plopenii Mari
    Ungureni

    Antrenor: Bruma Mircia

    Echipa
    Surubariu Marcel Mihai
    Apostol Bogdan
    Blezniuc Petru
    Zanoaga Denis Constantin
    Bors Narcis Florin
    Arhiri Eduard Constantin
    Mosnegutu Andrei
    Carausu Denis
    Pocriveschi Alexandru Iulian
    Badragan Sebastian
  • Liceul
    Tehnologic
    Plopenii Mari
    Ungureni

    Antrenor: Bruma Mircia

    Echipa
    Buga Loredana Monica
    Chiabac Iuliana Cerasela
    Cojocariu Madalina
    Chiabac Mirabela Lacramioara
    Bucher Iuliana Madalina
    Batir Ana Maria
    Agafitei Esmina
    Cojocaru Madalina Paula
    Ivancescu Andreea Emilia
    Ciobanu Alina Alexandra
  • Colegiul Tehnic
    Gheorghe Asachi
    Onesti

    Antrenor: Stanciu Victor Sorin

    Echipa
    Coanta Bogdan
    David Alexandru
    Giurgea Ioan
    Ioncica Tiberiu
    Mihaila Benone
    Oprea Cosmin
    Palau Marcu Beniamin
    Paragint Costel
    Postolache Iliuta
    Stanciu Cosmin
    Vacaru Eduard
    Lenghen Vladut
  • Colegiul
    National Avram
    Iancu
    Cimpeni

    Antrenor: Achimet Niculae

    Echipa
    Gialeanu Vlad
    Nicula Andrei
    Jeflea Raul
    Motoar George
    Gita Stefan
    Gligor Daniel
    Dragoiu Ionut
    Ghinita Mihai
    Hristea Marian
    Matei Tiberiu
    Gombos Raul
  • Liceul Teoretic
    Benjamin
    Franklin
    Bucuresti

    Antrenor: Fleancu Florentin

    Echipa
    Muresan Robert Alin
    Nistor Andrei Natanael
    Gheorghe Ion
    Mototol Bogdan Cristian
    Balan Andrei Nicolae
    Niculae Robert Daniel
    Niculescu Vasile Alexandru
    Chircorian Denis Gabriel
    Mecic Daniel Adrian
    Prasacu Dragos Cosmin
    Nistor David Gabriel
    Parcea Andrei Ciprian
    Paraschiv Alberto Oneata
    Voicu Antonio Florin
    Gheorghe Dan Giovanni
  • Colegiul
    National
    Militar
    Dimitrie
    Cantemir
    Breaza

    Antrenor: Soreanu Stelian Adrian

    Echipa
    Sava Stefan
    Medeleanu Florinel
    Fronescu Mario Viorel
    Ionica Cristian Aurelian
    Manea Cosmin Alexandru
    Putinaru Claudiu Marian
    Gherghicescu Andrei Gabriel
    Milea Andrei Emilian
    Cristescu Ionel Danut
    Dumitru George
    Anton Claudiu
    Piele Razvan
  • Colegiul Vasile
    Lovinescu
    Falticeni

    Antrenor: Amariei Vasile

    Echipa
    Balaneasa Elena
    Pascan Carmen
    Mitrut Raluca
    Dumitru Andreea
    Lazar Nicoleta
    Axinte Teofana
    Rosu Cosmina
    Rosu Catalina
    Stan Florentina
    Loghin Gabriela
  • Colegiul Vasile
    Lovinescu
    Falticeni

    Antrenor: Amariei Vasile

    Echipa
    Vamesu Adelin
    Zaharia Razvan
    Simion Flavius
    Amariei Florin
    Pintilei Andrei
    Artenie Alex
    Fitu Adelin
    "Florea Alexandru
    "
    Tirnovan Andrei
    Munteanu Florin
  • Colegiul Tehnic
    Alexandru Roman
    Alesd

    Antrenor: Moisin Sebastian Ioan

    Echipa
    Uifalusi Paulina
    Uifalusi Renatka
    Vatlavic Ianka
    Iabloncsik Roxana
    Morong Olinka
    Lele Iulia
    Marta Genina
    Simut Madalina
    Biber Andreea
    Bara Marcela
    Costache Andreea
    Borodan Adelina
    Lascau Larisa
    Pisec Anca
    Chirodea Andreea
  • Colegiul Tehnic
    Alexandru Roman
    Alesd

    Antrenor: Moisin Sebastian Ioan

    Echipa
    Gavris Sergiu Danut
    Toie Valentin
    Dordea Sergiu
    Batari Adrian
    Mucha Miroslav
    Lascau Adelin
    Matei Iuras
    Gordan Vladut
    Terici Gabrian
    Fechete Sergiu
    Puris Razvan
    Pascalau Ionut
    Horvat Adrian
    Madar Nicolae
    Jurca Razvan
  • Liceul
    Tehnologic
    Dante Aligheri
    Bucuresti

    Antrenor: Petcu Florin

    Echipa
    Mara Alexandru
    Danila Andrei
    Ciobanu Iulian
    Badici Alexandru
    Popescu Mihai Alexandru
    Stan Eugen Nicolae
    Costache Nicolae
    Cotiga Alexandru
    Ghile Bogdan
    Enclezia Eduard
  • Liceul
    Tehnologic
    Petru Rares
    Bacau

    Antrenor: Rusu Paul Vasile

    Echipa
    Barla Alexandru
    Stratulat Petrisor
    Floristeanu Madalin
    Bisoc Dan Constantin
    Mihaila Florinel Ciprian
    Munteanu Ionut
    Benescu Ionut
    Manole David
    Dragomir Madalin
    Zdraila Stefan
  • Colegiul
    National Unirea
    Focsani

    Antrenor: Paizan Viorel

    Echipa
    Mirica Mihai
    Popa Andrei
    Lepadatu Mihai
    Mustafa Sebastian
    Ciolan Dorinel
    Toma Ionut
    Vlad Alex
    Tibrea Tudorel
    Fusaru Claudiu
    Oprisan Fabio
    Naltu Mihai
    Tofan Mihnea
    Nastase Alex
    Tudorache Alex
    Baciu Mihai
  • Liceul Teoretic
    Gabriel Tepelea
    Borod

    Antrenor: Rus Cristian Dorel

    Echipa
    Popa Florin Vasile
    Zamfir Timotei
    Toda Ionut Gabriel
    Saracut Alin Ioan
    Pesteleu Raul Andrei
    Iurcic Florin Ioan
    Saracut Florin Ioan
    Laze Satnel Ionut
    Craciune Vlad Flavius
    Faur Marian
    Popa Ioan Sergiu
    Iuhaniac Ioan
    Faur Andrei Claudiu
    Denuta Cristian Marian
    Filipcic Milanko
  • Liceul
    Tehnologic Ion
    Mincu
    Tulcea

    Antrenor: Zadaceanu Valentin

    Echipa
    Lunau Ionel
    Alexe Petrisor Tiberiu
    Mihai Alex Nicolae
    Enciu Stefan Florin
    Ivanof Daniel
    Sterpu George
    Chiran Andrei Ionut
    Dragan Victor Daniel
    Tudor Ionut
    Vacarus Razvan Cristian
  • Liceul Teologic
    Baptist Alexa
    Popovici
    Arad

    Antrenor: Tandau Ovidiu

    Echipa
    Pop Fineas
    Ardelean Lucas
    Crisan Horatiu
    Sirbu Raul
    Iloris David
    Varga Sorin
    Barti Alex
    Botar Filip
    Tina Denis
    Bascarau Claudiu
    Tina Bogdan
    Tandau Elias
    Nedrea Timotei
  • Liceul
    Tehnologic Ioan
    Lupas
    Saliste

    Antrenor: Minzat Mircea

    Echipa
    Merzea Rares
    Novac Stanciu Adrian
    Lazinoviciu Rares Ionut
    Nartea Denis Gabriel
    Nartea Adrian Mihai
    Parau Rares Aurelian
    Damaschin Adrian Ilie
    Mihailescu Eduart Constantin
    Ghise Dragos
  • Liceul
    Tehnologic de
    Mecatronica si
    Automatizari
    Iasi

    Antrenor: Dumitru Viorel

    Echipa
    Aanei Vasile Marian
    Anton Marian Bogdan
    Zavache Ovidiu Ionut
    Gafton Alexandru Vasile
    Ionel Sebastian
    Timofciuc Alexandru Ionut
    Marchitan Iulian Cosmin
    Manole Alexandru
    Petroi Adrian Constantin
    Apostol Mihai Daniel
    Zamfirache Iulian
  • Colegiul Tehnic
    Dimitrie Dima
    Pitesti

    Antrenor: Pop Daniel Vasile

    Echipa
    Constantin Florentin
    Serban Robert
    Brezan Roberto
    Obretin George
    Nan Botos Ionut
    Oncila Cristian
    Ciuca Marian
    Nicolescu Mihai
    Patriche Florin
    Tudor Andrei
    Chirita Alexandru
  • Liceul Teoretic
    Ion Barbu
    Pitesti

    Antrenor: Marinescu Dragos Alin

    Echipa
    Tanasescu Denisa
    Popescu Iuliana
    Albu Denisa
    Raducu Madalina
    Oproiu Lorena
    Florea Diana
    Stanciu Ilayda
    Vasile Madalina
    Stan Lavinia
    Voicescu Ana
    Baluta Georgiana
  • Liceul Teoretic
    Ion Barbu
    Pitesti

    Antrenor: Marinescu Dragos Alin

    Echipa
    Udeanu Andrei
    Georgescu Mihai
    Marinescu Sabin
    Nastase Sebastian
    Nica Ciprian
    Dumitrescu Cristian
    Ivanescu Mario
    Olteanu Razvan
    Joe Denis
    Calin Dan
    Niculae George
  • Colegiul Tehnic
    Edmond Nicolau
    Cluj-Napoca

    Antrenor: Govor George Fineas

    Echipa
    Chindris Claudiu Ionut
    Farkas Robert Attila
    Ilie Horea Catalin
    Prejmerean Vlad Iuliu
    Oltean Sebastian Nicolae
    Cordea Andrei Ioan
    Gavrila Andrei Florin
    Ilie Alexandru Mihai
    Feraru Denis Valentin
    Hociung Mihnea
    Sulea Adrian Gabriel
    Deler Razvan Andrei
    Istrate Andrei Gabriel
    Dumitras Fabian Andrei
    Cioarga Paul Catalin
  • Colegiul Brad
    Segal
    Tulcea

    Antrenor: Zadacencu Valentin

    Echipa
    Panait Georgiani Alexandru
    Stefan Andrei
    Cioban Robert Ionut
    Leuca Costin
    Dumitru Cristian
    Pasa Florentin Marius
    Zburlea Andrei
    Oprea Alexandru
    Elmedi Stefan
    Leuca Nicolae Adrian
  • L.P.S Mircea
    Eliade
    Bucuresti

    Antrenor: Ivan Iosif

    Echipa
    Nicolae Maria Luiza
    Nicolae Gratiela Florentina
    Halauca Tatiana Ionela
    Oana Elisa Maria
    Pacioaga Steluta Andreia
    Mocanu Petronela
    Fanaru Geanina Diana
    Boldeiu Maria Cristina
  • Liceul
    Tehnologic
    Dacia
    Pitesti

    Antrenor: Sima Florin

    Echipa
    Soare Cosmin
    Ilie Cosmin
    Nitu Andrei
    Obada Dorinel
    Nitu Dragos
    Florea Ionut
    Streche Ionut
    Lolot Florin
    Vergea Cristian
    Buturica Marius
    Stanculescu Cristian
    Radu Cosmin
  • Liceul
    Tehnologic Sava
    Brancovici
    Ineu

    Antrenor: Nicodin Cosmina

    Echipa
    Cociuba Alice
    Joldes Andreea
    Cozac Ana
    Longa Ioana
    Preala Ileana
    Vamanu Alexandra
    Casciar Ileana
  • Liceul
    Tehnologic Sava
    Brancovici
    Ineu

    Antrenor: Nicodin Cosmina

    Echipa
    Koroni Akos
    Ardelean Dorin
    Karamanovski Alexandru
    Tomoioaga Bogdan
    Balaci Sergiu
    Masnita Gheorghe
    Covaci Denis
    Jilavu Rares
    Barna Daniel
    Puscas Cristian
  • Colegiul
    National
    Grigore Moisil
    Onesti

    Antrenor: Stanciu Maria

    Echipa
    Ursu George
    Ghimbovschi Tudor
    Stanciu Cosmin
    Croitoru Vlad
    Mihai Andrei
    Moraru Mihai
    Cosa Alexandru Gabriel
    Nicolau Dominic
    Maxim Silviu
    Galatanu Eugen
    Rotaru Ionut
    Neagu Stefan
    Ciobanu Razvan
    Petrache Andrei
    Voda George
  • Liceul
    Demostene Botez
    Trusesti

    Antrenor: Doncila Ionel

    Echipa
    Atesoaie Denisa
    Luca Andreea
    Manole AnaMaria
    Iacob Estera Georgiana
    Sandu Madalina Cosmina
    Paduraru Maria Gina
    Tancu Larisa
    Dumitras Ema Antonia
    Popovici Florina Raluca
    Boca Diana Stefania
  • Liceul
    Demostene Botez
    Trusesti

    Antrenor: Doncila Ionel

    Echipa
    Andrii Tudor
    Arnautu Vlad Stefan
    Matrache Petru Ionut
    Coteata Andrei Ionut
    Salavastru Stefan Radu
    Irimescu George Florin
    Cojocariu Florin
    Iusca Andrei
    Tinta Ovidiu Alexandru
    Uscatu Daniel
    Birliga Sebastian Nicu
    Tomniuc Denis Flavius
  • Colegiul
    National Mihai
    Eminescu
    Iasi

    Antrenor: Sorin Stefan

    Echipa
    Spac Alexandra
    Insuratelu Adina Florentina
    Paraschiv Adina
    Turcanu Ioana
    Radu Ioana
    Imbrea Diana
    Filipescu Iustina
    Zait Irina
    Horlescu Diana
    Fytrolaki Anina
  • Liceul Teoretic
    Iulia
    Zamfirescu
    Mioveni

    Antrenor: Oanta Cornel

    Echipa
    Dragan Valentin
    Radu Silviu
    Paun Ionut
    Marioara Madalin
    Turturica Ionut
    Toma Valentin
    Tita Eduard
    Oprea Alexandru
    Richiteanu Sorin
    Tuica Claudiu
    Panait Cosmin
    Preda Cristian
  • Liceul
    Tehnologic
    Matei Basarab
    Maxnineni

    Antrenor: Ionascu Costel

    Echipa
    Bordeianu Ionut Sebastian
    Nita Daniel Ionut
    Bratu Ilie Iulian
    Dobre Emanuel Ionut
    Neagu Sorin Georgian
    Bratu Ruben
    Marcu Mihai Stefan
    Bratu Denis
    Anton Adrian Daniel
    Eftemu Gheorghita Stefanita
  • Colegiul Tehnic
    Toma
    N.Socolescu
    Ploiesti

    Antrenor: Popov Silviu

    Echipa
    Stanciu Mihai
    Vasilescu Georgian
    Sisu Vladut
    Dumitru Sebastian
    Brumariu Marian
    Dobrin Andrei
    Marin Andrei
    Dutu Luigi
    Nicolaescu Alexandru
    Duhomnicu Florin
    Uruc Antonio
    Florea Valentin
    Stroescu Alexandru
    Sibiceanu Cosmin
    Stere Marian
  • Colegiul Tehnic
    Independenta
    Sibiu

    Antrenor: Petrusel Nicolae Liviu

    Echipa
    Voicila Constantin Loren
    Ruja Sacelean Iulian
    Burdusel Razvan Nicolae
    Serban Denis George
    Bolta Alexandru Ovidiu
    Moga Raul Nicolae
    Lazar Ciprian
    Luca Andrei Alexandru
    Bartolomeu Calin Ioan
    Sacelean Claudiu Vasile
  • Liceul cu
    Program Sportiv
    Alba Iulia

    Antrenor: Muntean Alina

    Echipa
    Olariu Roxana
    Margineanu Ana Maria
    Olariu Bianca
    Craciun Aura
    Radu Raluca
    Sava Denisa
    Olariu Andreea
    Ispir Georgiana
  • Liceul cu
    Program Sportiv
    Alba Iulia

    Antrenor: Muntean Alina

    Echipa
    Boanca Ioan
    Davidas Claudiu
    Tat Daniel
    Dobrescu Bogdan
    Ruja Tudor
    Ciurdas Ruben
    Maier Razvan
    Ciurdas Emanuel
  • Colegiul
    National Vlaicu
    Voda
    Curtea de Arges

    Antrenor: Stamate Eduard George

    Echipa
    Achimoiu Iulian
    Cruduleci Andrei
    Duicu Eduard
    Gheorghe Lorin
    Grigorescu George
    Marinescu Victor
    Nastase Vlad
    Panturescu Claudiu
    Statescu Enescu Ionut
    Vasilescu Ionut Gabriel
  • Liceul
    Tehnologic
    General Magheru
    Ramnicu Valcea

    Antrenor: David Nicolae

    Echipa
    Manda Constantin Valentin
    Marinov Ionut Robert
    Zamfir Florin Adrian
    Ionescu Marian Leonard
    Manolea Alexandru Constantin
    Ungureanu Constantin Catalin
    Horelu Ioan Razvan
    Mitale George Gabriel
    Ghitescu Catalin Daniel
    Rosianu Petre Vlad
    Draghici Ionut Adrian
    Dumitracu Robert Constantin
    Barbulete Remus Ionut
    Ivanescu Ionut
    Ivu Romeo Constanti
  • Liceul
    Tehnologic
    General Magheru
    Ramnicu Valcea

    Antrenor: David Nicolae

    Echipa
    Pipota Georgiana Vasilica
    Mitala Ioana Andreea
    Rosu Stefania
    Diacenco Andreea
    Bicu AnaMaria
    Alion Raluca Andreea
    Sandu Nicoleta Iuliana
    Gulinetg Amalia Florina
    Duta Alexandra Mihaela
    Dumitra Elena Ionela
  • Liceul
    Tehnologic
    Eremia
    Grigorescu
    Marasesti

    Antrenor: Costache Emilia Nicoleta

    Echipa
    Docan Felician
    Docan Robert
    Iancu Mihai
    Burlacu Nataniel
    Durac David
    Foloaca Dan
    Grigoras Ionut
    Docan Nica
    Magadan Marius
    Foloaca Gabriel
    Anghelachi Ionut
    Schitea Laurentiu
    Strut Andrei
    Ilie David
  • Colegiul Stefan
    Odobleja
    Craiova

    Antrenor: Tanase Ion

    Echipa
    Stanuca Laurentiu
    Leanca Adrian
    Dobrica Marian
    Dumitru Sava Danut
    Lambru Andrei
    Savu Iulian
    Trandafir Mihaita
    Patrut Claudiu
    Gradinaru Andrei
    Sima Sorin
    Chirita Florin
  • Liceul Teoretic
    Ioan Buteanu
    Somcuta Mare

    Antrenor: Luputi Daniel Nicolae

    Echipa
    Bercu Danut Sebastian
    Pop Mihai Rares
    Achim Andrei Gabriel
    Bizau Andrei Ionut Vasile
    Tinc Damian Grigore
    Bokor Alexandru Tudor
    Augustin Samuel Robert
    Tintas Adrian Daniel
    Milos Ioan Sergiu
    Cornos Raul Sorin
    Pasca Vladut Marian
    Avram Flaviu Ionut
  • Liceul Teoretic
    Ioan Buteanu
    Somcuta Mare

    Antrenor: Luputi Daniel Nicolae

    Echipa
    Stef Orieta Daniela
    Maries Adriana Ioana
    Sava Ramona Amalia
    Szizsarto Vancea Daiana
    Geiber Florina
    Tonicza Dorina Andreea
    Nechita Denisa
    Andreica Lavinia Sorina
    Bodijar Gina Daiana
  • Colegiul Tehnic
    Dumitru
    Mangheron
    Bacau

    Antrenor: Movileanu Marius Constantin

    Echipa
    Dobos Robert Cosmin
    Cosa Mihai Alexandru
    Vranceanu Denis Gabriel
    Trifan Andrei Florin Lucian
    Avadani Andrei
    Taraipan Gabriel Emilian
    Zgaroi Daniel Stefan
    Gherfi Claudiu
    Sibesteanu Dorel
    Chilimbar Andrei
    Budau Eduar Claudiu
    Damian Marius
    Stoica Cosmin Valentin
    Todirase Adelin George
    Grigorescu Petre Marius
  • Liceul
    Tehnologic
    Domokos Kazmer
    Sovata

    Antrenor: Scos Levente

    Echipa
    Fulop Lehel
    Baloc Szilard
    Bokos Otto
    Szilvester David
    Csortau Valentin
    Muntean Tamas
    Hegyi Eduard
    Nema Robert
    Toto Roland Raimond
    Grece David
    Szasz Kovacs Norbert
    Szabo Jozsef
    Kolcsar Jozsef Egon
    Galog Barni
    Kodok Alpar
  • Liceul
    Tehnologic
    Domokos Kazmer
    Sovata

    Antrenor: Scos Levente

    Echipa
    Lazar Borbeia
    Olah Melinda
    Szabo Sarulta
    Barabas Orsolya
    Szasz Andrea
    Ozsvath Diana
    Szasz Nikolett
    Todor Evelin
    Biro Eva Timea
    Kusmudi Barbara
    Gyorgy Anita
    Orban Emoke
    Inoze Monika
    Crisan Izabella
    Demeter Angela
  • Colegiul
    Economic Delta
    Dunarii
    Tulcea

    Antrenor: Sapera Stere

    Echipa
    Tarcea Raluca
    Serban Andreea
    Vlad Madalina
    Feodorov Denisa
    Condrea Elena
    Senchiu Andreea
    Parda Andreea
    Canepa Elena
    Damian Carmen
    Bonbocea Diana
    Alexa Lacramioara
  • Colegiul
    Economic Delta
    Dunarii
    Tulcea

    Antrenor: Sapera Stere

    Echipa
    Havbiliuc George
    Rafoi Robert
    Moraru Alexandru
    Marcopol Nicolae
    Dutu Claudiu
    Pascale Niculae
    Baetu Cosmin
    Detcu Alexandru
    Moise Anghel
    Calenic Adrian
    Cosmencu Ciprian
    Sarbu Gabriel
    Burghiu Octavian
    Onofrei Marian
  • Liceul
    Tehnologic
    Sfintul
    Gheorghe
    Sangeroiu de Padure

    Antrenor: Baia Laurian Viorel

    Echipa
    Santa Robert
    Ianosi Jozsef
    Baricz David Iozsef
    Pop Florin Marcel
    Raczi Norbert
    Both Ioan Leontin
    Pop Catalin Viorel
    Molnar Robert Levente
    Tar Arpad Szilard
    Kozma Matyas Roland
  • Liceul
    Tehnologic
    Constantin
    Dobrescu
    Curtea de Arges

    Antrenor: Toma George Cristian

    Echipa
    Stroie Lavinia Ionela
    Ioja Olivia Maria
    Stefan Bianca Andreea
    Angelescu Maria Crinuta
    Borovina Izabela Catalina
    Isaroiu Nicoleta Roxana
    Pavel Ana Maria
    Simulete Cristina
    Tuica Florentina Luiza
    Grancea Narcisa Petruta
    Tuca Gheorghita Valentina
    Negru Iuliana Elena
  • Liceul
    Tehnologic
    Constantin
    Dobrescu
    Curtea de Arges

    Antrenor: Toma George Cristian

    Echipa
    Voicu Andrei Catalin
    Bebeselea Mihai Adrian
    Necsulescu Andrei
    Badea George Alexandru
    Grozavu Andrei Sebastian
    Sandu Stefan Adrian
    Dima Teodor Gabriel
    Ghita Raul Adrian
    Dota Stefan Ionu
    Tita Antonie
    Covrig Adelin Georgian
    Dinca Mihai Adrian
    Stefan Armand Gabriel
    Andrei Gabriel
    Roibulescu Adrian Constantin
  • Colegiul
    Tehnnic George
    Baritiu
    Baia Mare

    Antrenor: Todasca Gheorghe

    Echipa
    Copos Alex Viorel
    Vasvari Denis Andrei
    Greties Ionut Vladut
    Pop Andrei Georgel
    Sasaran Laurentiu Petrut
    Codrea Ioan Cristian
    Nedele David Lorin
    Orha Razvan Cosmin
    Rad Iulian Adrian
    Borota Razvan Daniel
    Onea Alex Nicolae
    Gavris Denis Florin
    Sima Octavian Ioan
    Sisestean Dan Marian
    Timis Doru Beniamin
  • Liceul
    Tehnologic Elie
    Radu
    Bucuresti

    Antrenor: Ciocioman Alexandru

    Echipa
    Codreanu Cristina
    Dumitru Stefania
    Costan Cristina
    Gisca Magda
    Ilie Antonia
    Slavincu Elena
    Preda Maria
    Neacsu Maria
    Gurau Gabriela
    Sfiea Alexandra
  • Colegiul Tehnic
    Iuliu Maniu
    Bucuresti

    Antrenor: Andrei Ilie Valerica

    Echipa
    Soare Vasile
    Stoican George
    Popescu Gabriel
    Ilie Andrei
    Ungureanu Stefan
    Varzaru Constantin
    Cruce Marian
    Stoica Marius
    Stanila Ion
    Marin Cosmin
    Velicu Narcis
    Nitu Marian
    Vasile Ionut
  • Liceul Dr Lazar
    Chirila
    Baia de Aries

    Antrenor: Barla Alin

    Echipa
    Harda Paul Stefan
    Sima Bogdan
    Prata Artur Sebastian
    Tarnauceanu Adrian Ilie
    Sima Sebastian
    Prata Robert Andrei
    Dup Denis
    Sustan Darius
    Bulgar Mihai Dan
    Bega Rares Catalin
    Campean Rares Florin
    Crasmariu Cristian
    Avram Raul
  • Liceul Teoretic
    Lucian Blaga
    Constanta

    Antrenor: Bruma Virgil

    Echipa
    Damian Iustin
    Trasca George Valentin
    Stamate Eduard Ciprian
    Ciuca Giuliano
    Dumitrascu Claudiu
    Memet Ali Taner
    Bajiu Eduard
    Onisor Andrei
    Nichita Razvan Stefan
    Norocea Silviu
    Bobitiu Marius
    Harbuzariu Stefan
    Boclasevici Sergiu
    Sbingneci Razvan
    Brindea Claudiu
  • Liceul Teoretic
    Lucian Blaga
    Constanta

    Antrenor: Bruma Virgil

    Echipa
    Ivanov Bianca Victoria
    Ivanov Ana Maria
    Popescu Stefania
    Bitu Raluca
    Dascalu Teresa Laura
    Costea Andreea Amalia
    Taranu Timeea Amalia
    Balasa Iuliana Gabriela
    Stanciu Alexandra Eveline
    Toma Corina Diana
    Gociu Bianca Maria
    Batranu Andreea
    Iosif Anca Stefania
    Culcea Aida Izabel
    Caratanase Mihaela
  • Liceul Teoretic
    Nr.1
    Bratca

    Antrenor: Marghitas Dan Ionut

    Echipa
    Oltean Rebeca Larisa
    Pohus Claudia Florina
    Indrei Roxana Ioana
    Cacuci Daiana Georgiana
    Cacuci Gabriela
    Manea Rebeca Roxana
    Bot Valeria Florentina
    Bradea Oana
    Gavrilut Anemonia Larisa
    Cacuci Cristina Laura
    Neama Luminita
    Guzman Ana Maria
  • Colegiul Tehnic
    Ana Aslan
    Cluj-Napoca

    Antrenor: Serban Ioan

    Echipa
    Muresan Vlad
    Abrudan Ionut
    Hetea Daniel
    Pop Adrian
    Pop Calin
    Muresan Tudor
    Berindean Paul
    Ferent Andrei
    Cret Catalin
    Girbovan Gabriel
    Muresan Razvan
    Rusu Sergiu
    Trif Cristian
    Astalus Ionut
    Varga Alex
  • Colegiul
    Economic Ion
    Ghica
    Bacau

    Antrenor: Florea Mihaela

    Echipa
    Istrate Alexandru
    Istrate Razvan
    Plesuvu Eduard
    Geaman Andrei
    Postolache Alexandru
    Luca Adrian
    Ghiforeanu Alexandru
    Bejenaru Robert
    Danu Mihai
    Gheorghiu Bogdan
  • Colegiul
    National Vlaicu
    Voda
    Curtea de Arges

    Antrenor: Vancea Constantin

    Echipa
    Mocanu Sandra
    Dragomir Cosmina
    Cirstoiu Fabiana
    Constantin Sofia
    Nutu Alexandra
    Budan Denisa
    Mosteanu Diana
    Filipoiu Elena
    Toader Adina
    Pripici Mihaela
    Busila Andreea
    Iftimie Maria
    Visan Georgiana
    Plesa Valentina
    Naidof Roberta
  • Liceul
    Tehnologic
    Sfantul
    Pantelimon
    Bucuresti

    Antrenor: Nastasescu Viorel

    Echipa
    Patru Maria Florentina
    Ilie Iulia Andreea
    Spinu Daniela
    Alexandru Bianca
    Oprea Alexandra
    Aschiopoie Andreea Elena
    Pirnea Mihaela
    Ionel Adriana
    Paun Carla
    Trandafir Alexandra
    Chirila Florentina Anca
  • Liceul Teoretic
    Traian Vuia
    Resita

    Antrenor: Zvernar Silviu

    Echipa
    David Alexandru
    Geambasu Vlad
    Muselin Roberto
    Szijj Bogdan
    Epure Cosmin
    Covit Alexandru
    Draghia Iasmin
    Covit Sebastian
    Ganea Eusebiu
    Krkelic Milos
    Chirila Florentina Anca
  • Seminarul
    Teologic
    Ortodox
    Chesarie
    Episcopie
    Buzau

    Antrenor: Mircea Constantin

    Echipa
    Ilie Stefan
    Urloi Stefan
    Tache Marian
    Vercan Andrei
    Feraru Antonie
    Iancu Vlad
    Dobroiu Dragos
    Dedu Lucian
    Tache Iulian
    Pirvu Remus
    Negoita Bogdan
    Bogdan Marinel
  • Colegiul Tehnic
    de Posta si
    Telecomunicatii
    Gheorghe
    Airinei
    Bucuresti

    Antrenor: Arseni Florin

    Echipa
    Serac Tudor
    Olaru Marian
    Soare Vlad
    Danac Alexandru
    Balgradean Andrei Stefan
    Pavel George
    Demetrescu Florin Adrian
    Apostol Cristian
    Ionita Andrei Robert
    Enache Andrei
    Craciun Ionut
    Cacu Daniel
    Sterian Marian
    Buse Claudiu Alexandru
  • Liceul
    Tehnologic
    Lazar Edeleanu
    Navodari

    Antrenor: Pricoiu Adrian

    Echipa
    Giaman Adrian
    Lolot Ionel
    Decu Adrian
    Stefan Mircea
    Gheorghe Leonard
    Roman Florin
    Panchici Robert
    Codorean Laurentiu
    Munteanu Lucain
    Florian Daniel
    Paun Alexandru
    Constantin Daniel
    Bas Dumitru
    Paduraru Emanuel
    Condulet Cosmin
  • Colegiul
    Economic George
    Baritiu
    Sibiu

    Antrenor: Mutiu Eugen Ioan

    Echipa
    Albert Adrian
    Fatau Silviu
    Birsan Daniel Robert
    Badarinca Adrian Sorin
    Badarinca Paul
    Dorin Banciu
    Nicolae Andrei
    Golfita Raul Andreas
    Baciu Robert
    Mara Gabriel
  • Liceul Corneliu
    Medrea
    Zlatna

    Antrenor: Marginean Mircea Petru

    Echipa
    Marginean Iulius Andrei
    Puscau Constantin Alin
    Truta Ovidiu Vlad
    Cucu Bogdan Vasile
    Kiraly Alexandru Nicolae
    Coza Stefan George
    Balsan Iulian Felician
    Beca Razvan Grigore
    Lapadat Simion Silviu
    Nistor Petru Claudiu
    Luha Liviu Grigore
    Epure Ioan Alin
    Stoia Ionut Razvan
    Puscau George Bogdan
    Petrus Radu Vasile
  • Liceul cu
    Program Sportiv
    Cluj-Napoca
    Cluj-Napoca

    Antrenor: Papuc Teodor

    Echipa
    Zirbo Larisa Viorica
    Ciolacu Maria Mihaela
    Damian Maria Elena
    Meluta Teodora
    Moraru Stefania Ioana
    Zahan Sorina
    Ciobanu Carmen Valentina
    Rus Irinuca Carmen
    Nagy Melinda Magdolna
    Negrea Oana Elena
    Mates Daniela Ioana
    Bularca Denisa Costina
    Negrea Elisa Flaviana
    Borcean Maria Cristina Bianca
  • Colegiul
    National Al.
    Papiuilarian
    Targu Mures

    Antrenor: Doaga Gligore

    Echipa
    Coros Emil
    Hancu Serafim Rafael
    Gabor Cosmin
    Zetes Markus
    Pintea Catalin
    Pop Damian Dorin
    Pop Andrei
    Cenan Ionut Adrian
    Cimpean Cristian Ioan
    Oprea Paul Horatiu
    Caliman Alexandru
    Chertes Carlos
    Chiseleciuc Ilie
    Marginean Virgil
  • Colegiul
    National
    Catolic
    Sf.Iosif
    Bacau

    Antrenor:

    Echipa
  • Colegiul
    National
    Catolic
    Sf.Iosif
    Bacau

    Antrenor:

    Echipa
  • Liceul
    Tehnologic
    Forestier
    Curtea de Arges

    Antrenor: Calin Gabriela Catalina

    Echipa
    Teodorescu Marius Andrei
    Ionescu Robert Alexandru
    Lita Virgil Ionut
    Birla Adrian Florin
    Bobic Fernando Stefan
    Nica Andrei Laurentiu
    Dragoi Aurel
    Baciu Elvin Stefan
    Lucaci George Adelin
    Dragomir Sandu
    Stefan Eduard
    Radu Florin Mihai
    Cotun Claudiu Mihai
    Mocanu Florin Laurentiu
  • Liceul
    Tehnologic
    Forestier
    Curtea de Arges

    Antrenor: Calin Gabriela Catalina

    Echipa
    Iliescu Elena Ramona
    Ghitu Bianca Elena
    Chitu Evelina
    Leca Alexandra Nicoleta
    Stan Lorena Gabriela
    State Elena Madalina
    Velicescu Stefania Virginica
    Badea Elena Andrada
    Paltineanu Filofteia
    Mincu Ionela Georgiana
  • Colegiul
    National
    Gheorghe
    Munteanu
    Murgoci
    Braila

    Antrenor: Gagu Mircea

    Echipa
    Ciochina Robert
    Ciochina Emanuel
    Giurca Stefan
    Popescu Valentin
    Magit Alexandru
    Virgolici Cristian
    Vitu Bogdan
    Gurau Cristian
    Sandu Gabriel
  • Liceul
    Tehnologic
    Iuliu Moldovan
    Arad

    Antrenor: Giura Titirez Georgiana

    Echipa
    Pop Florin
    Baltag Marian
    Mona Sergiu
    Daicu Dumitru
    Covaciu Sorin
    Barbu Andrei
    Ardelean Florin
    Rantar Narcis
  • Liceul Regina
    Maria
    Dorohoi