Calificari etapa regionala

 

BAIETI
Bacau (Moinesti)
LICEUL TEORETIC SPIRU HARET
Botosani
COLEGIUL TEHNIC GHE ASACHI
Galati
COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA
Iasi
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI
Suceava (Siret)
COLEGIUL TEH. LATCU VODA
Vrancea (Adjud)
COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA
Arad
COLEGIUL NATIONAL PREPARANDIA DIMITRIE TICHINDEAL
Bihor (Suplacu de Barcau)
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1
Hunedoara (Deva)
COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA
Maramures (Baia Mare)
COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU
Satu Mare
LICEUL  TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT
Timis
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN
Alba
LPS ALBA IULIA
Cluj
COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU
Prahova (Ploiesti)
LICEUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY
Mures (Targu Mures)
LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES
Sibiu
LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU
Valcea (Ramnicu Valcea)
LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I
Arges (Campulung)
LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN
Braila (Faurei)
LICEUL TEORETIC GEORGE VALSAN
Buzau (Ramnicu Sarat)
LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE
Constanta
LICEUL TEORETIC TRAIAN
Dolj (Craiova)
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC
Tulcea (Macin)
LICEUL GHEORGHE MUNTEANU

FETE
Bacau
LPS BACAU
Botosani (Dorohoi)
COLEGIUL NATIONAL GRIGORE GHICA
Galati (Beresti)
LICEUL TEHNOLOGIC PAUL BUJOR
Iasi
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI
Suceava (Falticeni)
COLEGIUL VASILE LOVINESCU
Vrancea (Adjud)
COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA
Arad (Ineu)
LICEUL TEHNOLOGIC SAVA BRANCOVICI
Bihor (Alesd)
COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN
Hunedoara (Hateg)
COLEGIUL NATIONAL I.C.BRATIANU
Maramures
COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU
Satu Mare
LICEUL  TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT
Timis (Gataia)
LICEUL TEORETIC
Alba (Cimpeni)
COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU
Cluj
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ NAPOCA
Prahova (Ploiesti)
COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU
Mures
LICEUL TEHNOLOGIC LUDUS
Sibiu
LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU
Valcea (Horezu)
LICEUL CONSTANTIN BRANCOVEANU
Arges (Curtea de Arges)
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN DOBRESCU
Braila (Insuratei)
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE TITULESCU
Constanta
LICEUL TEORETIC TRAIAN
Dolj (Craiova)
LICEUL TEHNOLOGIC AUTO
Tulcea (Sulina)
LICEUL TEORETIC JEAN BART

 

BUCURESTI _ TURNEU FINAL (BAIETI)
Liceul Tehnic Feroviar Mihai I
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
BUCURESTI _ TURNEU FINAL (FETE)
Alexandria: Liceul Tehnologic NR.1
Bucuresti: Liceul Tehnologic Elie Radu